televisie 135
hijgerigheid
'Niet meer elke dag aandacht aan een eindeloze kabinetsformatie hoeven
besteden, is een verademing' Ghislaine Plag verruilde Netwerk voor Altijd wat
vrijdag 19 november 2010
07:05,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Shownieuws
13:25 Trauma centrum
13:55 De grote verhui
zing 14:55 Who's the
boss? 15:55 According
to Jim 16:15,16:40 The
bold and the beauti
ful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
RTL Autoblog 09:40 RTL
Z Nieuws 10:20 Auto
lease special 10:40 RTL
Z Nieuws 11:20 2get-
business 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Re
gio business magazi
ne 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 ING New
York marathon 14:40
Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:20 Business links
15:40 Special: De kij
ker aan zet 16:00 RTL
Z Nieuws 16:20 Rick
Nieman Interviewt: Nick
Clegg 16:40 De Kijker
Aan Zet 17:00 RTL Z
Nieuws
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Eftelingtv: De
Schatkamer 13:15 Tele
shop 8: Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Medisch
centrum 14:30 Rea
dy steady cook 15:35
Disney feest 16:15 3rd
Rock from the sun 17:15
Two guys and a girl
17:40 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fu
sion, Pokemon Galactic
Battle, Phineas Ferb,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Kick Buttowski,
A kind of magic, Matt's
monsters, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, A kind of magic,
De Tofu's, Zack Cody,
Phineas Ferb, Re
cess, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Kid
vs Kat, Phineas Ferb,
Emperor's new school,
Phineas Ferb, Recess,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Phineas Ferb,
Zack Cody
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:35 Airways, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
19:00 De politie op je
19:00 Kinderziekenhuis,
19:05 Airline, Reality
19:10 Two guys and a
land
hielen!, Serie re
Reality
19:35 Surf patrol, Reality
girl, Comedy
19:20 Shownieuws
portages
19:35 Style by jury,
19:30 Two and a half
Make-overpro-
men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum,
20:00 Operation repo:
20:30 Kinsey, Filmdrama
20:00 Kourtney and
20:00 The big bang the
Realityprogramma
Payback time!,
Khloé take Mia
ory, Comedy
20:30 The chronicles
Reality
mi, Reality
20:30 Wegmisbrui
of Narnia: Prince
20:30 Voetbal Interna
20:30 Tussen de oren,
kers!, Verkeerspro-
Caspian, Avontu
tional, Voetbaltalk
Humoristische we
gramma
renfilm
show
tenschapsquiz
21:30 Bizarre ER, Serie
21:30 Top Gear, Automa
reportages
gazine
22:00 RTL Voetbal: Jupi- 22:45 As the world
ler League, Samen- turns, Soap
vatting
22:40 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:25 Hart van Neder
land
23:40 Piets weerbericht
23:45 Shownieuws
23:00 Met de billen 23:35 Topchef, Kook-
bloot!, Verborgen wedstrijd
camera-programma
23:35 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
00:05 You only live
twice
02:25 Astro TV
00:00
RTL Poker: The
00:35 Films sterren
big game
01:06 Sneak preview
01:01
Nachtlounge
02:00 Meiden
03:00
Sneks
04:30 Chat TV
05:00
Car tracks
05:30 Vriendinnentijd
00:30 Moonlight
01:35 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:40 Veronica poker:
Learn from The
Pro's
01:05 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:05 Poker after dark
De makers zijn betrokken en parti
ciperen waar nodig zeifin items.
Zo hielden voor een eerdere uit
zending twee verslaggevers een
week lang bij hoeveel voedsel ze
weggooiden. Confronterend, vond
Plag. „Niet alleen zij hadden het
schaamrood op de kaken bij het
zien van de reportage, ik ook. Ik
realiseerde me dat ik net zo aan de
verspilling mee doe."
Het droompakket tv-programma's
heeft voor Plag één nadeel: haar
vrijdag- en zaterdagavonden zijn
volledig bezet door de opnamen.
„Voor mijn sociale leven is dit een
kleine opoffering. Vrijdag- en zater
dagavond zijn de avonden om leu
ke dingen te doen met vrienden.
Dat zit er niet in, vijftig keer per
jaar niet. Zo vaak verschijnt het
programma op de buis."
Altijd wat. Nederland. 2, 20.55 uur.
