Faasse Fermont Faasse Fermont verhuist binnenkort M BEDRIJFSHUISVESTING 01 13-250555 naar een nieuw kantoorpand aan de Frans den Hollanderlaan 12 te Goes. Wijngaardstraat 53, Goes Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl JflÏÏritilillilTivWCII BELEGGINGSOBJECTEN TE KOOP GEVRAAGD bel naar of mail naar bog@faasse-fermont.nl NVM ilfllT.E'* ïn business Stadspoort, Goes Kantoorruimte op de begane grond met een totale opp. van 318 m2 in Business Center de Stadspoort. Gelegen op een toplocatie, in het centrum van Goes op steenworp afstand van het NS station. Het geheel bestaat uit een entree, 2 spreek kamers en een ruime kantoortuin waar men eveneens toiletgroepen en pantry vindt. De afwerking van dit kantoorpand is luxe. Bij deze kantoorruimte horen parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Industrieweg 6, Terneuzen Deze bedrijfsruimte is gelegen aan de rand van het centrum op een perceel van 4.380 m2. Totaal ca. 980 m2 kantoor ruimte beschikbaar inclusief kantine en de vergaderzaal op de eerste verdieping. De ruimten zijn opgedeeld in diverse indivi duele kamers en kent een royale balie/ entree. Aan de voorzijde is een ruime parking. De werkplaats is totaal ca 1150 m2 is opgedeeld in grofweg 3 ruimten met overheaddeuren. Verder is er nog een fietsenstalling en een technische ruimte. Koopprijs 945.000 k.k. huurprijs vanaf 125 per m2 Noordstraat 10Terneuzen Winkelruimte op een zeer goede zichtio- cafie, bestaande uit totaal 3 bouwlagen op een perceel van totaal 274 m2. Het pand heeft een moderne uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is ca. 9 meter breed. De begane grond heeft 175 m2, het souterrain totaal 150 m2, waarvan 100 m2 winkelruimte. Op de verdieping is een pantry, kantine, magazijn en extra kantoorruimte. Aan de achterzijde is een eigen terrein voor 3 parkeerplaatsen. Rangeerstraat 17, 's Gravenpolder Op een goed bereikbare locatie, op bedrijventerrein 's Gravenpolder ill, bieden wij deze bedrijfsunit geschikt voor meerdere doeleinden. De ruimte heeft een totale vloeropp. van ca. 280 m2 op een perceel van 821 m2. Het buitenterrein is geschikt voor par keren en is omheina en is afsluitbaar dmv een openslaand hek. Zowel aan voor- als achterzijde is een overhead- deur aanwezig. De entreeruimte beschikt over een receptieruimte, een kantoorruimte en toilet en keuken. Koopprijs 219.000 k.k. Wijngaardstraat 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij een karakteristieke kantoorpand met een achter terrein geschikt voor parkeerplaatsen op een perceel van totaal 263 m. De begane grond heeft eert; opp. van ca 142 m2 en beschikt over spreekkamers, kantoorruimten, receptie, keuken en 2 toiletten. De ruime kelder is bereikbaar met een vaste trap .en uitermate geschikt voor opslag evenals de zolder. De le verd. van het kantoor is ca 90 nï2 groot. Huurprijs 42.000 per jaar Koopprijs 545.000 k.k. Huurprijs op aanvraag Plesmanpark II, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvalswegen van Goes staat dit fraaie bedrijfsverzamel gebouw bestaande uit 3 verdiepingen bereikbaar via trappenhuis of lift. Het bestaat uit meerdere bedrijfsunits en momenteel is nog een ruimte van 230 m2 beschikbaar. Het gebouw kenmerkt zich door zijn hoogwaardige materia len en geeft het pand een uitmuntend Nieuwe Kerkgang 1-21, Middelburg In 'Middelburg bieden wij een unieke ruimte op een unieke locatie welke geschikt is voor horeca of winkel. Het is gelegen in het complex "onder de toren" in het monumentale centrum. Het pand biedt circa 226 m2 BVO bestaande uit meerdere niveau verschil len. Er is een glazen pui met zicht op de binnenplaats welke wordt gedeeld met enkele winkels en