Maak je moedertrots Begin een bank Hoofd Administratie AMZ Je Muynck Techniek Borssele Autobedrijf Joosse Autobedrijf Joosse Ervaren 1 e Automonteur Mediatechnicus audio-video en iet (36 uur) 22 zaterdag 20 november 2010 O JobTrack.nl BORSSELE Auto- en Touringcar Bedrijf Bedrijfsvoertuigen en Schadeherstel AMZ Borssele De Muynck Techniek is een familiebedrijf en is in haar ruim 87-jarig bestaan uitgegroeid tot een onderneming met activiteiten op velerlei gebied verwant aan mobiliteit en transport. Ca. 90 medewerkers zijn betrokken bij de volgende afdelingen: KeurmerkTouringcarbedrijf- Bosch Carservice Personenautogarage Truck-en Trailerservice - Aircoservice - Autoschadeteam Truckspuiterij In het voorjaar van 2011 komt de staffunctie beschikbaar van: Werkzaamheden In deze functie ben je verantwoordelijk voor en geef je leiding aan de gehele financiële- en bedrijfsadministratie, inclusief loon- en salarisadministratie. Het aanleveren van interne financiële rapporteringen (zowel periodiek als ad hoe), het voorbereiden van jaarplannen en jaarreken ing, alsmede het verzorgen van opgaven richting externe partijen zoals belastingdienst en CBS, behoren mede tot je takenpakket. Ook zorg je voor een adequaat beheer van verzekeringen, voertuig documenten, afwikkeling schadegevallen enz. Je bent het aanspreekpunt voor de directie op een breed gebied, dat verder kan strekken dan alleen administratieve zaken. Je onderhoudt de contacten met externe adviseurs, zoals accountant, assuradeuren en Arbodienst. Je werkt in een team waarbij je aanstuurt, adviseert en coördineert, maar ook zelf daadwerkelijk meewerkt. Je bent sparringpartner voor de ICT afdeling met betrekking tot het verbeteren van de administratieve processen. Door de onderlinge verwevenheid van de activiteiten van de verschillende werkmaatschappijen is je werkterrein en inzet soms breder dan louter administratief. Competenties HBO werk- en denkniveau Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Communicatief vaardig op alle niveaus. Flexibele instelling. Inventief, creatief en accuraat. Goede beheersing Engelse taal. Kennis van MS Office Algemene kennis van automatisering Wij bieden Een boeiende functie in een dynamische onderneming. Een full-time dienstverband met een salaris dat past bij de functie. Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen, een filiaal te Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen en bedrijfs wagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn deze, verhuur, financiering, onderhoud, reparatie, snelservice, schade- herstel, verkoop motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK te Vlissingen Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met dhr. A. Spruit, tel 0113-351551. Heb je belangstelling voor deze uitdagende baan in een mooi en vertrouwd bedrijf, stuur dan je sollicitatiebrief of e-mail binnen twee weken aan: AMZ Borssele De Muynck Techniek t.a.v. dhr. A. Spruit. Quistenburg 8 4454 PZ Borssele e-mail: info@amz.nl Postbus 206 4380 AE Vlissingen T.a.v. P. Joosse Voor vragen kunt u contact opnemen met Piet Joosse, telefoon 0118-442215 SNS Bank zoekt enthousiaste en ambitieuze ondernemers m/v Als zelfstandig ondernemer binnen de francbiseformule profiteer je van de kracht en bekendheid van SNS Bank. Je beschikt overeen breed productaanbod aangevuld met andere aanbieders waaronder AEGON, Delta Lloyd en Naticmale Nederlanden. Daarnaast werk je vanuiteen eigentijdse winkel en profiteer je van landelijke campagnes in (dagjbladen, op radio, tv en internet. Wil je meer weten over deze franchiseformule kom dan naar een van onze informatiebijeenkomsten: 30 november, Hotel Prinsen, Vlijmen, 17.30 uur 9 december, Hotel Princeville, Breda, 17.30 uur 14 december, Hotel van der Valk, Goes, 17.30 uur Meld je aan opwww.begineenbank.nl Ter versterking van ons team te Nieuw en Sint Joosland zijn wij op zoek naar een U dient te beschikken over: - werkervaring in de autobranche - diploma keurmeester APK - flexibiliteit - zelfstandigheid - bereidheid te werken aan personen- en bestelwagens - lichte vrachtwagens - klantvriendelijke werkwijze U moet bereid zijn in toerbeurt met collega's de bezetting op zaterdag te verzorgen. Ook het volgen van noodzakelijk geachte cursussen behoort tot uw verplichting. Wilt u met ons gestalte geven aan de nieuwe wereld van Ford in een uitdagende zelfstandige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en denkt u aan de gestelde kwalificaties voor deze functie te voldoen dan bent u degene die wij zoeken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief, voorzien van C.V., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te e-mailen naar pjoosse@ford-joosse.nl U kunt ook schriftelijk reageren: Omroep Zeeland is één van de best bekeken en regionale omroepen van Nederland in een snel veranderend medialandschap. Omroep Zeeland verandert mee, waarbij internet wordt ingezet als centraal medium. Er werken zo'n 100 mensen, die dagelijks bezig zijn met het maken van internet, radio- en televisieprogramma's, teletekst en tekst-tv. Wij zijn op zoek naar een ervaren en gedreven Kijk voor nadere informatie over deze functie op www.omroepzeeland.nl/vacatures. Interesse? Wij verwachten uw sollicitatie vóór 4 december 2010. Mail uw reactie aan: personeelszaken@omroepzeeland.nl. Of stuur uw brief aan: Omroep Zeeland, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1090, 4388 ZH Oost-Souburg. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 158