televisie 131
zwevende sigaar
5
'Wat verkoopt er nou beter dan een aantrekkelijk jong ding als ik?'
Lady Grace Hay Drummond-Hay, in de semi-documentaire Vaarwel
dinsdag 23 november 2010
07:05,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Shownieuws
13:25 Trauma centrum
14:00 De grote verhui
zing 14:55 Who's the
boss? 15:55 According
to Jim 16:15,16:45 The
bold and the beauti
ful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
Business links 09:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Terug
op de werkvloer 11:40
RTL Z Nieuws 14:20
2getbusiness 14:40 RTL
Z Nieuws 16:20 Re
gio business magazine
16:40 RTL Z Nieuws
ES
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:15 Tele
shop 8: Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
OVERIGE
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Medisch
centrum 14:30 Rea
dy steady cook 15:35
Disney feest 16:15 3rd
Rock from the sun 17:10
Two guys and a girl
17:40 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fu
sion, Pokemon Galactic
Battle, Phineas Ferb,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Kick Buttowski,
A kind of magic, Matt's
monsters, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, A kind of magic,
De Tofu's, Zack Cody,
Phineas Ferb, Re
cess, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Kid
vs Kat, Phineas Ferb,
Emperor's new school,
Phineas Ferb, Recess,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Phineas Ferb,
Zack St Cody
18:05 Huizenjacht, 18:00 The A-Team, Ac- 18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:35 Airways, Reajity
Woonprogramma. tieserie
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je
land hielen!, Serie re-
19:20 Shownieuws portages
19:00 Kinderziekenhuis, 19:05 Airline, Reality 19:05 Two guys and a
Reality 19:35 Surf patrol, Reality girl, Comedy
19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum, 20:00 Operation repo: 20:30 Radio, Filmdrama 20:00 Kourtney and 20:00 The big bang the-
Realityprogramma Payback time!, Khloé take Mia- ory, Comedy
20:30 NCIS, Misdaadserie Reality mi, Reality 20:30 Beat De Mol, Spel-
20:30 Idiocracy, Filmko- 20:30 Desperate house- programma
medie wives, Dramaserie
21:30 NCIS, Misdaadserie
21:25 Cougar Town, Dra
maserie
21:55 Cougar Town, Dra
maserie
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:05 Be kind rewind,
Filmkomedie
22:40 As the world
turns, Soap
22:20 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:00 GoedFout!
22:30 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
23:20 Tienermoeders,
Realityprogramma
23:30 Topchef, Kook-
wedstrijd
23:15 Cold case, Detecti- 23:35 Oplichters ont-
veserie maskerd, Serie re
portages
00:00 Nederland op
00:05
RTL Poker: Cana
00:31
wielen
da Cup
02:00
00:40 Astro TV
01:00
RTL Poker: Poker
04:30
million
05:30
02:01
Nachtlounge
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
00:05 Men in trees
01:05 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:10 Brainiac
01:10 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
02:05 Poker after dark
met een snelheid van 120 km per
uur, met een weids uitzicht voor
de reizigers. De vlucht begint rim
pelloos, maar in 'de hel van Sibe
rië' dreigt het mis te gaan. Daarna
wacht boven de Stille Oceaan op
nieuw een zware beproeving.
Het reisverslag van Lady Hay loopt
als een rode draad door de film. Ze
vertelt zelf aan de hand van haar
dagboek, brieven en verslagen
over wat zich aan boord afspeelt.
Haar oude liefde met Von Wie-
gand bloeit weer op tijdens 'het
sprookje van Japan'. Veelzeggend
beeld daarbij is het afscheid in To
kio als ze naast elkaar in een raam
pje van de zeppelin staan en zij
verrukt in een achteloos gebaar de
zakdoek uit zijn pochet vist om
het publiek toe te wuiven.
