Maatwerk in systeemplafonds en systeemwanden afbouw De variatie in systeemplafonds en -wanden is enorm. Afhankelijk van het doel dat de opdrachtgever met de ruimte voor ogen heeft, be schikt Moens afbouw uit Middelburg over de disciplines om aan alle eisen en normen te voldoen. Naast systeemplafonds en systeemwanden verzorgt het bedrijf de bijbehorende timmerwerkzaamheden. door Loes van der Hoeven MIDDELBURG - Moens afbouw is op 1 januari 2007 opgericht door Jos, Jaco en Sander Moens. Zij beschikken over decennialange ervaring in de branche. Binnen het bedrijf is Jos verantwoor delijk voor de verkoop, administratie en de montage. Zijn beide zoons Sander en Jaco verzorgen met hun drie personeels leden de uitvoerende werkzaamheden, meestal op de bouwplaats. Seriematige timmerwerken, zoals de ombouw van hangende toiletten voor grote bouw werken, voeren zij ook uit in de eigen werkplaats aan de Ampèreweg op indu strieterrein Arnestein. In opdracht van diverse aannemers, maar ook van par ticulieren heeft Moens afbouw inmid dels heel wat kantoren, bedrijfshallen, scholen, appartementengebouwen, en woonhuizen in Zeeland en Zuid-Hol land voorzien van plafonds en wanden. De afwerking varieert van eenvoudig tot zeer luxueus. Plafonds Zoveel mensen, zoveel wensen! Jos Moens: "Wij verzorgen systeempla fonds in de meest uiteenlopende ma terialen en legpatronen, al dan niet voorzien van warmte- of geluidwe- rend isolatiemateriaal of verticale akocstiekverbetering. Het aanbrengen van de metalen profielen waarop het plafond rust of waaraan de platen wor den bevestigd, is een uiterst precies werkje. Met een laserapparaat maken wij dat waterpas. Systeemplafonds kunnen zowel in vaste als flexibele uitvoering worden geleverd. Indien de opdrachtgever dat wenst, brengen wij de uitsparingen voor de verlichting al aan in de plafonddelen. Wanneer de plafondplaten los in de profielen lig gen, zijn ze eenvoudig te verwijderen. moens Moens afbouw Grote Sternstraat 214322 DH Middelburg T 0118 68 12 28 F 0118 68 12 92 M 06 12 02 56 04 E info@moensafbouw.nl I www.moensafbouw.nl bijvoorbeeld voor het uitvoeren van werkzaamheden in de bovenliggende ruimte." Wanden Bedrijfspanden zijn niet altijd even han dig ingericht en bestaan vaak uit één grote ruimte die de toekomstige bewoner naar eigen wens kan laten indelen door middel van bijvoorbeeld systeemwanden. Vaak wordt voor de scheiding van ruim ten gebruik gemaakt van metal-stud wan den. De metalen verticale en horizontale profielen die zijn vastgezet in de vloer en het plafond, worden afgewerkt met enkele of dubbele gipsplaten, afhankelijk van de gewenste brandwerendheid. Voor een optimale warmte- of geluidsisolatie kunnen de wanden worden voorzien van thermisch isolatiemateriaal. Naast gips behoort glas tot de afwerking mogelijkheden. Gezandstraalde ruiten en deuren of glas dat is voorzien van een speciale folie verhogen de privacy van de gebruiker. Jos Moens: "Geen opdracht is hetzelfde, dat maakt ons werk zo boeiend. Moens afbouw levert zoveel verschillende sy steemplafonds en systeemwanden: voor elk wat wils!" Middelburg - Onder de naam Plat de Zélande staat het team van Tafel Thuis vanuit de uiterst professionele keukenvoorzie ningen aan de Diodeweg in Mid delburg nu ook garant voor een hoogwaardige cateringservice, speci aal voor bedrijven of evenementen. Een diner, een feest, een bedrijfsope- ning of evenement, het is bij Plat de Zélande in goede handen. Ze voorzien de gasten van prachtige gerechten, met een bijpassend drankje. Naast de verzorging van het culinaire gedeelte kunnen ze zorgen voor een feestelijke aankleding en/of voor bedienend personeel. De gastvrouwen zorgen voor een prettige ontvangst van de gas ten. Kortom: Plat de Zélande zorgt voor alle ingrediënten die nodig zijn om van een feest of evenement een onvergetelijk succes te maken. Ruime ervaring S.VH. meesterkok Sjaak Jobse en chef kok Rinaldo Traas kunnen bogen op ruime ervaring in tophoreca. Beiden hebben al vele prijzen gewonnen op hun vakgebied. Verder hebben zij al jaren ervaring in het cateren van speciale projecten, al- rijd op maat van de gast gemaakt. Zij sturen een goed gemotiveerd team aan om ware culinaire verwennerijen te creëren. Bij de finish van de derde etappe van de Giro d'Italia in Middelburg in mei 2010 heeft Plat de Zélande zijn visite kaartje afgegeven. In de Middelburgse Abdij verzorgde het team de catering voor de organisatie en de media. Tij dens het internationale Filmfestival Film by the Sea 2010 inVlissingen ver zorgden ze de catering voor gasten en vrijwilligers én het Award Ceremony Dinner voor honderden genodigden in CineCity. Mogelijkheden Sjaak Jobse somt de vele mogelijkhe den op:'Een feest of receptie kan tot in de puntjes verzorgd worden door Plat de Zélande. Zo kunnen we zor gen voor een walking dinner of voor een tapasbuffet als onderdeel van een borrelbijeenkomst. Warme en koude hapjes, desserts ofdrankbufFetten kun nen op maat worden samengesteld. Een high-tea is een rijke aanvulling bij een middagpresentatie. Ook eeiï heerlijk ouderwets stamppotten-buf fet zal in de winter uw gasten ver rassen'. Natuurlijk kan een feest op een bedrijf of thuis gegeven worden, maar Plat de Zélande biedt ook de mogelijkheid om gasten op een speciale locatie te ontvangen en te verwennen. Op www.platdezelande.nl is het ruime aanbod terug te vinden, met zelfs een apart onderdeel voor zeeuwse culi naire hoogstandjes. Én voor alles geldt: Mé smaek gemaekt! Plat de Zélande Diodeweg 8, 4338 PW Middelburg. T: 0118- 62 64 04 E: info@platdezelande.nl W: www.platdezelande.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 102