301 4- Invallers en 'Balkonside' zijn GPC tevreden met punt in Terneuzen TOpkLASSE MZVC onderuit maandag 22 november 2010 Hardlopen in de mist werkt ontspannend Lees erover op www.pzc.nl/weblogkustmarathon Karakteristiek csv Apeldoorn - Hoek 2-1 (0-0). Spakenburg - Flevo Boys 4-1 (2-0). 4. Gouriye 1 -0,36. Van den Meiracker 2-0, 58. Van den Meiracker 3-0,75. Gouriye 4-0,78. Van der Heide 4-1Scheidsrechter: Bellinga. Gele kaart: Verschraagen (Spakenburg), Tromop, Korf (Flevo Boys). Aantal toeschou wers: 2.000. ARC - Lisse 1-3 (0-140. Ramic 0-148. Beijersbergen 1 -164. Fokkema 1 -2, 90. Beunk 1-3. Scheidsrechter: Van Waveren. !Gele kaart: Beijersbergen (ARC), Supusepa )(Lisse). Aantal toeschouwers: 1.200. Barendrecht - HHC 0-3 (0-2). 5. Offringa 0-1 45. Offringa 0-2,63. Berger 0-3,90. Siekman 0-4. Scheidsrechter: Van Duijn. Aantal toeschouwers: 1.250. Katwijk - Rijnsburgse Boys 1-2 (0-2). 2. Gootjes 0-1,21. Gootjes 0-2,52. M. Huisman 1 -2. Scheidsrechter: Luinge. Gele kaart: Blonk, Van Oyen, Krolis (Katwijk), Kuhlmann, Sardar (Rijnsburgse Boys). Aantal toeschouwers: 3.250. SC Genemuiden - IJsselmeervogels 0-2 (0-2). 33. De Harder 0-135. Steinraht 0-2, 90. Van der Kolk 1 -2. Scheidsrechter: Van Gijzen. Aantal toeschouwers: 1.750. Excelsior'31 -Capelle2-0(1-0). 37. Davina 1 -0,68. Lubbers 2-0. Scheidsrechter: Boringa. Gele kaart: Davina, Bartelds (Excelsior '31Richard, Van Guldener (Capelle). Aantal toeschouwers: ,700. Harkemase Boys - Sparta Nijkerk 3-0 (1-0). 45. Schokker 1 -0 (strafschop), 61Barto 2-0, S 89. Velten 3-0. Scheidsrechter: Van Beek. Aantal toeschouwers: 800. CSV APELDOORN-HOEK Hoek lijdt bij CSV Apeldoorn de negende nederlaag (2-1) van het seizoen en zakt naar de voorlaatste plaats in de topklasse. John Schot maakte zaterdag zijn eerste competitiedoelpunt dit seizoen voor Hoek. De middenvelder benutte een penalty. Zaterdag 27 november i Lisse-Barendrecht HHC-Spakenburg j Flevo Boys-Katwijk Rijnsburgse Boys-SC Genemuiden Capelle-Harkemase Boys Hoek-ARC Sparta Nijkerk-csv Apeldoorn IJsselmeervogels-Excelsior '31 I 1 Ruben Wilson (Spakenburg) 13 12 Martijn Gootjes (Rijnsburgse Boys) en Thijs j Houwing (Spakenburg) 8 4 Steinrath (IJsselmeervogels) en Jansen (SC Genemuiden) 7 MHRBESMBBBRBBBHBnSEanHSBanBBBKSnaflHR MIDDELBURG - Wemeldinge heeft naaste belager Hoedekenskerke van zich afgeschud door de con frontatie in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal met 3-0 te win nen. Koploper Bevelanders boekte een krappe 1-2-zege op Wolfaarts- dijk. MZVC verloor met 3-2. 's-Heer Arendskerke-MZVC 3-2: Arendskerke heeft geen punten la ten liggen in de thuiswedstrijd te gen MZVC. Stefan van Sabben zet te Arendskerke op voorsprong met een kopbal. De eerste aanval van MZVC was meteen raak: Alex Bom scoorde 1-1. Na rust stapel den de kansen voor de thuisploeg zich in rap tempo op. Henry van Gilst gaf zijn visitekaartje af door tweemaal knap te scoren. Richard Barendse maakte de aansluitings treffer, maar daar bleef het bij. Invaller Mark Fennebeumer ontwijkt Hoek-verdediger Jos van Nieuwstadt. foto Wout van Zoeren/Orange Pictures door Koen de Vries TERNEUZEN - GPC is bij lange na de sterke