O
o
22:35 Top Gear, Automa
gazine
23:40 Border patrol, Re
ality
00
O
ID
O
w
O
O
N)
w
N)
IO
n
x
OVERIGE
EVISIE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Trugkieke 18:40 Mini-
Doe 18:45 RegioNed 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalir
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Lemur
Street 14:25 Thuis 14:50 Key-
zer en De Boer advocaten
15:35 Heartbeat 16:25 Mees-
terchef Australië 17:10 Clips
17:25 Buren 17:45 Dagelijkse
kost 18:00 Het journaal 18:10
De rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 Peter live 21:55
Hotel Babyion 22:50 Het jour
naal laat 23:11 KENO-uitslagen
23:12 EuroMillions 23:15 Het
weer 23:20 Ripley under
ground
07:00 Piet Piraat 07:05 Sprook
jesboom 07:10 Dag Sinterklaas
07:20 Disney's 101 dalmatiërs
07:45 Sinteressante dingen
07:55 Samson en Gert 08:15
De boer op 08:25 Voeten ve
gen 08:35 The Daltons 08:45
Ketnet on ice 08:50 Karrewiet
08:58 CANVAS 09:00 Terzake
09:35 Herfstbeelden 12:00
KETNET 15:30 Bumba 15:35
Uki 15:40 Draakje 15:45 Kaatje
en haar vriendjes 15:55 Bob de
Bouwer 16:05 Kwiskwat 16:30
Samson en Gert 16:55 Dag Sin
terklaas 17:00 Disney's 101
dalmatiërs 17:25 Sinteressante
dingen 17:30 Voeten vegen
17:40 Ketnet on ice 17:50 Sta-
fari 18:05 Karrewiet 18:15 De
dansbende 18:30 De pretshow
18:50 Voeten vegen 19:00
W817 19:15 Ketnet on ice
19:20 Karrewiet 19:30 A gurls
wurld 19:54 CANVAS 20:00
Terzake 20:40 Anneliezen
21:10 Comedy special: Gino
Sancti - V.I.P. 22:00 Reyers laat
22:45 True blood 23:40 The
Killing
Eisbar, Affe Co 17:00 Tages-
schau 17:15 Brisant 18:00 Ver-
botene Liebe 18:25 Marienhof
18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Die Hüttenwirtin 21:45
lm Angesicht des Verbrechens
23:25 Tagesthemen 23:38 Das
Wetter im Ersten 23:40 Arnies
Welt
10:30 Lena - Liebe meines Le-
bens 11:15 Reich und Schön
12:00 heute 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te- in Europa 16:15 Lena - Lie
be meines Lebens 17:00 heute
- Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:00
SOKO Kitzbühel 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Der Land-
arzt 20:15 Kommissar Stolberg
21:15 SOKO Leipzig 22:00
heute-journal 22:27 Wetter
22:30 heute-show 23:00 as-
pekte 23:30 Lanz kocht
08:05 Unter uns 08:30 Gute
Zeiten, schlechte Zeiten 09:00
Punkt 9 09:30 Mitten im Le-
ben! 10:00 RTLSpendenmara-
thon 2010 - live 10:30 Mitten
im Leben! 11:00 RTL Spenden-
marathon 2010 - live 11:30 Un-
sere erste gemeinsame Woh-
nung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 RTL
Spendenmarathon 2010 - live
14:05 Mitten im Leben! 15:00
RTL Spendenmarathon 2010 -
live 15:05 Verdachtsfalle 16:00
RTL Spendenmarathon 2010 -
live 16:05 Familien im Brenn-
punkt 17:00 RTL Spendenma
rathon 2010 - live 17:05 Die
Schulermittler 17:30 Unter uns
18:00 RTL Spendenmarathon
2010 - Das Finale 18:30 Exclu-
siv - Das Star-Magazin 18:45
RTL Aktuell 19:03 RTL Aktuell -
Das Wetter 19:05 Alles was
zahlt 19:40 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 20:15 Wer
wird Millionar? 21:15 Die ulti-
mative Chart Show
Altijd wat heeft voor Ghislaine Plag één nadeel: haar vrijdag- en zaterdag
avonden zijn volledig bezet door de opnamen, foto Kastermans/ NCRV/GPD
07:00 Breakfast 10:15 Rewind
the 60s 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Cowboy
trap 12:45 To buy or not to buy
13:10 Nieuws en weerbericht
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 The Indian doctor 16:00
BBC News 16:05 Trapped
16:30 What's new Scooby Doo?
