Huurster krijgt alsnog gelijk r* Jong ding BEVEl 22 en 23 24 en 25 Hennepkwekerij opgerold Thoolse merklappen overwinteren in Goes De Kamperduinen maakt kans op titel almanak deÜRVKKERY zakelijke nieuws Vier dagen genieten in de Grote Kerk Donderdag 25 november 2010 Het regent vraagtekens rond problemen wegdek Vlaketunnel RENOVATIEFOUTEN RWS herstelt gebreken 77 woningen door vasthoudende klaagster door Frank Balkenende GOES - Woningcorporatie RWS heeft na klachten van een huurder de vloeren van 77 huurwoningen aan en rond de Adenauerstede in de Goese Polder laten inspecteren en gebreken verholpen. Bij ver schillende woningen is de vloeriso latie vernieuwd. Verder zijn van al le woningen de kozijnen vervan gen. De kwestie kwam aan het licht door de vasthoudendheid van huurster Irene Corbet, die al jaren met de woningcorporatie in de clinch lag over in haar ogen slech te renovatiewerkzaamheden in 2008. In haar woning bleek dat de vloer slechts voor helft was geïsoleerd. Dat leidde tot vochtproblemen in het huis, waardoor het parket bol kwam te staan. Bovendien bleek de woning niet meer warm te sto ken, wat tot een hoge energiereke ning leidde. Daarnaast had ze klachten over de nieuwe kozijnen die zouden toch ten, de gevel die niet goed zou zijn geïsoleerd, kouval, een deur die niet goed past en een slecht bin nenklimaat. Uiteindelijk bleek dat er condenslucht uit de ventilatie- schacht de woning werd ingebla zen. Bij de RWS kreeg ze aanvan kelijk maar weinig gehoor, on danks herhaaldelijke klachten dat er van alles mis zou zijn met de huurwoning. Corbet voelde zich af gescheept met opmerkingen als 'U ventileert onvoldoende' en 'U bent geobsedeerd'. De woningcorporatie nam uitein delijk toch het zekere voor het on zekere en liet een bureau onder zoek doen naar 77 gerenoveerde woningen. Daarin kwamen grote re en kleinere gebreken aan het licht. Met name de vloerisolatie bleek vaak slecht te zijn. Sectormanager woonservice Henk Bekker van RWS geeft toe dat Cor bet gelijk had en dat de corporatie eerder in actie had moeten ko men. „We hebben mevrouw Cor bet bedankt voor haar informatie en haar een attentie gegeven. Ze had gelijk." Er ligt nog wel een aantal klachten over tocht, maar die worden per geval bekeken, meldt een woord voerster van de RWS. JL MJKJ 21 Scheepswrak Schelphoek wacht nieuw leven Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl WEMELDINGE Twee weken geleden is, naar nu pas bekend is geworden, een hen nepkwekerij opgerold aan de Noor delijke Achterweg in Wemeldinge, aan de kant van de Hoogeweg. Wet houder Jon Herselman, op dat mo ment loco-burgemeester, heeft dat bevestigd. Het huis is eigendom van de gemeente en werd ver huurd. „Toen de politie arriveerde, waren de vogels al gevlogen, mét de inhoud. Ze hebben alleen de troep achtergelaten", aldus Hersel man. De huurders zijn nog niet ge traceerd. „Het is de bedoeling dat we ze er uiteindelijk uit krijgen." GOES Omdat streekmuseum De Mee- stoof in Sint-Annaland in de win ter gesloten blijft, is besloten een groot deel van de enorme collectie merklappen uit te lenen aan Histo risch Museum de Bevelanden in Goes. Daar zijn ze vanaf zaterdag ruim drie maanden te zien. Onder de merk- en stoplappen zit ten een paar bijzondere exempla ren. Zo is er een merklap van de fa milie Quist, die is meegereisd naar Indië en daar zelfs drie Jappenkam pen heeft overleefd. Ook is er een borduurlap van Piggelmee. KAMPERLAND Hotel De Kamperduinen in Kam perland is genomineerd voor de ti tel 'De mooiste hotelkamer van Ne derland'. Deze wedstrijd is in het leven geroepen door de website ho- telkamerveiling.nl. In totaal zijn ne gen hotelkamers genomineerd. Van De Kamperduinen is dat het tweepersoons penthouse. Op de website www.demooistehotelka- mer.nl kan de komende weken worden gestemd, waarna de win nende kamer op 9 december wordt geveild. De opbrengst daarvan gaat naar een goed doel: de Peter Pan Va kantieclub voor zieke kinderen. GOES - In de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes is gisteren het startschot gegeven voor de derde editie van de Scaldis Fair. Vier dagen lang kunnen bezoekers zich vergapen aan zaken die het leven versieren en veraangenamen. De leefstijlbeurs kent tientallen stands over on der meer mode, interieur, lekker eten en vakan tie. Er zijn ook modeshows, demonstraties en workshops. De organisatie is dit jaar voor dé eer ste keer in handen van het adviesbureau Janse Markt 51 Middelburg T0118 886 886 3>r Janse uit Nieuwdorp. De beurs duurt nog tot en met zaterdag. Vandaag en morgen kunnen bezoe kers vanaf 14.00 uur terecht, zaterdag al vanaf 11.00 uur. Meer informatie op www.scaldisfair.nl. foto Ronald den Dekker de ndernemer n| Voor al het uit Zuidwest Nederland sk Tip? redactie@pzc.nl In dat Walcherse kantoor ging het gesprek tussen de collega's over een gemeenschappelijke kennis die om gang had met een veel jongere vrouw. Over de lusten en lasten van zo'n relatie. Iedereen had er wel een mening over. De een vond het schan dalig en wilde vooral geen details ho ren. De ander sprak er met enige af gunst over. Een van de collega's had zich niet zo met het gesprek bemoeid en alles maar zijdelings aangehoord. „Zou dat niet iets voor jou zijn, zo'n jong ding als relatie", werd hem ge vraagd. Verstrooid keek hij op, waarna hij antwoordde: „Daar hoef ik thuis niet mee aan te komen." do. 25 november, 19.30-20.30 uur Popquiz za. 27 november 14.00-15.00 uur Denice en Jan Heijnsdijk signeren 'Knielen in de klei' boeken bestellen? www.drukkerijmiddelburg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29