Vaarwel in Het uur van de wolf, Neder
land 2, 23.00 uur
Cl
00
O
10
O
O
K>
O
w
to
to
to
w
n
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Muziek uit Zeeland
18:45 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Lemur
Street 14:25 Thuis 14:50 Key-
zer en De Boer advocaten
15:35 Heartbeat 16:25 Mees-
terchef Australië 17:10 Clips
17:20 Buren 17:45 Dagelijkse
kost 18:00 Het journaal 18:10
De rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 God en Klein Pier-
ke 21:35 Koppen XL 22:10 De
laatste show 23:05 Het journaal
laat 23:25 KENO-uitslagen
23:26 Het weer 23:30 Hi-de-hi!
07:00 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot 07:05
Sprookjesboom 07:10 Dag Sin
terklaas 07:15 Disney's 101
dalmatiërs 07:40 Sinteressante
dingen 07:50 Samson en Gert
08:15 De boer op 08:25 Voe
ten vegen 08:35 The Daltons
08:45 Ketnet on ice 08:50 Kar-
rewiet 08:58 CANVAS 09:00
Terzake 09:35 Herfstbeelden
12:00 KETNET 15:30 Bumba
15:35 Uki 15:40 Draakje 15:45
Kaatje en haar vriendjes 15:55
Bob de Bouwer 16:05 Kwiskwat
16:30 Samson en Gert 16:55
Dag Sinterklaas 17:00 Disney's
101 dalmatiërs 17:25 Sinteres
sante dingen 17:40 Ketnet on
ice 17:50 Amika 18:05 Karre-
wiet 18:15 Amika 18:30 De
pretshow 18:50 Voeten vegen
19:00 W817 19:15 Ketnet on
ice 19:20 Karrewiet 19:30 A
gurls wurld 19:55 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 Plat pré-
feré 21:10 Vormgevers 22:05
Last voices of World War One
22:55 Reyers laat 23:40 Virus
schau 16:10Eisbër,Affe&Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:25
Marienhof 18:50 Das Duell im
Ersten 19:45 Wissen vor 8
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Familie Dr.
Kleist 21:05 In aller Freund-
schaft 21:50 Plusminus 22:15
Tagesthemen 22:43 Das Wetter
im Ersten 22:45 Menschen bei
Maischberger
Journaliste Lady Grace Hay wuift uit het raam van de zeppelin in de semi-
documentaire Vaarwel. foto Pieter van Huystee Film en TV/GPD
07:00 Breakfast 10:15 Rip off
Britain 11:00 Homes under the
hammer 11:55 BBC News
12:00 Real rescues 12:45 To
buy or not to buy 13:10 BBC
News 13:15 Bargain hunt 14:00
BBC News 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Missing 16:00
BBC News 16:05 Trapped
16:30 What's new Scooby Doo?
16:50 Shaun the sheep 17:00
My genius idea 17:30 Blue Pe
ter 17:55 Deadly 60 bite size
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
BBC News 21:00 Holby City
22:00 Turn back time: The High
Street 23:00 BBC News 23:25
Regionaal nieuws en weer
bericht 23:32 23:35 Imagine-
Smash his camera
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! JakamotolToto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Jungle book 08:15 Muddle
earth 08:25 Newsround 08:30
Dennis Gnasher 08:40 Eliot
Kid 08:55 Diddy Dick and Dom
09:00 The slammer 09:30 Lazy-
Town 09:55 Big barn farm
10:05 Buzz and tell 10:10 Tinga
tinga tales 10:25 The large fam
ily 10:40 Toddworld 10:50 Pin
gu 11:00 Waybuloo 11:20 Clif
ford's puppy days 11:30 Pablo,
the little red fox 11:35 3rd and
bird 11:50 Wibbly Pig 12:00 In
the night garden 12:30 Animal
park: Wild in Africa 13:00 The
daily politics 13:30 GMT with
George Alagiah 14:00 Due
South 14:45 Coast 15:00 Ten
nis: World Tour Finals 16:45
Flog it! 17:30 Pointless 18:15
The hairy bikers' cook off 19:00
Eggheads 19:30 Strictly come
dancing: It takes two 20:00