16:50 Shaun the sheep 17:00
Fee fi fo yum 17:30 Horrible
histories 17:55 The owl 18:00
Newsround 18:15 The weakest
link 19:00 BBC News 19:30 Re
gionaal nieuws en weerbericht
20:00 Children in Need 2010
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 23:35 Children in Need
2010
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Arthur 08:15 League of super
evil 08:25 Newsround 08:30
Dennis Gnasher 08:40 Eliot
Kid 08:55 Diddy Dick and Dom
09:00 The slammer 09:30 Lazy-
Town 09:55 Big barn farm
10:05 Buzz and tell 10:10 Tinga
tinga tales 10:25 The large fam
ily 10:40 Toddworld 10:50 Pin
gu 11 :00 Waybuloo 11:20 Clif
ford's puppy days 11:30 Pablo,
the little red fox 11:35 3rd and
bird 11:50 Wibbly Pig 12:00 In
the night garden 12:30 Animal
park: Wild in Africa 13:00 The
daily politics 13:30 GMT with
George Alagiah 14:00 Due
South 14:45 Car booty 15:15
Ben Fogle's escape in time
16:00 Murder, she wrote 16:45
Flog it! 17:30 Pointless 18:15
The hairy bikers' cook off 19:00
Eggheads 19:30 Strictly come
dancing: It takes two 20:00
Rugby: Rugby Union 22:30 Har
ry and Paul 23:00 Mastermind
Children in Need Special 23:35
Newsnight
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30 Das
Haus ihres Vaters 12:00 heute
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
17:40 Snake crusader with
Bruce George: Charm of the co
bra 18:10 Gorillas revisited with
David Attenborough 19:10
Cats 101: American shorthair,
Savannah, Scottisch fold, Per
sian, Ragdoll, Sphynx 20:05
Whale wars: Zero hour 21:00
Weird creatures with Nick Bak
er: Worm lizard 21:55 Animal
cops Miami: Caught in the act
22:50 The most extreme:
Workaholics 23:45 Untamed
uncut: Angels and demons
06:35 Dora the explorer 07:00
Barnyard 07:25 Spongebob
Squarepants 07:50 Slot Marse-
peinstein 08:15 Fanboy
Chum chum 08:30 Ni hao kai
Ian 08:55 Dora 09:15 Dibo
09:30 Timmy time 09:40 Won
der pets 10:05 Dirk Scheele f
10:20 Pirn Pom 10:25 Roary
de Racewagen 10:35 Go Diego
Go! 11:00 Bruno de Bananen-
club 11:10 Little kingdom
11:20 Team Umizoomiz 11:45
Thomas 11:55 Shaun the sheep
12:05 iCarly 12:35 Genie in the
house 13:00 Mr Bean the ani
mated series 13:50 My life as a
teenage robot 14:35 Chalkzone
15:05 Invisible network of kids
15:25 Mr Bean the animated
series 15:55 True Jackson
16:20 Best friends forever
16:45 Johnny test 17:10 Slot
Marsepeinstein 17:35 Sponge-
bob Squarepants 18:00 The
penguins from Madagascar
18:35 HiHi met SiSi 18:50 Het
Huis Anubis 19:20 Gefopt
19:35 Saved by the bell 20:00
Zender uit de ether
09:10 American chopper: Fan
tasy bike - Bryan King 10:05
Overhaulin' 11:05 How do they
do it? 12:05 Ultimate survival:
Sahara (1)13:05 LA hard hats:
Mud men 14:05 Sci-trek: Killer
germs 15:05 Swamp loggers:
Growing pains 16:05 Chop
shop: David Ginola's beauty and
the beast car (117:05 Engi
neering the World Rally: Great
Britain - Last chance saioon
18:05 Mythbusters: Superhero
hour 19:05 Iron chef 20:05 The
Gadget Show 20:35 I could do
that 21:05 Mean green ma
chines 21:35 Wheeler dealers:
Lotus Elan 22:35 Grand designs
abroad 23:35 Real emergency
calls: Seconds from tragedy
09:30 10 X 10:30 TMF hits
13:00TMF Dance Chart 14:00
10X15:00 ...serveert 15:30
Your chart 16:30 Kijk dit nou
live 17:30 Valerio duikt onder
17:55 License to liberty 18:20
