VOLOP GENIETEN mooi vyoi%[_ 7MONTEL JUMBO supermarkten 481 DeStem Profiteer nu van 25% korting! Parttime Verkopers Exclusief en betaalbaar zitcomfort Werk elke dag mee Qttn de beste supe^fflffl^kt van Oost-Souburg zaterdag 20 november 2010 Bezoek ons Open Huis in woningtype Monte Rosa op woensdag 24 november van 16.00 - 20.00 uur. u bent van harte welkom aan de Geuzenstraat 26 te Biervliet. AMERSFOORT I MOORDRECHT I RIJSSEN I SMEEK I THOLEN Ja, ik ben abonnee van BN DeStem en ontvang graag de Buitenleven agenda met 25% korting voor €11,21* Ik ben lid van de ANWBJ Nee J Ja Naam M J V Adres Nr. Postcode Plaats Telefoon Geboortedatum E-mail Ik machtig de ANWB om het verschuldigde bedrag van mijn rekening af te schrijven: Rekeningnummer: Handtekening: Datum: Exclusief €2.99 verzendkosten. Uw gegevens worden gebruikt voor verzending-van de agenda door de ANWB. Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een enveloppe naar: Contact Center Buitenleven, Antwoordnummer 10500,4870 WB Etten-Leur. Een postzegel is niet nodig. BN/DeStem gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.bndestem.nl treft u nadere informatie aan. abonnee mam Buitenleven Agenda voordeel Ook in 2011 kan er weer iedere dag, het hele jaar lang, genoten worden van Buitenleven. Na twee succesvolle edities brengt Buitenleven ook dit jaar weer een agenda uit om bij weg te dromen. U ontvangt als abonnee van BN DeStem deze agenda met maar liefst 25% korting! In de Buitenleven agenda 2011 hebben alle pagina's een folkloristisch tintje. Elke week is voorzien van een mooie foto en een leuke tip, recept of adresje. Uittips, lekkere recepten, mooie foto's, tuintips, leuke nostalgische feitjes en na- tuurnieuws. De agenda heeft een handig formaat dat gemakkelijk in je tas past en is voorzien van een stevige ringband. Als leuk extraatje zitten achterin post-its voor kattebelletjes. Als abonnee betaalt u geen €14,95 maar slechts €11,21. Bestellen Wilt u gebruik maken van dit exclusieve aanbod? Vul dan de bon in of ga naar www.bndestem.nl/abonneevoordeel. Nu bestellen is voor het nieuwe jaar in huis! Het aanbod is geldig t/m 20-12-2010. www.bndestem.nl/abonneevoordeel Versterken van ons enthousiaste verkoopteam van Montèl in Goes Verkopen van toonaangevende zitmeubelen bij de grootste bankenspecialist van Nederland Klanten verwelkomen en adviseren bij het maken van een keuze uit onze royale collectie De functie Deze uitdagende verkoopfunctie is interessant voor zowel de ervaren verkoper als voor enthousiaste starters. Je krijgt een uitstekende interne begeleiding om je verder te bekwamen in het vak van verkoper. Profiel Je bent een verkooptalent (m/v) met gevoel voor service en kwaliteit en weet klanten te overtuigen. Je bent een teamspeler, representatief, enthousiast, flexibel en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Parttime verkopers werken tussen de 13 en 30 uur per week. Het werken op koopavonden, weekenden en feestdagen vind je vanzelfsprekend. Wij bieden Een leuke afwisselende functie met uitdaging en met uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een prima salaris regeling, pensioenvoorzieningen, collectieve personeels- verzekeringen, interne opleidingen, CAO-Wonen en personeelskorting. Reacties Heb je interesse? Solliciteer dan via onze website www.groeimeemetdmg.nl DESIGN Met meer dan honderd eigentijdse ontwerpen is Montèl de onbetwiste bankenspecialist van Nederland. In onze 26 Montèl winkels presenteren wij een breed en diep assortiment banken en fauteuils, met de nadruk op modern design. Ook de Montèl winkels stralen oog voor design uit en benadrukken daarmee de sterke identiteit van onze collectie: betaalbaar design met uitstekend zitcomfort. We zoeken nog een slager! Kijk snel op Jumbowerkt.nl en groef elke dag! We zoeken nog hulpkrachten! Kijk snel op Jumbowerkt.nl n groei elke dag! We zoeken nog een slager en hulpkrachten voor div. afdelingen voor de nieuwste Jumbo in Oost-Souburg. Kijk op Jumbowerkt.nl en giuet elke dag!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 144