Vlaketunnel berco Patio's mogen er komen Voorbereidingen t Ellen meets Radijs in Het Loze Vissertje De Vriendschap houdt dansavond Lintje voor jarenlange inzet olies een stuk voordeliger donderdag 25 november 2010 Plaats waar wegdek omhoog is gekomen Vlaketunnel Schore Westerschelde Kruininge Hansweert voorgespannen betonnen paal met trekstaaf Momenteel worden voorbereidingen getroffen voor het verlagen van de grondwaterstand onder de toerit van de Vlaketunnel. Zo wordt precies gemeten of de toerit- delen wel op hun plaats blijven. Zone waarbinnen overlast kan optreden k door verlaging grondwaterstand. Smokkelhoek zuidelijke tunnelbuis noordelijke tunnelbuis voorgespannen palen met trek- staven houden de tunnelsegmenten op hun plaats tunnelsegment doorsnede tunnelsegment opwaartse druk van grondwate opwaartse druk van grondwater Impressie Vlaketunnel illustratie Jan van den Broeke, Rijkswaterstaat Dienst Zeeland/Ronald den Dekker/René Schrier den haag - De gemeente Goes mag aan Marsaki een bouwvergun ning verlenen voor zestien patio bungalows op het terrein van de voormalige Holtkampschool in Goes. Dit blijkt uit een uitspraak van de Raad van State, waar een bewoner van de Marshallstraat naast het schoolterrein zich heeft verzet tegen acht van de zestien nieuwe woningen. De patio's wor den gebouwd in twee clusters van acht. De hoogste bestuursrechtbank wees de bezwaren van Alex Min naar, die een van de bungalows op anderhalve meter van zijn woning krijgt, gisteren af. De man wil dat het hele cluster van acht een paar meter wordt opgeschoven, zodat er groen kan groeien tussen zijn huis en de bungalows. Daar hoeft de gemeente van de Raad van Sta te niet aan mee te werken. Volgens de bestuursrechtbank moeten bewoners van een stedelij ke omgeving er rekening mee hou den dat er gebouwd kan worden op korte afstand. De aantasting van de privacy en het uitzicht van Minaar is aanvaardbaar, aldus de Raad van State. Dat geldt ook voor de verkeerstoe name op het woonerf waaraan Minnaar woont. Daar rijden straks per etmaal veertig extra auto's van de bungaloweigenaren en hun visi te. Minnaar verwacht daar par keer- en verkeershinder van maar de verkeerstoename zal niet tot problemen leiden, zegt de Raad van State. GOESE SAS De band Ellen meets Radijs geeft morgen een optreden in café Het Loze Vissertje aan het Goese Sas. De akoestisch spelende band is ge formeerd door singer songwriter Ellen Scheele. Ze schrijft dromeri ge liedjes over de liefde en andere dingen uit het dagelijkse leven Het optreden begint om 21.00 uur. De toegang is gratis GOES Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen tmcbinnenhuisadviseurs.nl HEINKENSZAND - Martje Ringeling-Zwartsenburg is gisteren benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Tijdens een vergadering van de Ne derlandse Hartstichting werd ze verrast door burgemeester Gelok, die haar de versierselen opspeldde. Ringeling zette zich in voor onder meer de Oran jevereniging in Heinkenszand, de Zeeuwse Schaapskudde, de Hartstichting en het Internationaal Volksdansfestival. Momenteel is ze voorzitter van de Stichting Dijken van Wijven. Ook collecteert ze veel. foto Ronald den Dekker Dansclub De Vriendschap uit Goes houdt zaterdagavond een dans avond in wijkgebouw De Spinne aan de Joseph Lunslaan in Goes. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen onder meer de foxtrot, rumba, Engelse wals en chachacha worden gedanst. De dansavond begint om 20.00 uur. De zaal is een half uur eerder al open. Deelname kost vijf euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31