20 I familieberichten maandag 22 november 2010 fllenseniinq.nl voor deze berg kon ik het goede verzet niet vinden. Verdrietig, maar trots op wie hij was, gekenmerkt door eenvoud, overleed na een dappere strijd mijn allerliefste man, onze zorgzame papa, schoonpapa en lieve opa Adriaan Nieuwenhuijse echtgenoot van Keetje Krijger Heinkenszand, 17 december 1938 Heinkenszand, 20 november 2010 Met dank aan een ieder die liefde, zorg en vriendschap heeft gegeven. Kitty Nieuwenhuijse-Krijger Bouke en Trudi Terence, Alison Abgar en Corine Rembrandtstraat 8 4451 AV Heinkenszand Adri is thuis, wanneer u nog even bij hem wilt zijn, is daar voor gelegenheid op dinsdag 23 november van 15.00 tot 16.00 uur. We nemen afscheid van Adri vanuit de "Dorpskerk" te Heinkenszand, op vrijdag 26 november om 10.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Ontmoe tingscentrum "De Stenge" te Heinkenszand. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Waarom al dat vechten. Je wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder maar verloor dit gevecht. Je jongens en maatjes, Bouke en Abgar Dag Lieve Opa, We willen eigenlijk geen "dag" zeggen maar het zal toch moeten. Terence en Alison Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze broer, zwager en oom Adri Nieuwenhuijse Jo (in herinnering) en Riet Nieuwenhuijse Marit en Chris Boudewijn en Bianca Bas, Daniëlle Kees en'Suzanne Hannah Erg verdrietig zijn we na het overlijden van Adri Nieuwenhuijse We zullen zijn jarenlange vriendschap en hartelijkheid erg missen. Ook wensen wij Kitty en naaste familie veel kracht toe bij het verwerken van dit groot verlies. Amber, Ard en Peter Verhage Intens verdriet.de tijd is gekomen in één keer wegal je dromen Wat valt er verder nog te zeggen nog zoveel, dat je uit had willen leggen Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en lieve opa Sjaak Pleijte echtgenoot van Marga Pleijte-Roman Cadzand, 9 september 1942 Zuidzande, 20 november 2010 Zuidzande: Marga Pleijte-Roman Frank en Pascale Annabel Bo Zegveldstraat 3 4505 AM Zuidzande De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 26 november om 13.30 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid om 15.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Mochten wij in ons verdriet vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van onze Pa is onze zaak H.C.R. De Rode Leeuw, Dorpsplein 13 te Zuidzande GESLOTEN VAN 22 NOVEMBER TOT 29 NOVEMBER Verdrietig delen wij u mede dat is overleden in zijn woonplaats te Zuidzande op 68-jarige leeftijd onze geliefde neef Sjaak Pleijte Cadzand: J.A. Verkeste t Eddy Andrea Serooskerke (Walcheren): Joh. Verkeste t Westkapel Ie (Walcheren): P.C. Verkeste-van Lare Izaak Liliane Corrie Henk Alie Nellie John Evelien Paul Achterneven en nichten 20 november 2010 Na 40 jaar vriendschap is overleden Sjaak Pleijte Zuidzande Wim en Janny de Buck Nancy en Diana Met respect en bewondering voor de wijze waarop hij zijn leven heeft kleur gegeven, delen wij bedroefd mede dat, op zaterdag 20 november te Zuidzande is overleden, onze broer, schoonbroer, neef en oom Izaak Jacobus Pleijte Sjaak Groede: A.S. Luteijn-Pleijte J.Luteijn Aardenburg: J.l. Pleijte M.E.PIeijte-Brakman Jörgen Jens en Esther, Kas Aardenburg: E.S. Raydt-Pleijte A.L.Raydt Lilian en Ja co, Daniëlle, Stephanie Cadzand: H.Pleijte S.E.N.S. Pleijte-de Hulster Marc en Kelly, Rune Retranchement: E.T.Verkeste A.E.Verkeste-Verstraete Tamara en Hans Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve ma en oma. Zij werd liefdevol verzorgd in 'de Blaauwe Hoeve' afdeling Mèander. Emelda de Smet-de Witte Melda weduwe van Emilius Josephus de Smet Zij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Koewacht: Eugène en Simon t de Smet - van Waesberghe Hulst: Piet en Juul t de Smet - de Smit St. Jansteen: Willy en Piet Morcus-de Smet klein- en achterkleinkinderen 19 november 2010 Pastoor Schetsstraat 14564 CN St Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 23 november van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 26 november om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamy straat 28-c. Samenkomst in de kerk vanaf 13.15. Na de kerkdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na lange ongelofelijk dappere strijd is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, mama, oma en zus Ze is in en bij ons voor altijd en altijd Gisela Martha van de Wall - Kooman 25 - 06 -1944 18-11 -2010 Vlissingen: Zoutelande: Vlissingen: Sanghlaburi: Ascheberg: Grundhof: Eric. R. van de Wall Pascal en Denise Shannon, Joanna Lennard Kelly, llona, Venice Mark en Diana Gerd en Katrin Rolf en Helga K. Hasselaarstraat 343 4382 AJ Vlissingen De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22