31 voor de lezers van deze krant! Kerstshoppingcruise Düsseldorf en Keulen Een consulent logistiek I r\- I ~- Slachtoffer hulp zaterdag 20 november 2010 De Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego bestuurt twaalf scholen voor openbaar basisonder wijs in de gemeenten Noord-Beveland en Goes. Dagelijks begeleiden 140 medewerkers ongeveer 1400 leerlingen, zoveel mogelijk op hun eigen niveau. Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego is per 1 januari 2011 op zoek naar een 0,5 fte (taakuitbreiding behoort eventueel tot de mogelijkheden) Functie-inhoud Adviseren van de directie op het gebied van financieel beleid; Opstellen van de (meerjaren)begroting, jaarrekening en financieel jaarverslag; Bewaken van de planning en control-cyclus; Bewaken van budgetten en financiële risico's; Vastleggen van administratieve organisatieprocessen en het doen van voorstellen voor aanpassing en verbetering; Toezicht op naleving van wettelijke regelingen op financieel en fiscaal gebied. Functie-eisen Hbo werk- en denkniveau, relevante opleiding op minimaal hbo-niveau; Kennis van financiële wet- en regelgeving en het begrotingsproces; Praktische en theoretische kennis van methoden voor de inrichting en beschrijving van de administratieve organisatie; Inzicht in de beleidsterreinen van de organisatie; Vaardigheid in de uitvoering van interne controles; Vaardigheid in het voeren van overleg; Affiniteit en bij voorkeur ervaring met onderwijs; Salaris Het salaris is conform CAO primair onderwijs, maximaal schaal 10. Informatie en sollicitatie Voor meer inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met de heer J.A.B. Ernst, algemeen directeur, telefoon 0113-219228. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 3 december 2010 per e-mail richten aan Bestuur van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego, t.a.v. de heer J.A.B. Ernst. E-mailadres: csg.la.grand@nobego.nl Op superplek, in appartementencomplex "DE COMPAGNIE" op de vijfde etage gelegen, riant appartement (ca. 200 m2) met aan beide zijden een balkon. Het appartement beschikt o.a. over een ruime hal, riante L-vormige woonkamer met open haard, royale woonkeuken met alle apparatuur, 2 slaapkamers en 2 badkamers. Ligging op loopaf stand van het historisch centrum en het station. Er is in het souterrain een parkeerplaats en een berging. Schulting Partners, makelaars-taxateurs o.g.Tel. 0118-616617 Theelen Dellaert, makelaars-taxateurs o.g.Tel. 0118-430777 vormt De functie: Zeer gevarieerde administratieve baan in een leuk team Het werk: Facturen controleren en coderen Raamwerk verzorgen Creditmanagement Uren onderaannemers controleren, accorderen Verionen personeel met behulp van FMS Archiveren Teiefoonaanname, hospitality Alle andere voorkomende administratieve werkzaamheden Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Ervaring, bij voorkeur in de havenlogistieke sector Accuratesse, cijfermatig inzicht Ruime ervaring met o.a. Word, Excel en Outlook Ervaring met FMS is een pré In het bezit van eigen vervoer Wij bieden: Jaarcontract voor ca. 28-32 uur Marktconform salaris Dynamische werkomgeving Solliciteren? Stuur een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV voor 4 december naar C-Port BV, Postbus 22,4453 ZG 's-Heerenhoek of mail naar sollicitaties@c-port.nl Toch nog vragen? Neem contact op met Wandy Opmeer of Adriaan Provoost. Tel: 0118-464222 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld lerlandweg 2 Havennr 3989, Vlissingen-Oost Postbus 22,4453 ZG 's-Heerenhoek Tel' 0118 - 464222 Fax 0118 - 479162 Thuis in de haven! Het laden en lossen van [zee] schepen en het inzetten van de core business van CrPart Met circa 130 gespecialiseerde en gecertificeerde vaste mede werkers zorgt G-Port voor professionele havenlogistieke dienstverlening in de zeehavens van Viissingen. Terneuzen, Rotterdam en Moerdijk. Om de laatstgenoemde haven gebieden nog beter te bedienen opent C-Port, buiten het hoofd kantoor in Viissingen-Qost, eind 2010 een kantoor in de Moerdijk. C-Port behoort tot de Vebego Groep, een internationaal familiebedrijf, dat met circa 38.000 medewerkers actief is in facilitaire dienst verlening, personeelsdiensten en products S systems. a Vebego company De haven- en logistieke sector staan nooit stil en het werken in deze branche is dan ook uitdagend en afwisselend, voel jij je net als C-Port, thuis in de haven9 Dan zijn wij wellicht op zoek naar jou! Als gevolg van de uitbreiding van onze activiteiten en om onze groeidoelstellingen voor de komende jaren te faciliteren zijn wij op zoek naar: Met sterke focus op administratie Pat doen v/fj ook elke keer opnieuw; ondanks alle