Coast 21:00 Alan Titchmarsh's
garden secrets 22:00 The foods
that make billions 23:00 Miran
da 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Die Hüttenwirtin 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages-
whales 19:10 Cats 101: Maine
Coon, Egyptian Mau, Siamese,
Himalayan, Oriental, Turkish
Angora 20:05 Venom hunter
with Donald Schultz: Ocean
killers 21:00 Escape to Chimp
Eden: Seven babies for a new
family (2) 21:25 Escape to
Chimp Eden: Life in Quarantine
21:55 Animal cops Phoenix:
Harness of horror 22:50 The
most extreme: Animal myths
23:45 Untamed uncut: Shark
games
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service tëglich 10:30
Lena - Liebe meines Lebens
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kii-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Lena - Lie-
be meines Lebens 17:00 heute
-Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:00
SOKO Köln 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Die Deutschen II:
Karl IV. und der Schwarze Tod
21:00 Frontal 21 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15
37°: Adrians grolSerTraum
23:00 Markus Lanz
07:30 Alles was zëhlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Betrugsfëlle 17:30
Unter uns 18:00 Explosiv - Das
Magazin 18:30 Exclusiv - Das
Star-Magazin 18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell - Das Wetter
19:05 Alles was zëhlt 19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 CSI: Miami 21:15 CSI:
New York 22:15 CSI: DenTë-
tern auf der Spur 23:10 Law
Order
07:20 Dirty jobs: Reindeer farm
08:15 Street customs Berlin:
Gift on wheels 09:10 American
chopper: Senior's vintage
project 10:05 Overhaulin'
11:05 How do they do it? 12:05
Ultimate survival: Panama (1
13:05 LA hard hats: Sparkies
14:05 Speed machines: Land
speed record 15:05 Swamp
loggers: Nowhere to go 16:05
The global garage - Bangla
bangers (117:05 Top trumps:
Super cars 17:35 Massive
speed: 4x4 18:05 Fifth gear
19:05 Iron chef 20:05 The
Gadget Show 20:35 Frontline
battle machines with Mike
Brewer: On the frontline 21:35
Wreckreation nation: Bonnev
ille 22:35 Grand designs: Ox
ford 23:35 Real emergency
calls: 911 nonsense (1)
Wfé
07:00 Master of disaster: Death
trap 08:00 The dog whisperer:
Lotus blossoms 09:00 Predator
CSI: Killer fog 10:00 Drugs Inc.:
Heroin 11:00 Air crash investi
gation: Pilot vs plane 12:00 The
dog whisperer: Bad hair day
13:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Wemb
ley Stadium 14:00 Locked up
abroad: Jamaican getaway
15:00 Situation critical: Hunting
Pablo Escobar 16:00 Predator
CSI: Mutant devils 17:00 Drugs
Inc.: Heroin 18:00 Air crash in
vestigation: Pilot vs plane 19:00
The dog whisperer: Lotus blos
soms 20:00 Locked up abroad:
Tokyo takedown 21:00 Great
migrations: Race to survive
22:00 Salvage code red: Oil
jockeys 23:00 Great migra
tions: Race to survive
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Project puppy
08:35 In too deep: Australia
09:00 Rogue nature with Dave
Salmoni: Lion 09:55 Monkey
life 10:20 SSPCA: On the wild-
side 10:50 Miami animal police
11:45 E-vets: The interns - Out
on a limb 12:10 Pet rescue
12:40 Animal cops Phoenix:
Harness of horror 13:35 Wild
life SOS international 14:00
SSPCA: On the wildside 14:30
Cats 101: American shorthair,
Savannah, Scottisch fold, Per
