Oysrladsif i fHensenlinq.nl U a RECTIFICATIE De aanvangstijd van de uitvaart van Annemieke Buijtendijk-Roelse is 13.00 uur i.p.v., zoals gisteren in deze krant vermeld, 13.30 uur. Lieve Annemieke Onze dappere nicht met haar mooie lach is niet meer, maar in gedachten blijft zij bij ons. Kees in herinnering en Addie Peter en Debby Diana en de kinderen Nooit meersamen op vakantie Nooit meer samen op dejiets Nooit meer samen op een terrasje Nooit meersamen met de trein Nooit meer samen Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en trotse opa David Catsman in de leeftijd van 79 jaar. Jo Catsman-Minderhoud Ron en Hanny Kevin Maikel lack en Lieset Sven Lars 4331 VA Middelburg, 16 november 2010 Touwbaan 38 Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg, hier is gelegenheid om afscheid te nemen zaterdag 20 november van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Hij hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet overleed heden onze dierbare zwager en oom David Catsman Suus en Kees Minderhoud Marianne en Harry van de Brug Jenny en Peter Minderhoud Vlissingen, 16 november 2010 Ons bereikte het trieste bericht dat onze zeer gewaardeerde oud-collega David Catsman is overleden. Meer dan 30 jaar is David bij de toenmalige Kamer van Koophandel Noord- en Midden Zeeland in dienst geweest op de financiële afdeling. Ook na'zijn pensioen bleef David volop betrokken bij de activiteiten en dienstverlening van de Kamer van Koophandel. Wij zullen zijn betrokkenheid missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur, directie en (oud-)collega's Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland, kantoor Middelburg Met weemoed hebben wij het overlijden vernomen van onze bijzondere oud-medewerker de heer Jan Dieleman Gedurende een groot aantal jaren heeft hij met veel ervaring en vakkennis leiding gegeven aan het productie proces in de spijsfabriek. Wij verliezen in hem een zeer deskundige en energieke persoonlijkheid. Zijn vrouw en familie wensen wij veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Moge hij rusten in vrede. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 16 november 2010 woensdag 17 november 2010 Els van Dijke We zullen je heel erg missen Els KaapstadSuus Vlissingen, Jan familieberichten 131 Dave.Evelien.Jans en Gijs Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Els van Dijke Zoals Els was er bij de vrijwilligers van de Cultuurwed maar één. Vrolijk, sarcastisch, tikkeltje eigenwijs en altijd loyaal. Wij zullen haar missen, voor, tijdens en na de voorstellingen. Familie en vrienden wensen wij sterke. Medewerkers De Cultuurwed, Vlissingen We zijn allemaal heel verdrietig, dat ons koorlid van het eerste uur. Els van Dijke is overleden. Smartlappenkoor "Scharretjoe" De herinnering blijft Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze oud-directeur en oud-werkgever Jacominus Johannes Goud (Minus) Wij wensen Adri, Liesbeth en Jan Kees, Marianne en Jan en de kleinkinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en personeel Minnaard Transport Krabbendijke, 14 november 2010 Nu blijf ik bij U voor altijd, God die mij troost, die bij mij zijt. Na een langdurige verpleging in Zorgcentrum Simnia is van ons heengegaan mijn zus en schoonzus, onze tante Margaretha Anneke de Graaf Greet Dag Els, Dag lieve leuke meid. Dag lieve Els Wij wensen Ron, Natascha, Marco, Joshua en verdere familie heel veel sterkte toe. Piet, Heieen, Luc, Marianne, Hein en Patricia Dag lieve Els, Wat was je een fijn en bijzonder lief mens. Wat zullen wij je missen. Els Ron,Natascha,Joshua,Mary en verdere familie, heel veel sterkte. Blora, Indonesië 14 december 1937 Domburg 10 november 2010 Zeer dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging die Greet heeft mogen ondervinden. Oostkapelle, Martien de Graaf Els de Graaf- Crezée Hilversum, Jacques Peter de Graaf Maaike Eijkman Correspondentieadres: Beukenlaan 3 4356 HJ Oostkapelle Overeenkomstig haar wens hebben wij Greet in besloten kring bijgezet in het graf van haar geliefde ouders op de begraafplaats Duinhof te Lisse. Golven die komen Nemen het water weer op Van golven die gaan. Johanna Kruit Zeer dankbaar ben ik voor het leven dat ik had met mijn partner Marinus Grootjans - Rinus - Vlissingen, •26 juli 1925 Helaas is hij mij ontvallen. P. M. Daane Jouw stille handen Langzaam slaan ze een blad om ik lees met je mee Johanna Kruit "Huize Martina" Klaassesweg 10 4373 RV Groot Valkenisse Op verzoek van Rinus heeft de begrafenis plaatsgevonden in besloten kring. f Vlissingen, 11 november 2010 Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder De levenswil bleef, het leven niet. Na meer dan 25 jaar samen, waarvan de laatste vijfjaar strijd, raken wij elkaar nu even kwijt mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder Catharina Wilhelmina Gubbels - Polfliet - Karin - 's-Heer Arendskerke, 20 april 1961 Goes, 14 november 2010 Frits Gubbels Michelle en Thierry Jim en Norma Buddie Golda Meirstraat 45, 4463 DD Goes De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. U kunt ons condoleren op zaterdag 20 november tussen 13.00 en 15.00 uur in Van der Valk Hotel Goes, A. Fokkerstraat 100 te Goes. Bij het condoleanceregister zal een collectebus staan ten gunste van het KWF. - kom zoals je bent, maar niet in rouwkleding - Mè d'r hin wóórden voe! Na een moedige strijd van ruim vijfjaren tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen moeten we helaas veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Karin Gubbels - Polfliet Al bleef je tot het laatste moment strijdlustig, deze strijd kon je gewoonweg niet winnen. De wijze waarop je de ziekte hebt gedragen, verdient ons aller respect. Helaas moest je ons veel te vroeg verlaten, maar meid wat heb je moedig gestreden. Kusjes, we denken aan je en we houden van je. Rust zacht. Wij wensen Frits, Michelle Thierry, Jim Norma alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies en hopen dat de vele mooie herinneringen een troost zijn in deze moeilijke tijd. Ede: André en Francis Maaike, Tobias en Simon Marius Goes: Kees en Jeanette Jessie De Meern: René en Ingrid 's-Heer Patrick en Janet Hendrikskinderen: Tim Naomi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63