38 1 familieberichten zaterdag 20 november 2010 (J| IDens0ndnq.nl DysrJailsf) Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. psalm 43 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en "ouwe" oma Janna Bosselaar - de Visser gehuwd met Cornelis Paulus Bosselaar t 17-8-1981 *Aagtekerke 30 januari 1918 tGoes 18 november 2010 Oud-Beijerland: Jan Bosselaar -in herinncring- Kortgene: Jan en Leny Bosselaar - Meerman Jeanine en Olav, Rik, Loes Costiaan en Vivian Herman en Saskia Laurens Koudekerke: Koos en Cor Polderman - Bosselaar Tinca en Marcel, Len, Boris Ard en Jolanda V?, Joni Rogier en Fleur, Sappho, Manoe Zaamslag: Kees en Ella Toorenaar - Bosselaar Gerard en Kelly, Megke Anne en At jen, Quinten, Noa, Tirza MaartjeVIen Ivo Vlissingen: Laus en Henny Bosselaar - van Damme Suzanne en Sander, Eva, Anouk Renske VI en Floyd Janneke en Maarten Aagtekerke: Simon en Els Bosselaar - de Witte Paul en Ingrid, Femke, Floris Vinsent en Carina Marjan en Dennis Oudelande: Sammie Bosselaar -in herinnering- Wemeldingc: Liesbeth en Frans de Kok - Bosselaar Niels en Marlous Arno en Rowan Mirjam en Robin Ban sur Meurthe(Fr.) Kees-Paul en Ina Bosselaar - Wisse Anouk en Fabian Bob Sabine Goes: Jolien en Onno Holl - Bosselaar Annemarijne Jitse Meinte Zorgcentrum "Cederhof" Cederlaan 9, kamer 203, 4421 BZ Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 november van 16.00 - 18.00 uur op haar kamer in "Cederhof". De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 23 november om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's Gravenpolder. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in brasserie "De Kleine Toren", Nieuweweg 3 te Baarland Onze dank gaat uit naar allen die ma in de ajgelopen jaren zorg en aandacht hebben gegeven. Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze PHC vriend Kees Cornelisse Wij wensen Carla, Raymon en Liesbeth, Stijn, Bas, Kim en David en verdere familie heel veel sterkteen troost toe. Namens Menteam "Uutdn Oek" Meliskerke Chris en Wilma Sylvia Annemarie Jenny Marcel Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van ons lid van verdienste Johan van de Garde Met groot respect en dankbaarheid denken we aan zijn enorme inzet voor onze vereniging. We wensen Gerry en haar familie veel sterkte toe. Bestuur Wijkvereniging 't Zand Middelburg Tot ons verdriet is overleden onze lieve schoonzus Ria Hermes Dolf en Corrie Piet t en Jo Tonny en Coby Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze vrijwilligster Mevrouw Hermes-Hazen Mevrouw Hermes-Hazen heeft zich met liefde en betrokkenheid ingezet voor het welzijn van de cliënten van zorgcentrum de Kraayert. Wij zullen haar aanwezigheid missen. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Piet de Jonge Wij wensen Annie, Collin, Sandra, Anne en Max veel sterkte. Familie Vermont-Raas Familie Raas-Paauwe Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet de Jonge Jarenlang heeft hij zich in divere geledingen ingezet voor onze vereniging. Wij wensen Annie, Collin, Sandra en de kleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. bestuur, leden en vrijwilligers van VV. de Patrijzen Verdrietig zijn wij nu onze lieve zus en schoonzus Corrie van Maldegem-Hirdes is overleden. Goes: Jo en Willen t Goes: Maatje en Piet t Dinteloord: Willen t en Marie Onverwacht is overleden ons oudste lid Bets Maljaars-Jakobsen Namens bestuur en leden van de Vrouwengroep Stille Kracht Zoutelande, november 2010 In verband met bovenstaand overlijden is ons jaarfeest van a.s.dinsdag uitgesteld tot nader datum. Heden overleed onze oudste broer, zwager en oom Foort Cornelis van der Vliet Foort 12 maart 1927 119 november 2010 Kapelle Dronten Wij wensen Jannie kracht en sterkte toe. 's-Gravenpolder: Nel Dronten: Piet en Stien Canada: Geert Dronten: Kees en Nellie Eversdijk: Nelly Kapelle: Rinus en Lies Canada: Jan en Silvia Neven en Nichten Correspondentieadres: N. Zuidweg - van der Vliet, Kerkhofweg 2a, 4421 RD Eversdijk Lieve Joop, Jij hebt een gouden ster verdiend, rust nu maar uit, lieve vriend. Wim Ineke Spee Liesbeth Michaël Eline Bob Yvonne Scholten "jouw prinsesje" Iris Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en opa Ritske Oebeles In de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Bets Oebeles-Belgraver Vlissingen: Lia Oebeles Esmeralda en Martin Nanne en Diana Middelburg: Cobi en Gerrie Melse-Oebeles Michelle en Jasper Quinten Vlissingen: Marjolein en Jan van Steen-Oebeles 19 november 2010 Prins Johan Frisostraat 9 4332 VB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 23 november a.s. om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we stilstaan bij het overlijden van Ritske. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Groot Valkenisse, 18-11-2010 Bedroefd stellen wij u in kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze zeer dierbare man, vader en schoonvader, trotse opa en overgrootvader Adriaan Cornelis de Pagter (In leven veehandelaar) Echtgenoot van Liedewij de Pagter-van der Kam Middelburg, 28-01-1923 Op de respectabele leeftijd van 87 jaar. Zijn vrouw: Liedewij de Pagter-van der Kam Zijn kinderen: Anneke en Bas Arjen en Ingrid Zijn kleinkinderen: Uriël Roos en Jorit Christoffel en Karin Olivier Ruben en Patricia Charlotte Nanette Anouk Zara Gina Maria Zijn achterkleinzoon: Tom Correspondentie adres: Molenwater 2,4331 SB Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 25 november om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we mijn man, onze vader en opa begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is Cr gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Overleden op 87-jarige leeftijd, 18 november 2010 Adrie de Pagter Veekoopman Tot op de laatste dag zeer betrokken met zijn kinderen en kleinkinderen. Pa bedankt voor je wijze lessen en adviezen. Arjen de Pagter Lieve opa, de vrijdagmiddag en maandagmorgen zullen nooit meer het zelfde zijn zonder jou. Ik zal je missen. Ingrid Gerritsen Dag lieve opa, we hebben genoten van al je mooie verhalen. We zullen je missen. Liefs Ruben en Patricia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40