Cornelia Janse weduwe van Pieter Nieuwdorp Adrie Sturm UanfiüifiuMrm de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Familieberichten Van der Hooft Uitvaartzorg 36 I familieberichten vrijdag 19 november 2010 Hlenssnlinq.nl Maar zelfs de duisternis verbergt me niet, voor u is de nacht als de dag, de duisternis als het licht Psalm 39:12 Heden overleed zacht en kalm onze zorgzame moeder, oma en oma oma in de leeftijd van 87 jaar. Wim en Jan Cora en Kees Laura en Oscar Cynthia en Ted Petra Zaineb Marieta Jos Goes, 17 november 2010 Correspondentieadres: te werfstraat 5 4472 AN s'-Heer Hendrikskinderen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 november van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta Fluitekruidstraat 8 in Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 23 november om 14.00 uur in de PKN kerk, Plein 1 in 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dorpshuis Heer Hendrikhuis, te Werfstraat 18 Moeder hield van bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve die aankondiging als zodanig te beschouwen "Veilig in Jezus' armen" Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom. Verlost is hij van moeiten en pijn. Wij wensen Trix, de kinderen, en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Serooskerke(W) Teeuw Sturm en Neeltje Sturm- Francke Nellie Sturmt Serooskerke(W) Sjaak en Mirjanne Barendrecht Anja en Reinout Middelbug Bram en Marjan Goes Coby en Rens Achterneven en achternichten Serooskerke, 17 november 2010 Wij zijn verdrietig omdat onze zwager en oom Ad Sturm echtgenoot van onze zus Trix is overleden. We wensen Trix en de kinderen kracht toe om dit verlies te verwerken. Edmonton Canada: Daan en Mary Vriend 's-Heer- Hendrikskinderen: Corrieen Marien (in herinnering) Rouw 's-Gravenpolder: Klaas en Willy Vriend Moordrecht: Annie en Jan Verkiel Gouda: jan en Femy Vriend Neven en nichten Zaamslag, .17 november 2010 Er is een voetballer dood gegaan Joop Tuinman Zowel binnen als buiten de lijnen een sportman in hart en nieren. Joop bedankt. Wij wensen Carla, kinderen en overige familie veel sterkte toe met dit verlies Derde elftal DFS Toch nog onverwacht. Aan het leven van de heer J. Tuinman vader van Priscilla, leerlinge van onze school is na een lang ziekbed toch nog onverwacht een eind gekomen. Op deze leeftijd je vader te moeten missen, is onbeschrijflijk! De leerlingen, ouders, medewerkers en directie van Pontes Pieter Zeeman zijn in gedachten bij Priscilla en haar familie. Onvoorstelbaar... Aan het leven van de heer J. Tuinman vader van onze klasgenoot Priscilla is na een lang ziekbed toch nog onverwacht een eind gekomen Op deze leeftijd geen vader meer te hebben is onbeschrijflijk! De leerlingen van de opleidingen B3 en K3 van Pontes Pieter Zeeman zijn in gedachten bij Priscilla en haar familie. Bedroefd delen wij u mee dat na een ernstige ziekte de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Willeboord Westerbeke Wij wensen Jannie en de kinderen en ook vader en verdere familie veel troost en sterkte toe. Dat de roepstem aan hun en ons hart geheiligd mag worden. Middelburg: H. Westerbeke-Simonse J. Westerbeke Domburg: S. Simonse F. Simonse-Melse Meliskerke: C. Simonse G. Simonse-Walhout Aagtekerke: H. Simonse L. Simonse-Westerbeke Waarde: M. van den Bovenkamp-Simonse C. van den Bovenkamp Kapelle: E. Simonse Meliskerke: J. Simonse F. Simonse-de Bree Vlissingen: J. Jacobse-Simonse G. facobse Borssele: P. Simonse P. Simonse-Walhout Waarde: W. Simonse J. Simonse-van der Maas neven en nichten Meliskerke, 16 november 2010 Met ontroering vernamen we het overlijden van onze buurman Boord Westerbeke We wensen Jannie en de kinderen sterkte toe in dit grote verlies. Fam. J. Hofman Fam. S. Janse Fam. H. Maljaars Fam. E. Janse Fam. M. Kamerling Fam. C. Wijkhuys 1 DANKBETUIGING Heel dankbaar ben ik voor de hartverwarmende reacties, die ieder heeft betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man Hary Herman Het heeft mij goed gedaan te mogen ej-varen dat veel mensen een goede herinnering aan hem bewaren. Sien Herman-Poppe Vogelwaarde, november 2010 Hartelijk dank aan ieder die op enigerlei wijze zijn of haar deelneming betuigde bij het overlijden van GON VENBROEK Dag mama, dag oma, dag zus, dag tante, dag lieve mooie vrouw Jan van der Ven Annet Neijenhuis Lotte Anne van der Ven Andreas Gorski Fred en Ella Venbroek Stefan Gerrit van der Ven Zierikzee, november 2010 Omdat het voor ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuig ik u ook namens de kinderen langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling en steun gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Carla Wals - van der Linde In het bijzonder willen wij nog bedanken H.H. Doktoren en verplegend personeel van afdeling E van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis in Goes, tevens ook de medewerkers en vrijwilligers van het Hospice Kaaskenshuis in Zierikzee voor hun liefdevolle begeleiding. Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Familie J. Wals. Nieu werkerk, november 2010 uitvaartverzorging Ruim 25 jaar een begrip in Zeeland. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl voor Wvzorgzamt bsgelet.sit.vvg UITVAARTVERZORGING SCHOUWEN-DUIVELAND' M. de Bruijne - j.C, Hoekman DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP Olll 450717 of Olll 462600 Werckendetstraat 4 Postbus 189 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl mail@uitvaartzorgcentrum.nl E-mai' pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 620, 4382 XW Vlissingen - info@uzzl.nl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: i n fo@vanderhooftu i (.vaartzorg, n I Wwww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76