sian, Ragdoll, Sphynx 15:25
Dogs/Cats/Pets 101: Ferret,
Gecko, Hamster, African Grey
Parrot, Rabbit, Guinea pig
16:20 The planet's funniest ani
mals 17:15 Rogue nature with
Dave Salmoni: Lion 18:10 Killer
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Go Diego
Go! 07:00 Barnyard 07:25
Spongebob Squarepants 07:50
Slot Marsepeinstein 08:30 Ni
hao kai Ian 08:55 Dora 09:15
Dibo 09:30 Timmy time 09:40
Wonder pets 10:05 Dirk Schee-
le 10:20 Pirn Pom 10:25 Roa
ry de Racewagen 10:35 Go Di
ego Go! 11:00 Bruno de
Bananenclub 11:10 Little king
dom 11:20 Team Umizoomiz
11:45 Thomas 11:55 Shaun the
sheep 12:05 iCarly 12:30 Genie
in the house 13:00 Mr Bean the
animated series 13:50 My life
as a teenage robot 14:35 Chalk-
zone 15:05 Invisible network of
kids 15:25 Mr Bean the anima
ted series 15:55 True Jackson
16:20 Best friends forever
16:45 Johnny test 17:10 Slot
Marsepeinstein 17:45 Sponge-
bob Squarepants 18:00 The
penguins of Madagascar 18:25
Mr Bean the animated series
18:50 Het Huis Anubis 19:20
Gefopt 19:35 Saved by the bell
20:00 Zender uit de ether
07:45 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X 10:30 TMF
hits 13:00 TMF Pure Chart
14:0010X15:00... serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Hollywood buzz
17:55 Wakker worden met Va-
lerio 18:20 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 TMF NL Chart
22:00 Gamekings 22:50 10 X
23:50 TMF Totally summer
11:00 Top 11 at 11 12:00 US
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new chart 15:10 Made
16:00 My super sweet 16
16:50 My life as Liz 17:20 The
hills 17:45 The city 18:10 16
and pregnant 19:00 Life of Ryan
19:25 Room raiders 19:50 Hard
times 20:15 Brooke knows best
21:05 Cribs 21:15 Naughtiest
celebrity scandals 22:05 Disas
ter date 22:30 The X-Effect
22:55 The Dudesons in Ameri
ca 23:20 Jackass 23:45 Nitro
circus
08:30 Continent noir 09:00
Flash 09:05 A la Di Stasio 09:30
Passion maisons 10:00 Flash
10:05 Télétourisme 10:30 Plus
belle la vie 11:00 Belle-baie
11:30 Nec plus ultra la collec
tion 12:00 Flash 12:05 Les es
capades de Petitrenaud 12:30
Faces 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Adresse inconnue 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Temps pré
sent 18:00 Nieuws 18:20 L'invi
té 18:30 Le journal de l'éco
18:35 La régate 20:05 Wara-
mutseho! 20:30 Frans nieuws
21:00 Afrique(s), une autre his-
toire du XXe siècle 22:30 Debat
23:25 Nieuws 23:35 Zwitsers
nieuws 00:00 Nieuws 00:10
André Honnorat, sur les traces
d'un batisseur
Eurosport
08:30 Eurogoals 09:00 Cham
pions club 10:00 Skispringen
12:00 Langlaufen 13:30 Euro
goals 14:00 Champions club
15:00 Skispringen 17:00 Lang
laufen 19:00 Eurogoals flash
19:10 London Calling 19:15 Eu
rogoals 19:45 Eurogoals one to
one 20:00 Boksen 23:00 Extre
me sports: Freeride spirit 23:15
FIA WTCC inside 23:45 WATTS
09:30 Inside Africa 10:00
World business today 10:30 In
side Africa 11:00 Larry King live
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World re
port 13:30 News special 14:00
News stream 15:00 World busi
ness today 16:00 International
desk 17:00 The brief 17:30
World sport 18:00 Prism 19:00
International desk 19:30
World's untold stories 20:00
Quest means business 21:00
World one 22:00 Connect the
world with Becky Anderson
23:00 BackStory 23:30 World
sport