zeeland 123 hulp van rode pijltjes 'Miljoenentekort op Scheldekwartier' AutoTeam.nl Intocht Sinterklaas in Heinkenszand Paree is in de race voor nieuwe titel Drie mannen vast om diefstal van rijplaten Gift tienduizend euro voor dove kinderen zaterdag 20 november 2010 Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Het Scheldekwartier, het project waar in Vlissingen mo menteel zo'n beetje alles mee sa menhangt, heeft eind dit jaar een tekort van tien miljoen. Dat heb ben de financiële klokkenluiders van de Stichting Belvos door mid del van een zelfgemaakt rekensom metje geconcludeerd. De grondexploitatie, zeg maar de begroting voor het grondbeleid, sloot vorig jaar af met een negatief saldo van 1,6 miljoen euro. Omdat ook dit jaar nog geen huizen zijn gebouwd, komt daar renteverlies van 3,4 miljoen euro bij. En omdat de huizenprijzen in Zeeland met gemiddeld 1,7 procent zijn gedaald, zou de gemeente Vlissingen ook rekening moeten houden met een extra tekort van vijf miljoen euro. Bij elkaar tien miljoen. De gemeente houdt vol dat het niet zo is, maar Ron Roelse van Belvos (adviseur van Belvos) weet héél zeker dat het project geduren de elk jaar dat er nog niet wordt ge bouwd, miljoenen verlies lijdt. Het project heeft tot dusver al 62 miljoen euro gekost. voel je v r i j Onderdeel van de Automotions Groep HEINKENSZAND Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten vergeten dit jaar ook Heinkens zand niet. Vandaag (zaterdag) om 14.00 uur ontvangt burgemeester Jaap Gelok Sinterklaas op het bal kon van het gemeentehuis. Onder begeleiding van muziekvereniging Euterpe gaat de Sint in zijn rijtuig met zijn Pieten naar De Stenge. Daar is vanaf 14.30 uur een feest. 'S-HEERENHOEK Electro- en telecombedrijf Paree uit 's-Heerenhoek dingt in maart samen met twee andere bedrijven naar de sectoroverstijgende titel Beste Leerbedrijf van Nederland. Begin deze maand werd het bedrijf door kenniscentrum Kenteq al tot beste leerbedrijf van het land geko zen. Kenteq droeg Paree daarna voor bij Colo, de overkoepelende club van zeventien kenniscentra. .ELLEWOUTSDIJK De politie heeft drie mannen aan gehouden in verband met de dief stal van acht stalen rijplaten in Elle- woutsdijk. De platen zijn donder dag rond 22.00 uur gestolen aan aan de P.J. Israëlweg. Kort daarna hield de politie op de Goesestraat- weg in 's-Gravenpolder twee Som- melsdijkenaren van 54 en 23 jaar en een 51-jarige man uit Bergen op Zoom aan. Zij zitten in Torentijd. GOES De Eardrop Stichting, die zich in zet voor dove en slechthorende kin deren in Kenia en Ethiopië, kreeg donderdag een cheque van 10.500 euro van Lions Club Kapelle-de Be- velanden. KNO-arts Corstiaan Stol wijk van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis nam de gift aan na een benefietvoorstelling van flamen co-danseres Maria Juncal in De My the in Goes. Autowerende paaltjes in de binnenstad zijn een goed idee reacties: 337 Goes maakt potje van infrastructuur eens onèèns 14 86% Dorpsraadvoorzitter Jan Collignon stelt dat het ommetje vooral is bedoeld voor de inwoners van Heinkenszand. „Op een of andere manier weten de mensen vaak niet zo veel over de eigen streek, misschien omdat ze alles als een vanzelfsprekendheid ervaren." foto's Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51