OyarJadsn 3 2 familieberichten vrijdag 19 november 2010 IJl (llensenlinq.nl Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, zus, oma en overgrootoma Maria Johanna de Waal weduwe van Aloijsius de Bakker Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Ria en Ludwig Ornek-de Bakker Koewacht: Annie en Fons Verdurmen-de Bakker Richard, Ferdy Mariska en Robert Chloë Kloosterzande: Loes en Ronald van Waes-de Bakker Saskia en Ad Thijs Hans 17 november 2010 Zorgcentrum De Blaauwe Hoeve, Hulst Correspondentieadres: Van Sassenstraat 3,4561 ZZ Hulst De avondwake wordt gehouden op maandag 22 november om 19.00 uur, in de Martinuskerk van de parochie "Ter Duinen", Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend kunt u tot 20.00 uur afscheid nemen van haar in het mortuarium van woonzorgcentrum "Antonius" Pastoor Versterplein 1Kloosterzande. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 23 november om 10.30 uur in eerder genoemde kerk, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Op de begraafplaats is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Oma, Oma is alles, een kind, een zus, een nicht Een mama, de allerliefste vrouw, Waar je alles mocht, een warm baken. Waar je nooit aan twijfelen zou Vandaag is oma niet meer bij ons. Het ongeloof maakt plaats voor een innerlijk leed Een beetje verloren dwalen we rond Ze heeft een nieuw huis, die hemel heet, Ze is herenigd met haar dierbaarste, Opa was haar al voorgegaan. Van ginds boven kijken ze voldaan op ons neer, En zullen ze samen voor eeuwig gelukkig verder bestaan In ons dagelijks bestaan zullen wij ook dierbaar denken aan hen Oma zal ons leiden in ons hart Niet meer met woorden, niet meer met haar stem Slaap zacht, lieve oma Richard, Saskia, Ad Ferdy, Mariska Robert Hans Lieve Omie, Om jou te leren kennen was erg Fijn, Het mocht slechts van korte duur zijn, Een lange vinger, een kus en een knuffel, Daarvoor maakte je tijd. Nu zijn we de weg naar jou kwijt, Voor ons zal je altijd een sterretje in de hemel zijn, We zullen van je blijven houden, ook al zijn we zo klein. Kusjes van Thijs en Chloë Diep geschokt zijn wij door het ploselinge overlijden van onze altijd lieve, behulpzame vriend Kees We wensen Carla, Raymon en Liesbeth, Stijn, Bas, Kim en David en verdere familie heel veel sterkte. Albert en Chantal Nino, Noa Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van ons Gambia maatje Kees Cornelisse Wij wensen Carla, Raymon, Kim en verdere familie heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Arjen en Ciska André en Jolanda Mischa en Mirella Willem en Lenie Leendert en Hendrina Rudy en Jennifer Frans en Tine Raymond en Ilse Dinsdagochtend 08.00 uur, samen auto's laden een dag vol plannen dinsdagochtend 08.05 uur, de wereld stort in Kees We zullen je missen Wij wensen de familie veel sterkte toe Theo en Marianne Oosse Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij, die het aangaat, is het niet erg. ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat. Vaarwel en wees tevreden. Met verdriet in ons hart maar ook met veel berusting willen wij u laten weten dat mijn lieve dappere man en onze papa, na een strijd van 21 jaar tegen de ziekte MS, omringd door liefde en warme gedachten van zijn naasten, van ons is heengegaan Eddie Cuyle 2 januari 1957 1 17 november 2010 Tanja Cuyle-van Aalst Ilse en Martijn Eva Familie Cuyle Familie van Aalst Crijnssenstraat 4 4571 CC Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 22 november om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wij willen het personeel en vrijwilligers van "De Vurssche", afd. Kiekuut, bedanken voor alle liefde en aandacht die Eddie gekregen heeft. Het gemis zal altijd blijven. Die lege plek, dat doet pijn. Maar in onze gedachten zal je altijd bij ons zijn. Met verdriet, maar met veel mooie herinneringen, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Abraham Pieter den Exter - Bram - A 11 september 1932 1 17 november 2010 Vlissingen: Mimi den Exter-de Zeeuw Terneuzen: Anita en Aart Jobse-den Exter Karin en Sherah Peter Ellen en Gert-Jan Haarlem: Ab den Exter en Regina van der Wal - Jethro Amsterdam: Audrey en Erwin den Exter-Bastings Vlissingen, 17 november 2010 Koudekerkseweg 2-15,4382 EB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 23 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Geschokt zijn we en verdrietig door het plotselinge over lijden van onze broer, zwager en oom Abraham Pieter den Exter (Bram) Sluiskil: Piet en Margriet den Exter-van Houcke Terneuzen: Pieten Nellie de Zeeuw-Bareman Neven en nichten Wij zullen zijn betrokkenheid, humor en vriendschap missen en wensen Mimi, kinderen en kleinkinderen alle kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Wij staan niet altijd stil, bij het woord „samen" Maar het is een groot gemis. Als „samen er niet meer is. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons om ringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa Johannes Walraven van de Garde Johan Koudekerke Middelburg 30 juni 1937 18 november 2010 Middelburg: Gerry van de Garde-ter Haar Burgh-Haamstede: Marianne en Rob Jeroen Marieke Middelburg: johnen Linda Kevin Joany Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 256 4335 IH Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 22 november om 15.00 uur in de aula van hel crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36