25 De weinouaer moet vloeiender zijn K Plant- en werkdag in speelhof Griffioen Berovingen uit Theatergroep Duinart fietsmanden opgelost 'wil mee naar Spanje' Brainz Quiz bij café 2x Bellen Concert van het Kales Guitar Quartet Sfeervolle keukens zaterdag 20 november 2010 'Aan de steilte van de overgang kunnen we niet veel doen. Er kan niet zomaar een stuk van de duintop af. Maar het pad wordt wel een stuk egaler gemaakt Jaap Komejan hield tijdens de bevrij ding van Walcheren een dagboek bij: www.pzc.nl/oorlogsdagboek STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl De duinovergang Kaapduin, die van hartje Dishoek naar het strand loopt, krijgt een grote onderhoudsbeurt. De overgang wordt opgeknapt en verbreed en er komt een apart ruiterpad naast. archieffoto Lex de Meester MIDDELBURG Vrijwilligers steken vanmiddag de handen uit de mouwen in het ra- votbos dat wordt aangelegd bij de Middelburgse wijk Griffioen. Afge lopen september is op het terrein bij de Sandberglaan al begonnen met het grondverzet voor het Speel hof Hoogerzael, zoals het ravotbos gaat heten. Vanmiddag vanaf 14.00 uur worden bomen geplant en an dere klussen gedaan. Wie mee wil helpen, kan zich van middag om 14.00 uur melden bij de ingang van het speelhof, aan het Seispark. Laarzen aanbevolen. MIDDELBURG MIDDELBURG Drie jongeren van zeventien en achttien jaar oud zijn deze week aangehouden voor een reeks straat roven die begin november zijn ge pleegd. De jongeren pleegden in wisselende samenstelling meerde re berovingen in Middelburg en Oost-Souburg. Ze hadden het gemunt op vrou wen op een fiets met een open fietsmand of krat aan de voorzijde. De daders reden op een scooter voorbij en de bijrijder pakte de handtas uit de fietsmand. VLISSINGEN Bij café 2x Bellen in de Walstraat in Vlissingen wordt morgen de Brainz Quiz gehouden. Deze quiz bestaat uit vijftig vragen van uit eenlopende onderwerpen zoals muziek, sport, film en actuele za ken. De teams bestaan uit mini maal vier personen. Deelname be draagt 2,50 euro per persoon. De Brainz Quiz wordt elke derde zon dag van de maand gehouden en be gint om 17.00 uur. Opgeven kan een uur voor aanvang. Mik en Benno van theatergroep Duinart in Middelburg willen met Sinterklaas naar Spanje. Want daar kan je lekker liggen in de zon. Mik en Benno verstoppen zich in de zak van Sinterklaas en gaan stie kem mee met de stoomboot. De voorstelling is te zien op zon dag 21 november, zaterdag 27 no vember en zondag 28 november om 14.30 uur in het Spiegeltheater aan de J.V. Sprengerlaan in Middel burg. Kaartjes kosten 8,50 euro en zijn te reserveren op 0900-3300033. VLISSINGEN Het gitaarkwartet Kales Guitar Quartet geeft zondag om 11.30 uur een concert in de concertzaal van Ter Reede aan de Vredehoflaan in Vlissingen. Het kwartet is in 2004 ontstaan aan het Koninklijk Conservato rium van Gent. Het optreden is ge organiseerd door de Stichting Con certen Vlissingen, die van novem ber tot en met april tien verrassen de concerten houdt. Kaartjes kos ten 12 euro. VS* Prijs op aanvraag Wordt het een prachtige moderne of een stijlvolle klassieke? Waldammeweg 2,4338 PJ Middelburg Tel: 0118-625055 www.raabkarcher.nl Laat u inspireren in onze showroom en ontvang advies op maat raab >(>karcner Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op voor alle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en C02.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27