H een dienst sport 133 Yerseke breidt voorsprong uit Vosmeer-Kogelvangers gestaakt na vechtpartij buiten de lijnen Luctor'88 loopt tegen eerste nederlaag aan maandag 22 november 2010 Krabbendijke heeft een doelsaldo van +11. Mede koploper The Gunners staat op +23. Zaterdag treft Krabbendijke de nummer voorlaatst FSV. door Tom Vennink MIDDELBURG - WHS heeft zaterdag een vlammend duel tegen de kop loper van de derde klasse B met een gelijkspel afgesloten. Tegen The Gunners was het na negentig enerverende minuten o-o. Krab bendijke is door het puntverlies van The Gunners op een gedeelde eerste plaats beland, dankzij een 3-0-winst op SVG. The Gunners heeft wel een duel minder ge speeld. Tholense Boys liep tegen zijn vijfde nederlaag in zes wedstrijden aan: het team verloor de uitwedstrijd tegen Seolto met 4-2. WHS-The Gunners o-o: WHS heeft goede zaken gedaan door gelijk te spelen tegen de ongesla gen koploper. Slechts een keer eer der dit seizoen morste The Gun ners punten, maar de strijdende Stallanders waren zaterdag on verslaanbaar. De bezoekers kregen gedurende de hele wedstrijd slechts één grote kans, terwijl WHS twee keer heel dicht bij de t-o was. Robin van Dijke en Ar- vin de Witte stonden beiden oog in oog met de doelverdediger, maar misten. Het vlammende duel in Sint-An- naland werd puik geleid door scheidsrechter Baardwijk. Het bleef o-o, waardoor WHS een sterke reeks voortzet, die no dig was na een lastige seizoens start. Krabbendijke-SVG 3-0: Dat er lang niet werd gescoord in het duel paste in het beeld van de slechte eerste helft. Na rust trok de wedstrijd meer aandacht en Krabbendijke ont popte zich tot de betere ploeg. Het thuisspelende team kwam twintig minuten voor het einde ook op voorsprong via Richard Domisse. Zijn teamgenoot Ro nald Zuidweg was er luttele minu ten later als de kippen bij en te kende voor de 2-0. Elco Jansen sloot af met de 3-0. Rillandia-FSV 1-2: Rillandia oog de sterker dan FSV, maar ging slordig om met zijn kansen. FSV deed wel wat het moest doen en kwam op 0-2 door twee treffers van Wiebe de Kok. De Rillanders waren superieur in de tweede helft. Toch kwam het team tekort, want alleen ]oey van de Hoeff benutte zijn uitge speelde kans.. Hoewel FSV weinig gevaar meer stichtte, ging het Bra bantse elftal er toch met de pun ten vandoor. Noad'67-Smerdiek 3-0: Het duurde twintig minuten voordat Lars Steijn de eerste treffer voor Noad'67 binnenprikte. De thuis ploeg verdiende duidelijk de over winning en stelde die dan ook veilig in de tweede helft. Arjan Moerland omspeelde de Smer- diekse verdediging en legde af naar Lars Steijn, die zijn tweede van de wedstrijd maakte. In de slotfase van de derby schoot Frank den Engelsman Noad'67 naar 3-0. Seolto-Tholense Boys 4-2: Tho lense Boys verloor zaterdagmid dag voor de vijfde keer in de laat ste zes wedstrijden. Seolto open de verdiend de score via Joshua Broeders. Even later werd het 2-0 door een poeier van Dominique van Heijst. De gasten knokten zich daarna te rug en namen het heft in handen. Ze kwamen op 2-1 door Arjan van Dijke. Maar Jaap van Dam zet te bracht daarna het verschil weer op twee doelpunten. Jeroen Nieuwkoop zorgde nog voor hoop bij Tholense Boys, maar Danny Potters gooide het duel daarna in het slot. SKNWK'ers Timo Verkaart (rechts) en Léon Goedegebure kijken toe hoe