Genieten voor de kleintjes! PZC PZC Bloemeneiland Madeira PZC Nu te koop: Blie da'k er bin! Pim Pom Pipo de Clown www.pzc.nl/webwinkel 8-daagse super-de-luxe zonvakantie incl. ontbijt en diner v.a. 569,- www.pzc.nl/webwinkel ÉS KRAS S vrijdag 19 november 2010 tè - j'jcp Kijk, daar heb je Pim en Pom! Deze twee nieuwsgierige poezen gaan elke dag op zoek naar een nieuw avontuur. In deze box zitten drie dvd's waarop uw (klein)kind bijvoorbeeld kan zien hoe ze een potje pootbal spelen met Kees de buurhond. Pim en Pom vervelen zich nooit! Kijken jullie mee? Totale speelduur ca. 150 minuten. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 14,95* *Excl. 2,95 verzendkosten Opnieuw genieten van Pipo de Clown, dé tv- serie van de jaren '60 voor de kleintjes! Maar liefst 57 verhaaltjes voor het slapengaan zijn gebundeld in deze prachtige dvd-box met originele zwart-wit beelden. Puur genieten voor kinderen van toen en nu! Nederlands gesproken, speelduur 280 minuten. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 14,95* *Excl. 2,95 verzendkosten categorie dvd's en games Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen. Naslagwerk over Kustmarathonweekend 2010 In het weekend van 1,2 en 3 oktober jl. werd de achtste editie van de Zeeuwse Kustmarathon gelopen, gewandeld en gefietst. Na het succes van vorig jaar is van dit unieke evenement wederom een naslagwerk gemaakt door de PZC redactie. Een fantastische herinnering met 100 pagina's vol foto's, verbalen, alle uitslagen en meer! Het boek is NU te koop bij de volgende boekhandels: (wees er snel bij, want de oplage is beperkt) Burg Haamstede- Warenhuis Goudzwaard Goes-Primera Goes-De Koperen Tuin Hulst-Remortel Kamperland-tie Regt Middelburg- De Drukkerij Renesse- Delta Warenhuis Sluis-Ultee Terneuzen-van Aken Tholen-Dieleman Vlissingen-Primera Zierikzee -de Vries Of bestel het boek via de webwinkel: pzc.nl/webwinkel (categorie: boeken) (Webwinkel 1,95 verzendkosten) Wegens succes verlengd! Boek uw vakantie voor deze winter naar Madeira, dé Portugese parel in de Atlantische Oceaan! Geniet hier van de weelderige natuur met de mooiste bloemen en planten. Ook de lieflijke dorpjes aan de kust evenals het ruige vulkanische binnenland zijn een bezoek meer dan waard. Wij selecteerden voor u een 8-/ll-/12-/15722-daagse zonvakantie naar Madeira met verblijf in Quintinha Sao Joao***** incl. ontbijt. Als lezer van deze krant krijgt u nu tijdens uw gehele verblijf het dagelijks diner t.w.v. 175,- p.p.p.w. gratis! Uw voordeel kan oplopen tot wel 525,- p.p. wanneer u 22 dagen verblijft. Zorg dat u er snel bij bent, want deze actie is exclusief te boeken t/m 3 december 2010... Madeira De inwoners van Madeira noemen hun eiland niet voor niets 'bloemeneiland'; het hele jaar door zorgt een mild klimaat voor een uitbundige, weelderige natuur met mooie en zeldzame bloemen en planten. Madeira is een eiland met ongekende mogelijkheden, vul uw vakantie dan ook helemaal naar eigen wens in. Ga heerlijk fietsen en wandelen door de prachtige natuur of ontdek per auto het eiland en bezoek leuke dorpjes. Veel plaatsen op Madeira zijn bijzonder vanwege hun middeleeuwse karakter en architectuur. Wat dacht u van Camacha, beroemd om zijn rietvlechtwerk of Porto Moniz, een dorpje aan de noordwestkust met vulkanische zwembaden. Funchal is de levendige hoofdstad van het eiland. In het gezellige centrum kunt u heerlijk slenteren door oude smalle straatjes, wandelen over de boulevard of rondneuzen in talloze winkeltjes. categorie reizen autovakanties Quintinha Sao Joao***** Dit super-de-luxe hotel ligt in een prachtig aangelegde tuin, op ca. 1,5 km van het centrum van Funchal. Er is 2 keer per dag een shuttleservice naar Funchal (ma. t/m vr.). Het hotel beschikt o.a. over een lobby met receptie, lift, draadloos internet (gratis), bar, restaurant, binnen- en buitenzwembad met terras en badhand doekenservice, sauna (gratis), fitnessruimte (gratis) en spa center met diverse behandelingen. Vertrekdata LR 21.061* Ma. en do. van 29 november 2010 t/m 21 maart 2011 m.u.v. 13/12/2010 t/m 30/12/2010 8 dagen vanaf €569, 15 dagen vanaf 857,- 11 dagen vanaf €757,- 22 dagen vanaf €1147,- 12 dagen vanaf 797,- De prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v., luchlhavenbelasting, brandstofheffing, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Hotel Quintinha Sao Joao***** incl. ontbijt en diner. Exclusief: niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 (per boeking, verplicht} en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Deze aanbieding is uitsluitend geldig indien aankomst én vertrek binnen de voornoemde periode (01/11/2010 t/m 31/03/2011) liggen. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 21.061 waarom zou je meer betalen Gratis dagelijks diner t.w.v. 175, p.p. per week! WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64