Oi/arJads/j GESLOTEN S Caesarina Janna Wilhelmina van Lare - den Decker (J) (Ilensenlinq.nl maandag 22 november 2010 19 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Ifoor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom Peet Debaere echtgenoot van Coby Verplanke in de leeftijd van 80 jaar Oostburg: Coby Debaere - Verplanke Breskens: Sjaak en Annita Debaere - Verbuyt Shirley V en Danny Kevin en Frans Oostburg: Ronnie en Gerda Debaere - Gijs Stephannie Michelle Oostburg: Albert t en Nina t Debaere Oostburg: Wily t en Janneke t Debaere - Morel IJzendijke: Rudie en Ludwina Debaere - de Jaeger Breskens: Linda en Adrie t Versluijs - Debaere Breskens: Hannie en Han t Heijdens - Verplanke Neven en nichten 4501 GK Oostburg, 20 november 2010 Melkweg 14 Peet is opgebaard in het Antonius ziekenhuis te Oostburg, gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 24 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 25 november om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze lieve tante Jans is overleden (Janna Bosselaar - de Visser) Met goede en warme herinneringen herdenken we haar. Koos en Ko Geschiere - de Visser Jos en Nely de Visser - Koen Bets de Visser en André Schaaf t Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinne ringen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame ma, oma en oma-oma Anna Maria Catharina Drabbe - Kouijzer -Annie- sinds 7 mei 2007 weduwe van Jacobus Adriaan Drabbe in de leeftijd van 87 jaar Vlaardingen: Ebri Geldof - Drabbe Jacques Geldof Terneuzen-: Ron Drabbe Monique Elve Klein- en achterkleinkinderen Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van Hof ter Veste 19 november 2010 Correspondentieadres: Diamantsingel 22 4533 AV Terneuzen De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 24 november om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg- Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee met je stil verdriet, nu rouwen wij, maar keuren niet. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sara Maria de Feijter-Cattoir weduwe van Aarnout Pieter de Feijter in de leeftijd van 83 jaar. Wim en Christine de Feijter-Decolvenaere Saskia en Lennard - lep, Line Malaïka en Bert-Jan Alex de Feijter en Petra de Sutter Terneuzen, 19 november 2010 Correspondentieadres: Wervenweg 13,4551 MC Sas van Gent. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 25 november om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in verzorgingshuis 'Bachten Dieke'en verpleeghuis 'Ter Schorre', R19, heeft mogen ontvangen. Wegens familieomstandigheden zijn wij op donderdag 25 november de gehele dag Graanhandel de Feijter bv Wervenweg 13,4551 MC Sas van Gent Diep bedroefd zijn wij dat na een moedige strijd onze lieve schoonzuster, tante en oud tante is overleden Sara Maria de Feijter - Cattoir Zij zal in onze herinnering blijven als een lief en zorgzaam mens. fJsselstein/Nieuwegein E.A. Hack - de Feijter Lia, Karien, Frank, Willemijn en Tjeerd Wil. Mart, Niek. Charissa, Daniëite en Bob De HEERE is mijn Herder Heden overleed, na een periode van afnemende krachten, mijn geliefde schoonzus en onze lieve tante en oud-tante Pieternella Cornelia de Jonge - van de Velde sinds 29 augustus 1995 weduwe van Abraham de Jonge in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: Chr.de Jonge Vlissingen: Han en Willy de Goffau - van Duin Bart en Marieke Michiel, Madeion Johan en Marlies Fleur Luciënne en Alexander Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Molenwater, voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 19 november 2010 Correspondentieadres: J. de Goffau Verdilaan 70 4384 LG Vlissingen Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op dinsdag 23 november om 9.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adrie de Pagter Jarenlang trouw compagnon van mijn man Eine. Namens de familie, Marie Willemse-de Hamer St. Laurens Dient elkander door de liefde. Galaten 5:13 Na een leven waarin ze openstond voor alle mensen om haar heen, waarin ze dankbaar was met alle hulp die ze mocht ontvangen, hebben we afscheid moeten nemen van onze fijne schoonmoeder, lieve oma en trotse overgrootoma. weduwe van A.J. van Lare 5 januari 1926 t 20 november 2010 Elly Klaver - van Lare Henk Klaver en Ina Klerk Michiel Klaver en Patricia Geurtz Jochem Klaver en Marjolein van Uffelen Mirjam Klaver Hanneke Klaver Corry van den Berg - van Lare t Jac. van den Berg t Jandine van den Berg - Groot Huize Silvia van Veelen - van den Berg en Erik van Veelen Martin, Rebecca. Judith Louise Fenger - van den Berg en Ed Fenger Martin van den Berg t Wij bedanken alle lieve mensen die om haar heen stonden. Sint Willibrord Bachtesteene, Middelburg Correspondentieadres: Aalscholverlaar 34 3862 KL Nijkerk Zij ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 25 november a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal aansluitend worden gehouden om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en Algemene ICennisgeving Met diepe verslagenheid geven wij u kennis van het over lijden van onze innig geliefde zoon. broer, zwager en oom Adam Gerard Mulder -Ad- 17 december 1956 Correspondentieadres: Scheldestraat 12 4456 AS Lewedorp 18 november 2010 P. Mulder I.R. Mulder-Kramer Gerard t Liesbeth, Andy en kinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden, door een noodlottig ongeval, van onze lieve neef Adam Gerard Mulder Wolphaartsdijk: Oom Louis en Tante Maatje Kramer-Serier Goes: Oom Chris en Tante Jo Weststrate-Kramer 's-Heer Hendrikskinderen: Oom Gerard en Tante Rachel Weststrate-Kramer neven en nichten Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou goed heeft gedaan maar wij zullen je missen bij het verder gaan. Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve neef Ad Mulder Wij wensen tante Ida, ome Piet en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Kees en Henriëtte Chris Albert Gerard Weststrate

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21