Yerseke-speler Bernie Steketee voor de bal gaat. Zijn teamgenoot Arjen de Koeijer kijkt op de achtergrond toe. foto Willem Mieras door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Yerseke, dat met 2-1 won van hekkensluiter SKNWK, profiteerde in de derde klasse A van het gelijkspel bij DFS-De Meeuwen. Heinkenszand verloor met 3-1 bij VCK, Kapelle speelde met 1-1 gelijk tegen Spui en Colijns- plaatse Boys verloor thuis met 4-2 van Nieuwland. Yerseke-SKNWK 2-1: In de negen de minuut opende Niels Poleij de score. Via Bernie Steketee, die at tent was na een inzet van Michel de Rooij, kwam Yerseke in de 25e minuut op een 2-o-voorsprong. SKNWK leek daarna de 2-1 te sco ren, maar het doelpunt werd we gens buitenspel afgekeurd. In de 49e minuut kwamen de Nieuwer- kerkers via Wilco de Valk alsnog te rug tot 2-1. Daarna golfde het spel op en neer, maar was er nauwelijks sprake van goed voetbal. VCK-Heinkenszand 3-1: Op aan geven van Erik Goudt opende Ste fan Wielemaker in de 25e minuut namens VCK de score. Daarna rook Heinkenszand een aantal keer aan de 1-1 en raakte aanvoerder Jeroen Verschiere onder meer de paal. Via Jesse van der Meulen kwant VCK, dat zelf ook een paar kansen onbenut liet, nog voor rust op 2-0. Vijf minuten na de pauze bracht Rens Baas de spanning te rug in het duel. Kevin Jacobusse kreeg een kans op de gelijkmaker, maar uit de daaropvolgende coun ter besliste Van der Meulen de wed strijd. Spui-Kapelle x-i: Kapelle kwam met twee flitsende aanvallen sterk uit de startblokken, maar daarna kregen beide ploegen kansen. Se- bastiaan Dees was namens Spui voor rust dicht bij de 1-0. In de 68e minuut stak Tim Jacobus se met een prima persoonlijke ac tie de as van het veld over en schoot hij de bezoekers naar de 0-1. Een kwartier voor tijd kreeg Spui, na een overtreding op Ludwig Kalisvaart, een strafschop. Kalisvaart benutte het buitenkans je zelf Daarna kreeg Spui tot twee keer toe een kans op de winnende treffer, maar daarmee zou de thuis ploeg te veel hebben gekregen. Colijnsplaatse Boys-Nieuwland 2-4: De thuisploeg speelde voor Sinterklaas en deelde in de eerste elf minuten cadeautjes uit. Bart Jan Kroes opende uit een strafschop, na een lichte overtreding van Rob- by de Looff, in de achtste minuut de score. Drie minuten later stond het door goals van Dennis van Bel- zen 0-3. Jozias van Belzen zorgde uit een hoekschop voor 0-4. Daar na kreeg Colijn wat kansen, maar het duurde tot de 65e minuut voor dat Bertus Zoeteweij uit een vrije trap doel trof De 2-4, na een mis verstand tussen een Nieuwlandse verdediger en ex-Colijn-keeper Rien Meulenberg, werd gemaakt door Dave Bout. DFS-De Meeuwen 1-1: Pieter de Mun- nik 1 -0, Vincenzo Lorello (strafschop). Veere-Domburg 1-2: Chiel Maranus 0-1, Patrick Kodde 0-2, Theo van Taten- hove 1-2. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Het duel in de vier de klasse van het zaterdagvoetbal tussen Vosmeer en Kogelvangers haalde het einde niet. In de 81e mi nuut werd de wedstrijd gestaakt vanwege een vechtpartij tussen de aanhangers van beide ploegen. Kruiningen klopte WIK'57 met 5-0 en SPS won met 3-0 bij BW'63. Halsteren is na een 1-0-zege bij Zie- rikzee de nieuwe koploper. Kruiningen-WIK'57 5-0: Binnen dertig seconden maakte Arno van den Berge uit een voorzet van Ad Lokerse de openingstreffer. Lokerse bediende in de 