ruimte biedt voor bijvoorbeeld terras. Smithweg 13,17 19, Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bie den wij fraaie bedrijfsunits aan met een begane grond opp. van 120 res pectievelijk 144 m2. De units zijn voor zien van een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en verdiepingsvloer. Op de verdieping is een kantoorruimte aanwezig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze panden zijn ideaal voor kleine bedrijven, star ters of als opslag. Havenpark 14-16, Zierikzee In hef monumentale centrum van Zierikzee gelegen kantoorpand met zeer ruime boven woning en fraaie achtertuin op een perceel van 950 m2. Het kantoorpand bestaat uit 2 gescnakelde panden met verschillende voorgevels, echter binnen vormt dit kantoor gebouw één geheel. De begane grond (ca 396 m2) is de centrale entree met marme ren vloer en balie gesitueerd en 4 spreekkamers. In het midden van deze verdieping is een klein niveauverschil met nog 5 spreekkamers. In de kelder (ca 118 m2) is een kantine gevestigd met luxe keuken, gescheiden toiletten en de technische ruimte. De zeer ruime bovenwoning is'bereikbaar middels separate entree met eigen huisnum mer en is gesitueerd op de le en 2e verdieping met een totale opp. van 308 m2. De woning beschikt over een ruim dakterras en een trap naar de tuin welke wordt gedeeld met hef ondergelegen kantoorpand. Koopprijs 995.000 k.k. Huurprijs vanaf 9.000 per jaar Huurprijs 85 per m- Huurprijs 125 per m: Danielsweg 36, Heinkenszand Op een goed bereikbare locatie, op bedrijventerrein de Noordzak, bedrijfsunit geschikt-voor diverse doeleinden. De ruimte heeft een totale vloeroppervlakte van ca. 120 m2 en is een geheel open ruimte. Hef totale perceel is 182 m2. Het bui tenterrein is geschikt voor parkeren. De ruimte is zowel via de overhead deur als via de aparte loopdeur te betreden. Fruitlaan 4B, Goes In een fraai kantoorpand op het Stationspark bieden wij ca. 340 m.2 kantoorruimte te huur aan, gelegen op de le verdieping. De verdieping is bereikbaar per lift en trap en is voorzien van inbouwarmafuren, glasvezelaansluiting, eigen pantry en toiletgroep, vloerbedekking, lamellen, etc. Er zijn 6 parkeerplaatsen inbe grepen, er kan een extra plaats bij gehuurd worden. Kuyperspoort 22A, Middelburg Op een van de mooiste plekies van Middelburg gelegen sfeervolle kan- foorruimte bestaande uit 1 33 m2 op de eerste verdieping van hef pand met de naam Borneo. Deze verdie ping is bereikbaar middels een trap. De voorzieningen zijn o.m. een pan try, 2 toiletten, te openen ramen. Huurprijs 135 per m- SgBSBgjjq^'' -juü* Oostsingel 50, Goes Aan de rand van het winkelcentrum op een goede zichtlocatie en met bovendien een parkeerplaats voor de deur een winkelruimte met een front van 7 meter en een totale opper vlakte van circa 90 m2. Hef pand moet worden opgeknapt maar biedt meerdere mogelijkheden, Albert Plesmanweg 13, Goes Op bedrijventerrein "De Poel I" te Goes bieden wij bedrijfsunits aan van 45 m2. Alle units hebben een overheaddeur (4 x 4,2 meter) met loopdeur. De kopunits hebben boven dien een fraaie entree aan de straat zijde. De dakhoogte bedraagt ca. 5 meter bij de dakvoet en ruirr^^feter in de nok. Hierdoor hejgjgj^gapHBits de mogelijkheid^^fl^TV^^HPi een verdjsV^bagsroris Boomdijk 26, Wolphaartsdijk Aan de rand van Wolphaartsdijk wordt een nieuw complex gereali seerd met verschillende units die zeer geschikt zijn voor onder meer opslag en stalling. Hef betreffen hier 6 units van 144 m2 en één van 544 m2. Alle units zullen worden voorzien van overheaddeuren. Koopsom vanaf 97.500 v.o.n. Huurprijs 12.635 per jaar Huurprijs 7.200 per jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130