Adri Nieuwenhuijse f H fll8nsentlnq.nl Jacoba Zuijdwegt - Vleugel J. Zuijdwegt - Vleugel 28 I familieberichten Oysrisdsn Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame en unieke ma en oma Jannetje Anna Hendrika van den Bogert fanny in de leeftijd van 66 jaar. Kees en Wilma Quik Roy en Ylona Anja en Machiel van den Bos Dennis foren Léon en Elly Quik Sandra en Pepijn- Linda en Erno Jasper 21 november 2010 Leeuwenburg 19 4307 CC Oosterland Ma is thuis, daar is woensdagmiddag en woensdagavond gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Vrijdag 26 november om 13.30 uur willen wij ma en oma gedenken tijdens een samenkomst in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal, omstreeks 14.45 uur, de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof". Heeft u geen rouwkaart ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd stellen wij u in kennis dat op Gods tijd is heen gegaan onze dierbare zuster Centina van Boven-van der Weele sinds 3 januari 2001 weduwe van Cornelis van Boven Goes, 21 juni 1918 Goes, 20 november 2010 L.C. van der Weele P. van Boven-van der Weele Wij willen verzorgend personeel van verpleeghuis Ter Valcke' bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar besteed. Correspondentieadres: Ridderhof 6 4461 TZ Goes De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdag 26 november om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het rouwcentrum. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij omdat wij onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde schoonzus en tante Caesarina den Decker weduwe van A.J. van Lare Temeuzen: D. van de Luijster-van Lare t Iz. van de Luijster f Oostburg: Jac. van Lare E. van Lare-Risseeuw t Schoondijke: J. van Lare P. van Lare-de Reu Westkapelle (W.): N. Verkeste-van Lare joh. Verkeste t Neven en nichten Van een goede vriend en vrijwilliger afscheid moeten nemen valt ons zwaar. was een van onze stille krachten. We wensen Kitty en gezrn veel sterkte 't Kerkje van Ellesdiek dinsdag 23 november 2010 In haar vertrouwde omgeving hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van Adriana Sies - de Voogd i- Ad - sinds augustus 1975 weduwe van H.J.M. Sies St. Laurens t Middelburg 6 oktober 1919 19 november 2010 Wij zijn haar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen. Middelburg: Jan Sies Henk t en Truus Sies - Lefèvre Henk en Anneke, Mike, Steven Moenica en Pieter, Rik, Donna Terneuzen: Tiny en Florent Heijens - Sies Eric en Ingrid, Lisanne, Jordin Ferdi en Ellen, Stan, Mees Etten-Leur: Anneke en Wijbrand Peetoom - Sies Marcel en Wendy, Nikki, Sven Stefan en Nicolle, Nelson, Nova Klein Vlaanderen 5 4331 RE Middelburg De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 25 november om 11.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg plaatsvinden. De familie stelt het op prijs u na de begrafenis te ontmoeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Voor elkaar gekozen voor altijd. Ons "altijd" mocht slechts enkele jaren duren. Met veel, heel veel verdriet heb ik afscheid moeten nemen van een onvergetelijk en nobel mensen-mens. Mijn liefdevolle partner, Jacques van Stein Yerseke, Jos van Bommel Indien gij met uw mond zult belijden de Heere Jezus, en met uw hart geloven, dat God Hem uit de doden opgewekt heeft, zo zult gij zalig worden. Romeinen 10: 9 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere tot Zich genomen onze vader, grootvader en overgrootvader Jan Simons sinds 28 september 2003 weduwnaar van Catharina Elisabeth Dekker 8 maart 1920 f 20 november 2010 Terneuzen Peter en Corrie Simons-Fieret Erik en Connie - Meike, Rik-Jan, Job, Sander, Willemijn Jolanda en Maarten - Jorina, Charlotte Cor en Debbra - Joost, Tom, Wout Bert-Jan en Malaïka Carla en Adrian - Stan Breskens Nel en Janis Kousemaker-Simons Pieter en Esther Carlien en Huibert Lydia en Evert Janneke Hoek Miep en Ko Guiljam-Simons Leon en Annelies - Eline Jan Marlies Zaamslag Frits en Anita Simons-de Putter Ilse Carin Jan Peter Correspondentieadres: Leeuwenlaan 24,4532 AD Temeuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. vrijdag 26 november om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk. Donderdag 25 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hüghersluys 22 te Terneuzen. Geen bloemen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze mede-bewoonster Gisela van de Wall-Kooman Wij wensen Eric en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies Bestuur en bewoners Strandveste "Veilig in Jezus armen" Zacht en kalm is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder en oma gehuwd met Jan Zuijdwegt t 6 maart 1975 27 mei 1922 t 21 november 2010 Kruiningen: Dirk en Coby Amanda en Marcel, Milan Jaco Wemeldinge: Ad en Mappy Janine en Freddy Eric Een woord van dank gaat uit naar Zorgcentrum "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Cederhof" Kapelle Correspondentieadres: Prinses Beatrix weg 11, 4424 AB Wemeldinge Er is gelegenheid om van onze moeder en oma afscheid te nemen op donderdag 25 november van 16.00-16.30 uur op haar kamer nr. 13 in "Cederhof". De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 26 november om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. Verdrietig zijn wij nu onze lieve zus en tante is overleden. Wemeldinge: W.M. de Leeuw - Vleugel Willy en Kees Coby en Jaap Wim en Marion en kinderen Onverwachts is overleden onze zwager, oom en oud-oom Jan Sinions Temeuzen: P. Dieleman-Dekker Domburg: C. Dekker-Riemens Temeuzen: N. Dekker-de Feijter Temeuzen: A. Dekker D. Dekker-Walhout neven en nichten achterneven en achternichten Temeuzen, 20 november 2010 Verslagen zijn wij door het plotselinge bericht, dat een medewerker is overleden Guido Swinne Hij zal in onze gedachten blijven als een zeer gewaar deerde, vakkundige en hardwerkende collega. Namens de directie en collega's van Artec Interim wensen wij de familie en vrienden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Artec Interim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30