Kies voor ZeeuwsGroen ndernemer zakelijke nieuws Wm de zwn.nl Voor al het uit Zuidwest Nederland De Zonnebloem kleurtje wereld. Ook in Zeeland! PZC Buitenleven Agenda Vraag een Op-maat advies aan Doe mee: Word vrijwilliger in Zeeland DE ZONNEBLOEM dinsdag 16 november 2010, Het advies levert u het volgende op! inzicht in bespaar- en subsidiemogelijkheden inzicht in het huidige Energielabel en de stappen die u kunt maken inzicht in het rendement van uw investeringen Vraag het Op-maat advies nu aan en ontvang tot 31 december 2010 20© overheidssubsidie terug. Zonnebloemvrijwilligers geven kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulp behoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. De 30 afdelingen in Zeeland zijn op zoek naar vrijwilligers met allerlei talenten voor het huisbezoek, de organisatie en begeleiding van Zonnedagen en diverse (bestuurs)taken. r- l' :Jcbv/sdst uorTrfiijjcj j/jjss, ZssJci/j j Isüstri :hj'J Stuur een mail naarzonnebloemzeeland@live.nl Of bel met Fini Vermeulen (0117) 301 506 Nationale Vereniging X Ja, ik ben abonnee van de PZC en ontvang graag de Buitenleven agenda met 25% korting voor €11,21* Ik ben lid van de ANWBNee J Ja Naam M JV Adres Nr. Postcode Plaats Telefoon Geboortedatum E-mail Ik machtig de ANWB om het verschuldigde bedrag van mijn rekening af te schrijven: Rekeningnummer: Handtekening: Datum: Exclusief €2,99 verzendkosten. Uw gegevens worden gebruikt voor verzending van de agenda door de ANWB. Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een enveloppe naar: Contact Center Buitenleven, Antwoordnummer 10500,4870 WB Etten-Leur. Een postzegel is met nodig. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere Informatie aan, Profiteer nu van 25% korting! Ook in 2011 kan er weer iedere dag, het hele jaar lang, genoten worden van Buitenleven. Na twee succesvolle edities brengt Buitenleven ook dit jaar weer een agenda uit om bij weg te dromen. U ontvangt als abonnee van de PZC deze agenda met maar liefst 25% korting! ABONNEE VOORDEEL Als abonnee betaalt u geen €14,95 maar slechts €11,21. Bestellen Wilt u gebruik maken van dit exclusieve aanbod? Vul dan de bon in of ga naar www.pzc.nl/abonneevoordeel. Nu bestel len is voor het nieuwe jaar in huis! Het aanbod is geldig t/m 20-12-2010. www.pzc.nl/abonneevoordeel In de Buitenleven agenda 2011 hebben alle pagina's een folkloristisch tintje. Elke week is voorzien van een mooie foto en een leuke tip, recept of adresje. Uittips, lekkere recepten, mooie foto's, tuintips, leuke nostalgische feitjes en na- tuurnieuws. De agenda heeft een handig formaat dat gemakkelijk in je tas past en is voorzien van een stevige ringband. Als leuk extraatje zitten achterin post-its voor kattebelletjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 70