25% korting op uw fotoboek of kalender Beperkte postbezorging op 25 en 26 november We vragen uw begrip. Eenvoudig online te bestellen! Tip: Geef eens een fotoboek of kalender cadeau! dinsdag 23 november 2010 Als gevolg hiervan hebben de vakbonden nieuwe werkonderbrekingen aangekondigd. Hierdoor zal er op donderdag 25 en vrijdag 26 november beperkt post worden bezorgd. We realiseren ons dat de impact van twee stakingsdagen voor u groot kan zijn. We stellen alles in het werk om de ongemakken voor u zoveel mogelijk te beperken. Spoedeisende zendingen (zoals rouwpost en medische zendingen) worden wel bezorgd. 6 De bezorging van pakketten en expreszendingen ondervinden geen invloed van de stakingsactie. Op 25 en 26 november zijn alle postkantoren gewoon geopend. Meer informatie over de postbezorging en de staking vindt u op www.tntpost.nl/update. Internet en de komst van concurrentie hebben ertoe geleid dat nu 30% minder post wordt verstuurd dan 10 jaar geleden. Deze trend zal voorlopig doorgaan waardoor we de inrichting en omvang van onze bedrijfsvoering moeten aanpassen. Dit om de continuïteit van het bedrijf te kunnen waarborgen. Sinds 2007 zijn we met de vakorganisaties in gesprek om te komen tot een voor alle partijen aanvaardbare invulling van deze noodzakelijke maar ingrijpende veranderingen. De afgelopen maanden is intensief gesproken met de vakorganisaties over de reorganisatie van ons bedrijf. Tot op heden hebben we hier geen bevredigend akkoord over kunnen bereiken. ABONNEE VOORDEEL De feestdagen staan weer voor de deur! Dat betekent gezellige winteravonden om zorgvuldig vast te leggen en nooit meer te ver geten. Gelukkig hoeft dat ook niet! Met een gedrukt en gebonden fotoboek bundelt u die mooie momenten voor altijd. En met een kalender kunt u iedere maand van het jaar genieten van uw foto's. Als abonnee van de PZC ontvangt u maar liefst 25% korting! U kunt nu ook heel voordelig met 25% korting een poster, canvas of Alu Dibond bestellen. Bestei een fotoboek of kalender U kunt gemakkelijk zelf van al uw digitale foto's een prachtig fotoboek samenstellen. U maakt al een boek vanaf €6,-! Uw foto boek wordt professioneel gebonden en heeft daardoor een lange levensduur. Een kalender van hoogwaardige kwaliteit is er vanaf €15,-- Prijzen zijn inclusief korting. Hoe werkt het? Ga naar de speciale actie site op www.myphotobook.nl/actie Download de gratis software voor WINDOWS of MAC en ontwerp uw foto boek, kalender of ander product. Bij het bestellen voert u deze kortings code in: PZ25DEC. De code is éénmalig te gebruiken. Het totale bedrag van het door u bestelde product (incl. verpakkings- en verzendkos ten) wordt dan met 25% verminderd. mvDhotobook.nl Your pictures deserve it. De status van uw bestelling wordt tijdens het bestelproces duidelijk gecommuni ceerd op de website. Hoe lang loopt de actie? Deze actie loopt t/m 31 december 2010. Vragen? Voor vragen kunt u mailen naar pzc@myphotobook.nl De kortingscode heeft een waarde van 25% op één bestelling op myphotobook.nl De korting is geldig t/m 31-12-2010 en kan per huishouden slechts eenmaal gebruikt worden. De korting kan niet uitbetaald worden in contanten en is niet geldig i.c.m, andere kortingen of acties. V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34