werken in URKUJERK Eveline Barneveld (51) Alex Langkruis woensdag 17 november 2010 Hoe ben je bij dit bedrijf gekomen? Via uitzendbureau Start People te Goes. Inmiddels kennen ze me daar wel. Ik heb eerder bij verschillende be drijven uitzendwerk verricht voor Start People. Hoe lang werk je al in deze functie? Ik werk nu twee maanden als admini stratief medewerkster op de afdeling bestandsbeheer CZAV Agrimarkt/ Agriland. Zij bieden een ruim assorti ment van scherp geprijsde artikelen per winkel voor de dagelijkse bood schappen. Pasen wordt nu al inge pland terwijl de kerst nog niet voorbij is. Er staat deze maand ook een ope ning Agrimarkt/Agriland op de agen da waar allemaal nieuwe artikelen voor zijn ingevoerd. Hoe lang ben je op zoek geweest? Ik heb ongeveer drie maanden ge zocht naar een baan op het admini stratieve vlak. Wat is hiervan de reden? Mijn uitzendwerk was afgelopen via Start People. Zij hebben ervoor ge zorgd dat ik weer gauw aan de slag kon gaan voor een fulltime job op het administratieve vlak. Op welke manier heb je gezocht? Via verschillende wegen eigenlijk. Mijn eigen netwerk, internet en via het uitzendbureau. Heb je nu de baan die je wilde? Het is een hele leuke baan, want eten moet iedereen. Daarnaast kom je ook te weten wat er zich achter de collis sen afspeelt. Dat is zeer interessant, leerzaam en prettig om in te werken. Wat is leuk aan je werk? Om in een fijne sfeer bij CZAV te wer ken. ledereen is erg sociaal, zowel het team van werkende collega's als de lei dinggevende. Je bent tenslotte de he le dag aan het werk en is de sfeer dan niet goed dan gaat de rest ook niet. Wat vind je minder leuk? Ik vind dat ik geen minder leuke kan ten aan mijn werk heb. Nog tips? Als je een baan zoekt laat je dan bij een uitzendbureau inschrijven met een goed opgesteld CV. Maar laat ook regelmatig je gezicht zien en doe niet alles alleen telefonisch of per mail. De beste stelregel is: 'Blijf vooral jezelf.' Naam van bedrijf waar je werkt: CZAV (Agrimarkt/Agriland) Functie: Administratief medewerkster, afdeling bestandsbeheer Werk hébben is anno 2010 geen vanzelfsprekendheid meer. Werk houden evenmin. Toch von den de mensen die in Vakwerk worden geportretteerd vrij recent een nieuwe baan. Met hulp van arbeidsbemiddeling of via het uitzendbureau. Ze vertellen wat ze tegenwoordig doen en ge in EUidwesb-NeaerLdnd ven daarnaast tips aan anderen. door Liselotte Vermolen Hoe ben je bij dit bedrijf komen? Via uitzendbureau Sart People. Hoe lang werk je al in deze functie? Een week of zes nu. Ik ben net begon nen en het bevalt goed. Wat houdt je functie in? De trailers komen als laatste bij onze afdeling. Wij zorgen ervoor dat ze he lemaal klaar worden gemaakt voor ge bruik. Bij het afmonteren van trailers ben je bezig met het monteren van spatbordenplaatjes, kentekenplaten etc. Kortom het compleet optuigen van de trailers. Er komt veel zaag-en boor- werk bij kijken. De voorman bepaalt wie wat gaat doen. Je bent dus de ene dag bezig met lassen en dan weer aan het boren of zagen. Zeer af wisselend werk dus. Hoe lang ben je op zoek naar een baan? Eigenlijk niet zo lang. Ik ben, voor ik hier begon, een week op vakantie ge weest. Toen heb ik even iets anders gedaan en kon al snel hier aan de slag. Wat is hier de reden van? Bij mijn vorige werkgever werd mijn contract niet verlengd. Ik heb daar een jaar of twee gewerkt. Gedurende deze periode heb ik een aantal keer iets gebroken, waardoor ik in het gips kwam en dus niet kon werken. Dit is de reden geweest dat mijn contract niet werd verlengd. Op welke manier(en) ben je op zoek geweest naar een baan? Ik ben langs een aantal uitzendbu reaus geweest en kon toen al snel be ginnen. Heb je nu de baan die je graag zou willen? Ja het bevalt me prima. Ik heb ook een studie gedaan in de richting me taalbewerking en altijd al in deze rich ting gewerkt. Dit sluit dus goed aan. Het is voor mij niet nieuw en als ik iets niet weet kan ik dat gewoon vra gen en wordt het uitgelegd. Wat zijn de leuke kanten van je werk? De sfeer op het werk is leuk. Ik werk met ongeveer acht collega's. Ook het werk zelf is steeds weer anders. Je bent met verschillende dingen bezig. Een leuke baan voor mij. Naam van bedrijf waar je werkt: Kraker Trailers B.V. te Axel Functie: medewerker afdeling afmontage

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79