1 fliiwüjjïk Huub Bóov^ian Jantin< Bouwman-van (waarden QysrJadsf] ^2 I familieberichten vrijdag 19 november 2010 O Hlenseniinq.nl Getrouwd 18 november en 18 november 2010 Korenbloem 23 - 4421 MH Kapelle Na jarenlange vriendschap is plotseling overleden. Kees Cornel isse Wij zullen je hulp, humor en vooral jouw aanwezigheid nooit vergeten. Bedankt voor de mooie weekenden bij de PHC. Wij wensen Carla en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Paul, Jorco A Evelien,Sara, Willem-Jan, Ad A Levina, Ard <Si Henny, Bart A Milou, Rico A Cortine, Sander A Wendy, Piet, Niels A Miriam, Henk A Matty, Sjaak A Anja, Jessie, Hans en Kevin Diep geschokt zijn wij door het ploselinge overlijden van onze altijd lieve, behulpzame vriend Kees We wensen Carla, Raymon en Liesbeth, Stijn, Bas, Kim en David en verdere familie heel veel sterkte. Albert en Chantal Nino, Noa Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Kees Cornelisse We wensen Carla, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en troost toe. Miko en Sandra Dinsdagochtend 08.00 uur, samen auto's laden een dag vol plannen dinsdagochtend 08.05 uur, de wereld stort in Kees We zullen je missen Wij wensen de familie veel sterkte toe Theo en Marianne Oosse Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze buurman Kees Cornelisse Wij wensen Carla en familie veel sterkte toe. Ko, Johan en Dinja Maarten en Jannie Frans, Annet en Maik Diep bedroefd en verslagen staan wij stil bij het overlijden van Kees Cornelisse Wij wensen Carla, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe in hun verdriet. Bestuur en leden van voetbalvereniging Nieuwland Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van ons oudlid en sponsor Kees Cornelisse We wensen Carla, de kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur en leden van Tennisvereniging L.T.C. De Schenge, Arnemuiden Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onver wachts overlijden van Kees Cornelisse echtgenoot van onze collega Carla en vader van onze collega Kim Wij wensen Carla, Raymon, Kim en familie veel sterkte toe. Namens collega's van SVRZ locatie 't Gasthuis Peet Kruidenier, locatiemanager Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Geschokt zijn we en verdrietig door het plotselinge over lijden van onze broer, zwager en oom Abraham Pieter den Exter (Bram) Sluiskil: Piet en Margriet den Exter-van Houcke Terneuzen: Piet en Nellie de Zeeuw-Bareman Neven en nichten Wij zullen zijn betrokkenheid, humor en vriendschap missen en wensen Mimi, kinderen en kleinkinderen alle kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Wij staan niet altijd stil, bij het woord „samen" Maar het is een groot gemis. Als „samen" er niet meer is. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons om ringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa Johannes Walraven van de Garde Johan Koudekerke Middelburg 50 juni 1937 18 november 2010 Middelburg: Gerry van de Garde-ter Haar Burgh-Haamstede: Marianne en Rob Jeroen Marieke Middelburg: John en Linda Kevin Joany Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 256 4335 JH Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 22 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Johan van de Garde Middelburg: Herman van de Garde Tannie van de Garde - Huiszoon Vlissingen: Tonnie van de Garde Wilna van de Garde - Bak Neven en nichten Middelburg, 18 november 2010 Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze goede vriend Kees Cornelisse Wij zullen je missen Kees Wij wensen Carla en familie veel sterkte Koos en Addy Linda en Coen Arjan en Devina Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van ons Gambia maatje Kees Cornelisse Wij wensen Carla, Raymon, Kim en verdere familie heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Arjen en Ciska André en Jolanda Mischa en Mirella Willem en Lenie Leendert en Hendrina Rudy en Jennifer Frans en Tine Raymond en Ilse Het gemis zal altijd blijven. Die lege plek, dat doet pijn. Maar in onze gedachten zal je altijd bij ons zijn. Met verdriet, maar met veel mooie herinneringen, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Abraham Pieter den Exter - Bram - Ar 11 september 1932 f 17 november 2010 Vlissingen: Mimi den Exter-de Zeeuw Terneuzen: Anita en Aart Jobse-den Exter Karin en Sherah Peter Ellen en Gert-Jan Haarlem: Ab den Exter en Reginavan der Wal Jethro Amsterdam: Audrey en Erwin den Exter-Bastings Vlissingen, 17 november 2010 Koudekerkseweg 2-15,4382 EB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 23 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56