V. Dries Hamelink BV Totaaloplossingen in staalbouw A.C. Rijnberg ogistics éX hanse staalbouw electrotechnisch installatiebedrijf van Fraeijenhove BV Verkoop en reparatie van: SatFlower Satelliet TV Antenne Intellian S 0115-613464 www.fraeijenhove.nl Alle voorkomende scheepsreparaties Levering en plaatsing van: Complete boegschroefinstallaties RVS Radarrriasten en RVS Drinkwatertanks •Telescopische of Klapbare Voormasten, enz... Terneuzen tel. 0115 697240 info@drieshamelink.nl NIEUW!!! Internationale transporten Op- en overslag Hanse Staalbouw BV De Weel 13, 4306 NV Nieuwerkerk T 0111 64 13 33 F 0111 64 33 35 E info@hansestaalbouw.nl I www.hansestaalbouw.nl Bijna 50 jaar een begrip op de scheepvaart in binnen- en buitenland Electrische installaties en apparatuur Van de Steven tot de Spiegel Aggregaten Autokranen Nautische apparatuur Camera systemen Accu's, laders, omvormers etc. Div. gebruikte onderdelen Snelle service ETIB VAN FRAEIJENHOVE BV Stationsweg 60a 4538 AD Terneuzen F: 0115-630116 E: info@fraeijenhove.n! De Best Betaalbare Antenne voor de Binnenvaart! www.drieshamelink.nl 35-uur nascholing met E-learning (VTO) Vraag informatie over onze opleidingen vakbekwaamheid C vakbekwaamheid ADR - gevaarlijke goederen rijbewijs C CE nascholing beroepschauffeurs Nijverheidsstraat 9 havennr. 1630 4538'AX Terneuzen Postbus 189 4530 AD Terneuzen Tel. 0115-694199 Fax 0115-694942 www.rijnberg-logistics.nl info@rijnberg-logistics.nl A.C. Rijnberg transportservice b.v. Terneuzen - Holland A.C. Rijnberg transportservice b.v. Postbus 189 4530 AD Terneuzen Tel +31 115 612 384 Fax +31 115 694 942 www.rijnberg.com info@rijnberg.com De steeds veranderende vraag naar staalconstructies heeft Hanse Staal bouw uit Nieuwerkerk doen uitgroeien tot een allround aanbieder van turnkey oplossingen op het gebied van staalbouw voor de industriële, de utiliteit en de agrarische sector. door Loes van der Hoeven NIEUWERKERK - "Kenmerkend voor onze groei is dat wij de laatste jaren bre dere opdrachten hebben verworven dan alleen de vervaardiging en plaatsing van staalconstructies in opdracht van derden. Tegenwoordig worden wij steeds vaker ge waagd, zelf als aannemer op te treden voor het realiseren van complete bedrijfspanden, industriële hallen, kantoorpanden, loodsen en agrarische bedrijfsruimten. Daarbij le veren wij een aantrekkelijke meerwaarde, want wij verzorgen het gehele proces vanaf het eerste ontwerp tot en met de opleve ring, nazorg en service. Bovendien zijn wij gedurende het gehele traject het enige aan spreekpunt voor de opdrachtgever. Onze specialiteit blijft echter het vervaardigen van staalconstructies in de meest uiteenlo pende uitvoeringen en kleuren". Aan het woord is Wim de Jonge. Hij is directeur/ei- genaar van Hanse Staalbouw, met 100 me dewerkers een van de grootste spelers op dit gebied in Zeeland. Interessante Groeimarkt Renovatie van ballen, loodsen en an dere bedrijfspanden neemt een grote toevlucht. Dat is niet verwonderlijk. Veel bedrijfspanden zijn immers al circa 50 jaar geleden gebouwd.Toen speelden bijvoor beeld isolatie, vloerverwarming en het ge bruik van duurzame coatings nauwelijks of helemaal geen rol. "Die eisen liggen nu totaal anders. Energiebesparing, een aangenaam werkklimaat en het venver ken van duurzame materialen zijn bijna een must geworden. Die leveren immers flinke kostenbesparingen op. Sowieso is renovatie goedkoper en veel sneller gere aliseerd dan nieuwbouw, maar een eigen tijdse make-over van een bedrijfspand is bovendien een aantrekkelijke investering. Renovatie biedt namelijk diverse moge lijkheden voor het verkrijgen van interes sante subsidies", stelt Wim de Jonge. Uitbreiding Het werken met bouwteams vereist an dere disciplines dan alleen de levering van www.hansestaalbouw.nl staalconstructies. Om aan de toenemende vraag en de steeds strenger wordende milieueisen te kunnen blijven voldoen, is uitbreiding van de eigen productiefa ciliteiten noodzakelijk. In de komende maanden realiseert Hanse Staalbouw een uitbreiding van 3000 m~ aan de bestaande bedrijfshal. Daarin komen onder meer een ultramoderne spuiterij, uitbreiding van de afdeling kleine metaalbewerkin gen en van andere bestaande activiteiten. Vacatures Wim de Jonge: "Om onze groeiende op drachtenportefeuille efficiënt en flexibel te kunnen blijven uitvoeren, is verster king van ons team noodzakelijk. Mo mentcel hebben wij vacatures voor 4-6 ervaren en gemotiveerde monteurs die graag topkwaliteit willen leveren in een dynamische werkomgeving. Wilt u onze nieuwe collega worden, neem dan snel contact met ons op!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 116