Wonen en recreëren aan de duinen u wonen@wegener.nl 41 wonen |jgg| 024-3650509 iiSSi Zaterdag 20 november 2010 Appartementen pal aan zee gaan ook in crisistijd als zoete broodjes over de toonbank. Dat blijkt wel uit de verkoop van het project La Dune in Dishoek. In mei begon die en nu al is tachtig procent van de appartemen- Prijzen variëren van 269.000 euro voor het kleinste appartement ten verkocht. Floris Landsbergen van vastgoedontwikkelaar Van Garderen en Dekker in Goes weet wel waar tot 359.000 euro voor het grootste, die belangstelling vandaan komt. „La Dune is een interessant project om in te beleggen. Als je maar één of Meer informatie: www.ladune.nl twee procent bij de bank krijgt, loont het de moeite om je geld in stenen te steken." Wie permanent of recreatief wil wonen, kan een appartement kopen in complex La Dune in Dishoek. Investeringsobject, die term alleen zou La Dune tekort doen, zegt Floris Landsber gen er wel bij. Want het pro ject trekt onder meer vanwe ge de geweldige ligging ko pers uit heel Zeeland, maar ook uit Brabant, Zuid- en Noord-Holland en zelfs België en Duitsland. Op nog geen driehonderd meter van het strand komen twee complexen met in totaal 24 luxe appartementen. De uitstra ling heeft wat weg van de historische huis jes die je in Zeeuwse binnensteden vindt. „Het mooie van La Dune is dat het formeel een permanente woonbestemming heeft, maar je mag er ook recreatief gebruik van maken. La Dune is dus wonen en recreëren aan water, zee en duinen." Wonen aan zee heeft charme en trekt veel belangstellenden, constateert ook Floris „In Dishoek is het eigenlijk elk seizoen van het jaar mooi en elk seizoen van het jaar is het er anders. In de zomer heb je de levendig heid van het toerisme, maar in deze periode van het jaar is het prachtig tijdens stormen. Als je hier je appartement hebt, dan kun je in de herfst lekker je regenpak aantrekken en een verfrissende wandeling over de dui nen maken." De vier seizoenen met elk hun eigen ge zicht. Ook dat promoot Van Garderen en Dekker om potentiële kopers warm te krij gen voor een appartement. „De vier seizoe nen zijn bijvoorbeeld in het logo van La Du ne verwerkt", vertelt Floris Maar ook de lig ging van Dishoek wordt extra onder de aan dacht gebracht. „Hier heb je niet het massa toerisme. Wil je toch de drukte dan is Zou- telande dichtbij. Ook zit je zo in Vlissingen en is Middelburg op fietsafstand. Als je wilt, kun je zelfs met de fiets het fietsveer nemen naar Zeeuws-Vlaanderen en helemaal naar Knokke fietsen." Van de 24 appartementen zijn er nog vijf via Van Garderen en Dekker te koop. De meeste kopers hebben het appartement als tweede verblijf aangeschaft. „En er zijn twee kopers die er permanent gaan wo nen." Architecten Alliantie de Putter van Bebber Minnen uit Goes heeft de twee complexen ontworpen. Voor de bouw worden onder houdsarme materialen gebruikt. Alle appar tementen hebben twee bouwlagen, met de woonkamer op de eerste en de slaapka mer^) op de tweede verdieping. Verder heb ben de appartementen een balkon die met een vouwpui gemakkelijk bij de woonka mer betrokken kan worden. „Op deze loca tie willen we buiten naar binnen halen", al dus Floris. De appartementen worden com pleet geleverd met keuken, sanitair en bad kamer. „Mensen hoeven alleen maar de kleur uit te kiezen." Omdat La Dune zich vooral ook richt op kopers die het apparte ment recreatief gaan gebruiken, is het moge lijk een appartement compleet met interi eur aan te schaffen. „Daarvoor hebben we een samenwerking met Woontrend Zee land. Die heeft een compleet meubelpakket samengesteld, van bank tot wandklok en van vloerbedekking tot eethoek. Mensen kunnen uit verschillende stijlen kiezen. Voor 17.000 euro extra heb je een compleet ingericht appartement", legt Floris uit. Ko pers die hun appartement in afwezigheid willen verhuren, kunnen dat laten doen via het bedrijf Kustlicht Zeeland Vakanties in Zoutelande. „Zo heeft het appartement nog een mooi rendement." De officiële start van de bouw is op 11 de cember. Floris verwacht dat de appartemen ten in het voorjaar van 2012 opgeleverd kun nen worden. Er zijn er nog vijf beschikbaar, waarvan twee met grote tuin op de begane grond. Het balkon kan via een vouwpui gemakkelijk bij de woonkamer worden be trokken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 137