sentimenten in ons mooie vak gaat Sinfee Komejan Makelaars gewoon dóór. Dat laat het groot aantal Zeeland bouwen wij continue aan onze Schouwen-Duiveland en/of de Bevelander komt versterken, je hebt HBO werk/denkniveau, jouw positieve instelling, gezonde dosis commercieel inzicht, flexibiliteit en enthousiasme passen uit stekend bij onze professionele organisatie. Kortom, ga de uitdaging aan en stuur binnen 10 dagen een brief met cv t.a.v. M. Gemler-van Westen, Postbus 2298,4460 MG Goes. Uiteraard worden sollicitaties door ons vertrouwelijk behandeid. met spoed op zoek naar een makelaar/taxateur oz 3-daagse riviercruise vanaf Rotterdam of Nijmegen 20 korting per boeking! kerstmarkten useeWorfen Keulen'. vanaf Shop till you drop! Dat kan met deze scherpge- prijsde riviercruises naar dé kerstwinkelsteden van Duitsland: Düsseldorf en Keulen. Deze steden zijn ronduit betoverend tijdens de kerstdagen; de winterse sfeer, de gezellige kerstlichtjes, de tal loze versierde kraampjes en traditionele houten peperkoekhuisjes zorgen voor het echte kerstge voel! U kunt kiezen met welk schip u meevaart: vanuit Rotterdam neemt het riviercruiseschip MS Serena*** u mee naar de kerstmarkten en van uit Nijmegen vaart het MS Andante***+. Deze 3-daagse riviercruise, inclusief halfpension boekt u al vanaf slechts 109 p.p.! U, als lezer van de krant, krijgt nog eens 20 korting per boeking, wanneer u met de actiecode WEG40001 boekt... UW CRUISE Dag 1u reist op eigen gelegenheid naar Nijmegen of Rotterdam, waar de schepen klaar liggen. Na de inscheping zetten we koers richting Duitsland! Dag 2: tijd om winkelstad Düsseldorf te ontdekken! U kunt hier de hele dag winkelen en de gezellige kerst markten (v.a. 18/11) bezoeken. Mocht u nog tijd over heb ben, bekijk dan zeker de wereldberoemde Königsallee, de straat met haar elegante etalages. Of bezoek één van de vele bezienswaardigheden zoals de St. Lambertuskirche en de Schlossturm. Aan het einde van de middag verlaten we Düsseldorf en varen we naar Keulen. Dag 3: Vandaag staat de feestelijk gedecoreerde binnen stad van Keulen op het programma. Bezoek hier naast de kerstmarkten (v.a. 22/11) en winkeltjes, bezienswaar digheden als de beroemde Dom, het biermuseum en het Imhoff Stollwerck (chocolade) Museum aan de Rijn. Om 15.00 uur wordt u per bus weer teruggebracht naar Nederland. MS SERENA*** (vertrek vanuit Rotterdam) Het MS Serena*** is een zeer gezellig schip! Op het hoofd- dek bevindt zich het grootste deel van de passagiershut ten. Op het promenadedek vindt u naast de hutten het restaurant, een salon met bar en gezellige zithoekjes en de receptie met een winkeltje. MS ANDANTE***+ (vertrek vanuit Nijmegen) Het sfeervolle riviercruiseschip MS Andante heeft een intieme sfeer. Het beschikt o.a. over een lounge met bar en restaurant. De gastvrijheid en het leuke programma staan garant voor een paar mooie dagen weg! VERTREKDATA LR 32.338 Vrijwel iedere wo. en vr. van 17/11 t/m 17/12 3 dagen v.a. 109 (MS Serena) 3 dagen v.a.€ 119 (MS Andante) Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vervoer Nederland-Keulen of Keulen-Nederland per comfortabele touringcar, 2 overnachtingen aan boord van het MS Andante of MS Serena in een (buiten)hut naar keuze, 2 x ontbijt en 2 x diner. Exclusief: vervoer naar/van Nijmegen of Rotterdam, niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskos- ten 20 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internelbrowser www.kras.nl/lR32338 (MS Andante) of www.kras.nl/LR32339 (MS Serena). Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de pnjsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40001 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekings proces. Of bel 0900-9697 (15cpm) o.v.v reisnummer LR 32338 (MS Andante) of LR 32339 (MS Serena) en de actiecode WEG40001 4SSÏ waarom zou je meer betalen Ieder jaar opnieuw raken er mensen betrokken bij een verkeersongeval. Velen raken gewond en helaas ook dit jaar kwamen er weer slachtoffers om het leven in het ver keer. In samenwerking met de provincie Zeeland en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland, organiseert Slachtofferhulp Nederland ieder jaar de Zeeuwse herdenking ver keersslachtoffers. De commissaris van de koningin, mevrouw drs. Karla Peijs, zal de herdenking openen. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats op zondag 21 november as. van 14.00 tot 16:30 uur in de "Nieuwe Kerk", Groenmarkt 1 te Middelburg. Vanaf 13.30 uur is de zaal open. U bent van harte welkom. Voor informatie kunt u bellen tel. 0118-681244/ 06 13 31 35 89 Meestoot 156 Middelburg Vraagprijs: 449.000,-- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33