Contacta.nl 2010 breekt alle records contacta Voor elk wat wils op Contacta.nl Foto's: Marijke Folkertsrna Ruim 15.500 ondernemers, beleidsbepalers en andere staffunctio narissen uit Nederland en België bezochten dé netwerkbeurs van Zuidwest-Nederland die van 2 t/m 4 november 2010 plaatsvond in de Zeelandhallen in Goes. Nooit eerder trok Contacta.nl zoveel be zoekers. Het groot aantal bezoekers is mede te danken aan de komst van een aantal bekende Nederlanders en Belgen. door Loes van der Hoeven GOES -Contacta.nl werd voor de eer ste keer georganiseerd door LMG re clame multimedia uit Goes. Dat ei- een frisse wind door de beurs is ge gaan, blijkt uit de reacties van de ruim 200 standhouders en de vele be zoekers. Die laten zich in drie woor den omschrijven: verfrissend, onge dwongen en professioneel. Contacta.nl werd geopend door onze voormalige premier Jan Peter Balken ende, samen met de demissionair pre mier Yves Letemie van België Twee vrienden, die het uitstekend met elkaar kunnen vinden. De Bel gische premier kwam overigens niet voor niets naar Goes. Nog nooit trok Contacta zoveel belangstelling uit Vlaanderen als tijdens deze editie. Vlaanderen was dit jaar voor het eerst vertegenwoordigd met een eigen plein. Als beursthema was gekozen voor Duurzaam Ondernemen in Tech niek. Op het Thema Podium verzorg den ondernemers, onderwijsinstellin gen en andere organisaties gedurende de beurs lezingen en workshops over hieraan gerelateerde onderwerpen. Op de ochtend van de tweede beurs- dag konden ondernemers tijdens de banenmarkt kennismaken met toe komstig toptalent. Die middag wist oud-wereldkampioen allround schaat ser Hein Vergeer het publiek te boeien met zijn overtuiging dat de wil om te winnen een onmisbare voorwaarde is voor duurzaam succes. 's Avonds leerde ex-profbokser Ar nold Vanderlyde zijn 'team' op inter actieve wijze te vechten voor succes. "Door de lat steeds hoger te leggen, blijf je gemotiveerd. Maar doe dat wel als VIP: met Vertrouwen, Integri teit en Pasie ATTITUDE®!" De laatste BN-er van Contacta.nl 2010 wasjort Kelder, bekend gewor den als hoofdredacteur van zakenblad Quote. Hij lichtte de tot de laatste stoel gevulde zaal op uitdagende wij ze toe, hoe je in de Quote 500 kunt komen én blijven. Ook gunde hij zijn publiek een kijkje achter de schennen van 'Bij ons in de PC'. Nieuw dit jaar waren ook het West-Brabantplein en het CONTAC TA Exclusief Plaza, waar een tweeper soons vliegtuigje de show stal. De ju ry van de MVO competitie bekroon de de Ionator sproeifles van WALO Hygiëne Reinigingssystemen uit Melissant met de prestigieuze Contac ta. nl MVO-prijs. Jort Kelder overhan digde de bokaal aan de eigenaren Di- ni en Cees Lodder. Op hun beurt overhandigden zij een milieu- en kos tenbesparende Ionator aan Mytyl school de Sprienke uit Goes en aan Arbeidstrainingscentrum Scheldestro- men uit Kapelle. De Ionator maakt ge woon kraanwater tot een krachtig rei nigingsmiddel. www .con factan 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 101