De Vlieger m Monuta ik heb geen uitvaart verzekering h.jobse Voor betaalbareWvalltÊt MAREA Uitvaartbegeleiding 40 familieberichten zaterdag 20 november 2010 IRensenünq.nl Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het onverwachts overlijden van ons lief kleinzoontje en neefje Levi Huisman zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Suus Louwerse-de Looff Kinderen en kleinkinderen Ook namens René, Wendela en kinderen Serooskerke, november 2010 Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Janneke Buijze - de Kraker heeft, blijkens de overstelpende en hartverwarmende blijken van medeleven die wij'na haar overlijden mochten ontvangen een bijzondere plaats in de harten van velen ingenomen.Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dat heeft gegeven.Daar het ons niet mogelijk is u allen hier persoonlijk voor te bedanken betuigen wij u hiermede langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid. Frans Buijze kinderen en kleinkinderen. Oostburg,november 2010 Dankbetuiging Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van Maria Jacoba Leenpoel - Verburg L. Leenpoel - de Waard D. Harinck - Leenpoel A. Harinck Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, november 2010 -~ Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Gaber Lous Westkapelle, november 2010 Familie Lous Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze allerliefste vader en opa Kees Mol zeggen wij u heel veel dank. De vele kaarten en telefoontjes hebben ons goed gedaan in dit grote verlies. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo' en hospice 'Het Clarahofje' voor de liefdevolle verzorging. Betsie Mol Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2010 Zo volkomen een moeder is Zo volkomen is het gemis als ze er niet meer is. Hartverwarmend en ons tot grote steun en troost hebben wij uw medeleven ervaren na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Morgenstern-Sul Wij danken u hier hartelijk voor. Herman en Ineke Anneke en Jo Klein- en achterkleinkinderen Wij willen alle medewerkers van Hof ter Veste bedanken voor hun liefdevolle verzorging Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of een telefoontje, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma Tineke Tazel aar- Riemens hebben ons diep ontroerd. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Daarvoor onze grote dank. Ko Tazelaar kinderen en kleinkinderen Hoek, november 2010 Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Adri Wijkhuijs betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons een grote steun en troost geweest. M. Wijkhuijs-Koets kinderen kleinkinderen Biggekerke, november 2010 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Corrie de Witte-van Stel betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Rinus de Witte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, november 2010 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt. moet missen. Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg ieder oprecht bedanken voor de vele blijken van medeleven, op welke wijze dan ook, die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vaderen lieve opa, Dirk Elenbaas Het heeft ons goed gedaan te mogen ei-varen dat hij door zo velen gekend en gewaardeerd werd. Mattie Elenbaas-Marijs Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, november 2010 1/1 ifelJDfj £IM De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. INMEMORIAM 21-11-2009 21-11-2010 Mijn vader Han op den Brouw Ineke Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." 9 Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar ^$5%, Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. 06 407 96 513 Internet: www.marea-uitvaart.nl wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bei 0118-41 27 60 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bel 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl UITVAARTZORG voorheen JÊÊMfchoonaard Voor een stijlvolle Begrafenis of Crematie Schouwen-Duiveland Telefoon 0111 40 2000 - Dag en Nacht 4515^ www.uitvaartdevlieger.nr 4V- "Het Bestuur van de Stichting de Godshuizen, een stichting ontstaan uit charitatieve instellingen die zich al sinds de 1289 met de gezondheidszorg op Walcheren bezig houden, heeft voor het jaar 2011 weer een bedrag beschikbaar gesteld voor projecten (in de gezondheidszorg) die ten goede komen aan de Walcherse samenleving. Privaatrechtelijke organisaties of instellingen die belangstelling hebben, kunnen verzoeken om toezending van het aanvraagformulier en de algemene voorwaarden. De aanvragen dienen vóór 1 januari 2011 te zijn ingediend. Correspondentieadres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen, tel. 0118 - 425435 of via e-mail: i.hillemans@adrz.nl" uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 48 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42