Istanbul with Delight! PZC Lille voor lekkerbekken! Speciaal voor u: 50,- korting per boeking! www.pzc.nl/webwinkel Vanaf 250,- p.p WEBWINKEL 3- of 4-daags arrangement Lille, vanaf 129,- p.p.* www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 20 november 2010 21 Istanbul, een stad met vele gezichten. Deze adembenemen de stad heeft alles wat u mag verwachten. Dit is de stad van de liefde, romantiek en vele bezienswaardigheden. Met ruim 17 miljoen inwoners is Istanbul een mix van het authentieke Oosten met het moderne Westen. Kortom een stad waar u zich zeker niet zal vervelen. U begint uw dag met een bezoek aan de Blauwe moskee en de Hagia Sophia. Na afloop bent u wel weer toe aan een andere setting. Een bezoek aan een echt Turks badhuis is natuurlijk een uitstekend middel om even tot U zelf te komen na een ver moeiende dag. Tijdens uw bezoek bieden wij U twee verschil lende activiteiten aan, namelijk het scrubben en een schui mige zeep massage. Natuurlijk is het ook mogelijk om gebruik te maken van de aanwezige sauna. Na een heerlijke dag van winkelen, cultuur en wellness geniet u van het lekkere eten die de vele restaurantjes van Istanbul u te bieden hebben. De volgende dag loopt u in de gezellige straten van Istanbul met de vele leuke boetiekjes. Ook hier wilt u het hoogte punt de Grote Bazaar niet missen. Hier kan de echte shopper haar hart ophalen. Van kleding tot sjaals, van waterpijp tot spece rijen. Of u nu een leuk presentje wil kopen of uzelf wilt verwen nen het is er. 's Avonds kunt U genieten van een uitgebreid diner tijdens een Turkse avond met een Oriëntaalse show (incl. 2 drankjes). Turkse folklore groepen treden voor U op met zang en danskunsten. De avond wordt afgesloten met een aantal wervelende shows van buikdanseressen. En dit is nog maar een tipje van de sluier van wat Istanbul u te bieden heeft! categorie reizen stedentrips Klinkt u dit als muziek in de oren? Beleef het dan nu zelf met deze fantastische reis naar Istanbul inclusief een gratis excursie naar een Turks badhuis en een gratis Turkse avond. Wanneer u de Istanbul Delight 3* of 4* actie nu boekt, krijgt u ook nog eens 50,- korting per boeking. Arrangement: Hotels: Verzorging: Reisduur: Bezetting: Vertrek mogelijk: Incl. excursies: Istanbul Delight 3* of 4* Logies met ontbijt Verschillende reisduren mogelijk 1,2,3 personen per kamer Amsterdam (Jemberlitas Hamamy en Turkse avond met Oriëntaalse show Hamami Prijzen** Istanbul Delight 3* Istanbul Delight 4* vanaf €250,- vanaf €270,- prijzen zijn per persoon incl. vlucht, verblijf, reisleiding service, transfer van en naar de luchthaven. Daarnaast bevatten deze arrange menten 2 excursies. Naast deze zeer scherpe prijs wordt er ook nog eens 50,- per boeking in mindering gebracht! Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Corendon tel. 023-5710606, bereikbaar van 9.00 uur tot 21.00 uur op werkdagen en in het weekend van 10.00 uur tot 18.00 uur. Dit onder vermelding van Istanbul lezersactie. Corendon Lezersprijs* 21/11-31/03 129, prijs in p.p. o.b.v. 2 overnachtingen. Bij aankomst op vrijdag krijgt u de 3e overnachting gratis. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Weet u hoe ver het rijden is naar de gezelligste stad van Frankrijk? Nauwelijks 2 uur vanaf Breda! Lille is met zijn 100.000 studenten een van de meest dynamische steden van Frankrijk, een prachtige stad waar middeleeuwse straatjes (Vieux-Lille) hand in hand gaan met een fasci nerende, moderne architectuur. Bovendien heeft Lille na Parijs zo ongeveer het interessantste culturele aanbod van heel Frankrijk. Maar de stad is bovenal beroemd om z'n heerlijke eten, waarin Vlaamse en Franse tradities hand in hand gaan! Een ideale plek dus voor een lang weekendje weg. Zeker nu u, bij aankomst op vrijdag, de 3e nacht gratis krijgt! Novotel Grand Place LI verblijft in het zeer centraal gelegen hotel Novotel Grand Place, op 2 minuten lopen van de belangrijkste winkelstraat, het warenhuis Printemps, en vlak bij de musea, de Opera, en de Place Rihour. Het hotel heeft een royale receptie, een mooie bar en een restaurant dat tot 23.30 uur geopend is. U geniet er van een zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Inbegrepen: 2 of 3x overnachting met uitgebreid ontbijtbuffet 1 x diner in restaurant Flore (gelegen aan de Grand Place) Stadsplattegrond 15,- korting op publieke parkeergarage achter het hotel categorie reizen autovakanties 'a pharosreizen.nl Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 -365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoekcode 12405

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 157