26e minuut Glodie Kunuanina, die voor de 2-0 zorgde. Uit een pass van Gert-Jan van de Pol tilde Edwin van Houte de score naar 3-0 en drie minuten voor tijd bekroonde Van den Berge een ster ke eerste helft met de vierde Krui- ningse goal. Na de pauze nam Krui ningen gas terug. In de zeventigste minuut werd het nog 5-0 door Tho mas Paauwe. Stavenisse-Vrederust 1-2: Voor rust was Vrederust sterker en via twee goals van Roy van Spinhoven kwamen de bezoekers op 0-2. Vlak voor rust scoorde Perry Potappel te gen uit een vrije trap, die nog van richting werd veranderd. In de tweede helft had Stavenisse een overwicht, maar de gelijkma ker waarop de thuisploeg op basis van de laatste 45 minuten recht had, bleef achterwege. BW63-SPS 0-3: In de eerste twin tig minuten kreeg een beter BW'63 ccn aantal kansen, maar de ploeg liet die onbenut. Een penalty zorgde daarna voor een ommekeer. Hilbert van Akkeren maakte uit een strafschop, na een handsbal van een BW-speler, nog voor rust voor de 0-1. De score liep in de tweede helft op. Stefan Bogers maakte de 0-2 en door een eigen doelpunt aan BW-zijde werd het ook nog 0-3. Vosmeer-Kogelvangers, gestaakt bij 1-0: Scheidsrechter Priest staak te het duel in de 81e minuut na een vechtpartij tussen supporters van Vosmeer en Kogelvangers. Op dat moment leidde Vosmeer door een in de veertigste minuut benut te penalty van Rachid Bouhouda- ne. Bij Kogelvangers liep Jobert de Rooij tegen een directe rode kaart op en kon Jasper van Mastrigt na twee keer geel vertrekken. Zierikzee-Halsteren 0-1: Alwin de Nijs 0-1. Chrislandia-Brouwershaven 2-0: Re- mon Heinsius 1-0 en 2-0. DVO'60-Mevo 5-0: Robin Simons 1-0, Martijn van Steen 2-0, 3-0 en 4-0, Jef frey Jurgens (strafschop) 5-0. MIDDELBURG - De voetballers van Luctor'88 zijn de koppositie in de vierde klasse B kwijtgeraakt. De ploeg verloor thuis in Heinkens zand met 1-0 van Meto. In de vier de klasse A won Patrijzen, maar verloor Meto. Patrijzen-Breskens 2-0: In een vrij eenzijdige wedstrijd was Patrijzen superieur. Nadat Pascal Zoeteweij eerst nog een dot van een kans on benut had gelaten, schoot Edwin Capello na ruim een halfuur de openingstreffer binnen. Een mi nuut later toonde Zoeteweij zich wel trefzeker: 2-0, tevens de rust stand. In de tweede helft kon Patrij zen de voorsprong niet uitbreiden. Robur-Steen 2-3: Nadat Robur- doelman Berry Simonse in de be ginfase met enkele goede reddin gen had voorkomen dat de bezoe kers de score openden, was hij in de twintigste minuut kansloos op de inzet van Serge Merckx. Kort voor rust maakte Erik Jansen gelijk: 1-1 halverwege. Tien minuten na het begin van de tweede helft bracht Robin Mariman Steen op nieuw op voorsprong, waarna Ed dy van de Bosch de marge vergroot te: 1-3. Een aandringend Robur kwam dankzij Ouassim Hamoudi nog wel terug tot 2-3. Luctor'88-Meto 0-1: Voor rust wa ren de beste kansen voor de thuis ploeg, maar door een uitblinkende doelman bij de bezoekers bleef de teller op nul staan. Ook de eerste tien minuten van de tweede helft waren nog voor Luctor'88, dat hier na het initiatief meer moest laten aan Meto. Dat scoorde ook nog. „Eén goed schot en gelijk een doel punt", luidde het commentaar van trainer Marcel Lourens, die met Luctor'88 tegen de eerste nederlaag van dit seizoen opliep.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63