ploeg van het begin van dit seizoen niet meer, maar toch was trainer Jurriaan van Poelje za terdag tevreden met het 1-1-gelijk- spel bij staartploeg Terneuzense Boys. „We missen het kwikzilver achtige van de eerste wedstrij den", erkende hij. „De jongens zit ten even in een mindere fase. Toch hebben we vandaag een dege lijke wedstrijd gespeeld en heel weinig weggeven." GPC verbaasde de eerste maanden met twee verrassend sterke vleu gels, een vertimmerde en verbeter de verdediging en een onvoorspel baar middenveld. De verdediging staat nog steeds als een huis, al was dat bij Terneuzense Boys in een wat andere samenstelling, leroen van Ommen is doorgescho ven naar het middenveld om daar voor wat weer power te zorgen. Wouter Vermeule vormt nu met de opgebloeide Najim Boughmari het hart, de geblesseerde Ralph Wiessner werd op rechts goed ver vangen door Remon van Geersdae- le. Op links ligt GPC's eerste pro bleem. Mohammed Mekkaoui (19) is hopeloos uit vorm. Zijn zo ge vreesde aanvallende impulsen kwa men zaterdag pas in de slotfase enigszins uit de verf en opbou wend speelde hij ronduit zwak. Ook linkeraanvaller Ozkan Cakir speelde slecht. „Ozkan heeft het een klein beetje niet", was Van Poelje voorzichtig. „Maar dat is niet gek. Die jongen is net als Mek kaoui nog maar 19 jaar. Van hem kun je geen constant niveau verlan gen." Omdat GPC op de rechterflank ook Jesper de Vlieger miste, was de ploeg zaterdag vleugellam. Het meeste gevaar moest uit het cen trum komen, met de nijvere maar weinig creatieve Jord Vermeer als meest vooruitgeschoven post. Veel leverde dat dan ook niet op. Terneuzense Boys begon goed aan de wedstrijd. Desondanks was de vroege 1-0 voor de thuisploeg niet nodig geweest. De knal van Gökhan Ersahin vanaf zestien me ter in de korte hoek had doelman Max Leijer kunnen keren. Het was pas de vijfde treffer van de Boys in tien wedstrijden, en pas het tweede velddoelpunt. De gelijkmaker was een gelukje. Ricar- do de Nooijer maakte het met zijn snelheid de verdediging zo lastig dat een Boys-speler tegen een me despeler schoot. De bal leek naar keeper Nick Heyman te rollen, maar was zwanger van effect, keer de terug richting afzender en kon door Matthijs Lugtenburg langs de verbouwereerde doelman gescho ten worden: 1-1. Ook na de pauze waren er weinig kansen. Als ze er waren, waren ze voor GPC. Het opvallendst was een verwoestend schot van uitblin ker Grigor Sahakjan vlak na rust. De bal sprong via de paal het veld weer in. Een ander opvallend mo ment viel halverwege de eerste helft te noteren. Toen kreeg trai ner Van Poelje van de onvoorspel baar leidende arbiter Deurloo de rode kaart. Van Poelje stond tij dens een onderbreking in het veld voor overleg met Jeroen van Om men. „Dit is een van de raarste din gen die ik in het voetbal ooit heb meegemaakt", vond de trainer. Terneuzense Boys-GPC 1-1 (1-1): 15. Gökhan Ersahin 1-0, 31. Matthijs Lug tenburg 1-1. Scheidsrechter A.C. Deur loo (Tholen). Rode kaart: Jurriaan van Poelje (trainer GPC). Gele kaart: Gökhan Ersahin, Randy van Overmee- ren (beiden Terneuzense Boys). Aantal toeschouwers: 200

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34