t iPt mL O niGnsenlinq.nl vrijdag 19 november 2010 familieberichten Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Veneranda Hermes-Hazen -Ria- in de leeftijd van 74 jaar. C.A. Hermes Miranda en Theo Siebe, felle Patrick en Debbie Britt, Cas Wij willen de huisartsen, de assistentes en het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de goede begeleidingen de liefdevolle verzorging. 17 november 2010 Zandkreekstraat 4 4456 AM Lewedorp Maandag 22 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'DeKraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 23 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandlööper'. Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met goede gevoelens en veel mooie herinneringen aan haar inzet en enthousiasme, denken wij terug aan ons koorlid Ria Hermes-Hazen Het Eligiuskoor was voor haar al een mooie herinnering geworden, maar voor de leden bleef Ria ondanks dat, één van de trouwe leden. Wij houden haar met respect in onze gedachten. 18 november 2010, De leden en leiding van het R-K Eligiuskoor parochie H-Eligius Lewedorp Veilig in Jezus' armen Na vele jaren van moedig gedragen ziek zijn is op 69 jarige leeftijd overleden onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Jan Willem van Hoeve We wensen Hannie, haar kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Brouwershaven J.den Boer J.D.den Boer-van de Panne Kerkwerve Tonny en Rien (in herinnering) v.d.Wekken-den Boer Kerkwerve Cor en Joke den Boer-Dalebout Burgh Haamstede Jaap en Janny den Boer-Boot Zoetermeer Marianne en Flip Bakker-den Boer Zonnemaire Aart Jan en Rianne den Boer-Boot Neven en nichten Brouwershaven 16 november 2010 De Heer is mijn Herder Op 16 november 2010 is overleden onze geliefde neef Jan Willem van Hoeve Wij wensen Hannie, haar kinderen en kleinkinderen de kracht en de troost toe van onze Hemelse Vader Brouwershaven C.J. van de Panne (in herinnering) S. van de Panne - van der Kooi Terneuzen D.J. Dieleman - van de Panne W.J. Dieleman Neven en nichten Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa Petrus de Jonge - Piet - 1 januari 1958 - f 17 november 2010 's-Heerenhoek: Annie de Jonge - Raas 's-Heerenhoek: Collin en Sandra de Jonge - Hand Anne, Max Correspondentieadres: Boonmanstraat 15 4453 BR 's-Heerenhoek Piet is thuis opgebaard. Gelegenheid om afscheid te nemen zondag 21 november van 14.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 22 november om 14.45 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend om 16.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Dag lieve opa, Je was onze grootste fan. Je bloemetje Anne en je kanjer Max Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet de Jonge Wij wensen Annie, Collin, Sandra en de kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Jonge Neven en nichten Vredig, tot het eind toe strijdbaar en opgewekt, hebben wij met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder omi Anna Leverman-Algera weduwe van Carel Frederikus Leverman Leens, 11 november 1916 Goes, 16 november 2010 Klaas en Betty Leverman Jeroen en Carrie. Tessa, Mylo Kyrsten en Rene, Bavo, Wessel Lidy en Koos Fokke Marco en Marith 9?Koen, Tinka Ankie en Geert, Femke, Bart Carol ien Gonnie en Piet Ventevogel Carean en Rob, Christiaan, Diederik Rima Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke, afdeling TV 03 voor de liefde\>olle verzorging. Louise de Colignylaan 2, Goes Correspondentieadres: Lijnbaan 36,4461 HK Goes Ingevolge haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig 't is op. Zo is het goed. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Johanna van Maldegeni-Hirdes - Corrie - weduwe van Izaak van Maldegem in de leeftijd van 93 jaar. Heinkenszand: Sjaak en Gré van Maldegem-Visser Angélique en Pieter Wieke, Ties, Lie\>e Sjacco en Daniella TristanLysanne Clarinda en Ronald Boy, Roos Heinkenszand: Ko van Maldegem Marco Chinita en Peter Femke, Milou Goes: Wim en Els van Maldegem-Vermeulen Kim en Luyten Sofie Dennis en Naiyana Marlon, Maxime, Tijn Heinkenszand: Matty en Jan van der Endt-van Maldegem Ilse en Ron Aimée, Kaj, Jente Maureen Heinkenszand: Daan en Nel van Maldegem-Jacobusse Erwin en Bianca Dylan, Esmee Jurgen en Mieke (in herinnering): Kees van Maldegem Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, SVRZ en afdeling F van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis voor de goede en liefdevolle verzorging. 17 november 2010 Kamilleplein 53,4451 LC Heinkenszand Correspondentieadres: Torenvalkstee 10,4451 CM Heinkenszand Onze moeder en oma is thuis, waar zaterdag 20 november van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 22 november om 13.00 uur in de Dorpskerk te Heinkens zand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zuster en onze tante Elizabeth Maljaars-Jakobsen M. van Leerzem-Jakobsen en kinderen Vlissingen, 16 november 2010 Plotseling is overleden onze altijd belangstellende en aardige Tante Be Elizabeth Maljaars-Jakobsen Biggekerke: Neven en nichten Jakobsen Heden overleed onze tante en oud tante E.Maljaars-Jakobsen Zij was altijd betrokken bij onze families. Nichten en neven Maljaars Zoutelande, 16 november 2010 wr'-sssp HP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73