TMF hits 20:00 Your chart
21:00 Gamekings 21:50 Wat te
doen voor je poen 22:15 Wak
ker worden met Valerio 22:40
TMF in de mix 23:25 Beach par
ty
STTS
11:00 Top 11 at 11 12:00 UK
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new chart 15:10 Made f~
16:00 My super sweet 16
16:50 My life as Liz 17:20 The
hills 17:45 The city 18:10 Jessi
ca Simpson's: The price of
beauty 19:00 Life of Ryan 19:25
Room raiders 20:15 Future
fighters 20:40 Cribs 21:05
Cribs UK 21:15 MTV World
stage 22:00 Storytellers: Be
hind the music 22:55 The
Dudesons in America 23:20
Jackass 23:45 Nitro circus
09:00 Predator CSI: Jaws slayer
10:00 Megastructures: World
record cruise ship 11:00 Blow-
down: Super Dome demolition
12:00 The dog whisperer: Red
alert 13:00 Richard Hammond's
engineering connections: Hong
Kong airport 14:00 Locked up
abroad: Busted and pregnant
15:00 Situation critical: Taliban
uprising 16:00 Predator CSI:
Revenge of the elephants?
17:00 Megastructures: World
record cruise ship 18:00 Blow-
down: Super Dome demolition
19:00 The dog whisperer: The
language of Scrout 20:00
Locked up abroad 21:00 The
dog whisperer: Cricket and
Hemingway Rigby 22:00 The
dog whisperer: Bacchus and
Jody 23:00 The dog whisperer:
Cricket and Hemingway Rig-
by
3:05 Breed all about it: Gold
en Retrievers 08:35 In too
deep: Namibia 09:00 Cell dogs.
Warm springs 09:55 Monkey
life 10:20 SSPCA: On the wild-
side 10:50 Animal precinct
Looking out for me 11:45 E-
vets: The interns - Dogged ded
ication 12:10 Pet rescue 12:40
Animal cops Miami: Caught in
the act 13:35 Wildlife SOS in
ternational 14:00 SSPCA: On
the wildside 14:30 Dogs/Cats/
Pets 101. Shetland Sheepdog,
American Eskimo, Bullmastiff,
Great Pyrenees, Basenji 15:25
Groomerhas it: Piggies 16:20
The planet's funniest animals
17:15 Snake crusader with
Bruce George: Deadly dilemma
08:30 Outremers 09:00 Flash
09:05 Les escapades de Petitre^
naud 09:30 Cöté jardin 10:00
Flash 10:05 Le plus grand mu-
sée du monde 10:30 Plus belle
la vie 11:00 Belle-baie 11:30
Nec plus ultra 12:00 Flash
12:05 En voyage 12:30 Littoral,
entre ciel, terre et mer 13:30
Belgisch nieuws 14:05 Des
épaules solides 15:45 Iteneris
16:00 Nieuws 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Ciné-
mas 18:00 Nieuws 18:20 L'invi-
té 18:35 Envoyé special 20:30
Frans nieuws 21:00 Adresse in-
connue 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Nieuws
23:50 Les temps des secrets,
les temps des amours
08:30 WATTS 08:45 FIA WTCC
09:45 Voetbal: Euro 2012 All
Access 10:45 Voetbal: EK 2012
kwalificatie 13:15 Olympic Fi
nish Line 14:15 Voetbal: Euro
2012 All Access 15:15 Voetbal:
EK 2012 kwalificatie 17:45
Voetbal: Euro 2012 All Access
18:45 Eurogoals flash 18:55
Timbersport series 20:00
Sterkste man 21:00 Poker
23:00 Olympic Finish Line
10:00 World news 10:15 CNN
Marketplace Middle East 10:30
Best of BackStory 11:00 Larry
King live 12:00 World report
12:30 World sport 13:00
World report 13:30 Best of
BackStory 14:00 World report
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 World report 18:30 Po-
litical Mann 19:00 International
desk 20:00 Quest means busi
ness 20:45 CNN Marketplace
Middle East 21:00 World one
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back- i*
Story 23:30 Wofld sport