.celok I si fw De Zonnebloem kleurtje wereld. Ook in Zeeland! Junior Operators E.C. I. Technician 26 banen ALL-ROUND LOODGIETER C.V. MONTEUR Machinist midigraver en e Kabel- en leidinglegger DE VOOGD oecentrale Mercuri Urval Doe mee: Word vrijwilliger in Zeeland zaterdag 20 november 2010 O JobTrack.nl LOODGIETERSWERKEN WARMTE Loodgieters- en installatiebedrijf met voornamelijk particuliere klanten op Walcheren zoekt, in verband met de groei van het bedrijf en daarmee de klanten beter van dienst te kunnen zijn, een collega om het team te versterken in de functie van: Wij verrichten voor onze klanten veel werk op maat en zoeken daarom iemand met: Oog voor kwaliteit, service en de wensen van onze klanten Goede contactuele eigenschappen Verantwoordelijkheidsgevoel Ervaring op het gebied van loodgieterswerk en c.v. werk Goede teamgeest Rijbewijs B Wij bieden: Afwisselend werk in een goede sfeer Mogelijkheid tot volgen van cursussen Goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Christian Möhlmann: 0118-61 20 93. Uw sollicitatie met c.v. kunt u richten aan Gelok, Warmte en Loodgieterswerken, Postbus 8032, 4330 EA te Middelburg, aan info@gelok.nl óf u kunt ons bezoeken aan de Elektraweg 3a te M'burg. Geen acquisitie n.a.v. deze advertentie. Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. is een modern aannemingsbedrijf, actief in de grond-, weg-, en waterbouw. Wegens toegenomen werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Ervaren Ervaren met voorman-ambitie Als machinist bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig bedienen en dagelijks onderhouden van genoemde grondverzetmachine. Het onderhouden van waterlopen, met maaikorf, maakt een belangrijk onderdeel uit van de werkzaamheden van de machinist midigraver. Op onze.website, www.devoogdgrijpskerke.nl, treft u onder "ons werk" een foto-impressie van maaiwerkzaamheden met de midigraver. Als kabel- en leidinglegger verricht u werkzaamheden die verband houden met het leggen, verbinden en repareren van ondergrondse kabels en leidingen. Bij gebleken geschiktheid en ambitie behoort doorgroei naar een voormanfunctie tot de mogelijkheden. Voor beide functies zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van minimaal het diploma basisveiligheid en een rijbewijs B. De kandidaten moeten verder beschikken over goede contactuele eigenschappen en moeten zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de Bouw-CAO Een prettige werkomgeving 8 Een afwisselende en zelfstandige functie Uw sollicitatie, voorzien van cv en vermelding op welke van de twee functies u solliciteert, kunt u sturen naar ons postadres of verzenden via de mail. Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. T.a.v. de heer M.A.M. Bos Hondegemsweg 25 4364 RA GRIJPSKERKE E: info@devoogdgrijpskerke.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld i Our power, your energy Sloe Centrale BV is een joint venture van het Zeeuwse Delta Energy BV en het Franse Electricité de France (EDF). De bouw van deze hypermoderne, gasgestookte elektriciteitscentrale in Vlissingen-Oost werd gestart in 2007. Sinds eind 2009 is de centrale operationeel en genereert ze ca. 870 megawatt aan vermogen, goed voor de elektriciteitsvoorziening van ruim 2 miljoen huishoudens. In een volcontinu vijf ploegensysteem wordt de Centrale optimaal operationeel gehouden, daarbij ondersteund door een afdeling Maintenance en Engineering. Voor de afdelingen Operations en Maintenance zoeken we contact met kandidaten voor de functies (m/v) teamspelers (mbo/hbo) voor een hypermoderne energiecentrale teamspeler (mbo/hbo) voor een hypermoderne energiecentrale Werkzaamheden Je ontwikkelt je kennis en kunde door veel werkervaring op te doen in verschillende ploegen. Later ga je deel uitmaken van een vaste ploeg en in nauwe samenwerking met collega's en volgens strikte procedures het complexe productieproces ope rationeel houden. Dat gebeurt zowel "buiten" in de installatie als binnen achter de panelen in de controle kamer. Profiel Een mbo- of hbo-opleiding in de procestech niek, algemene operationele techniek, scheepswerk- tuigkunde of werktuigbouwkunde. Engelse taalvaardig heid. Werkervaring is niet noodzakelijk. Een "stevige" persoonlijkheid. Leergierig en gedisciplineerd. Goed in samenwerking binnen een klein teamverband en bereid aanvullende opleidingen en trainingen te volgen. Je woont op redelijke reisafstand van de Sloe Centrale (Vlissingen). Werkzaamheden Je wordt samen met collega's ver antwoordelijk voor de optimale beschikbaarheid van alle EC&I apparatuur. Dat vraagt voortdurende waakzaam heid, scherpe controles en technische analyses. Onder leiding van de Teamleader organiseren en plannen de EC&I technicians het klein en groot onderhoud, veelal uitgevoerd door contractors. Profiel Een (elektrotechnische) mbo- of hbo-opleiding, aangevuld met cursussen op het gebied van besturings systemen en storingsanalyse. Engelse taalvaardigheid en enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie binnen de geavanceerde procesindustrie. Een "stevige" persoon lijkheid. Leergierig en gedisciplineerd. Goed in samen* werking binnen een klein teamverband en bereid aanvul lende opleidingen en trainingen te volgen, Je woont op redelijke reisafstand van de Sloe Centrale (Vlissingen). Aanbod Voor beide functies is voorzien in een uitgebreid opleidingsprogramma, bestaande uit een theoretisch.en praktisch gedeelte. De Sloe Centrale is één van de modernste energiecentrales ter wereld. De lerende werkomgeving stelt je in staat om je zowel persoonlijk als technisch naar een hoogstaand niveau te ontwikkelen. De functie doet niet alleen een beroep op je (potentiële) vakinhoudelijke deskundigheid, maar ook op je vermogen om met teamgenoten en met andere technische disciplines intensief samen te werken. Interesse? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. De vacatures zijn te vinden met ref.nr 04626 (Junior Operator) en ref.nr. 04646 (E.C. I. Technician) of via zoekterm 'Sloe'. Neem voor meer informatie contact op met Hans van Heesch, consultant Mercuri Urval, tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.sloecentrale.nl. Beste HR-bureau van Nederland W Incompany 100 - 2010 Zonnebloemvrijwilligers geven kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulp behoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. De 30 afdelingen in Zeeland zijn op zoek naar vrijwilligers met allerlei talenten voor het huisbezoek, de organisatie en begeleiding van Zonnedagen en diverse (bestuurs)taken. Stuur een mail naar zonnebloemzeeland@live.nl BI „anmaievereniguuf Of bel met Fini Vermeulen (011 7) 301 506 DE ZONNEBLOEM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 162