.6| SftoiA/twardevi moet je hoofd in het gips? Help, mij kind wil snowboarden? SNOWBOARD VERHUUR VaAsueséoard. Jiuuor board. P dinsdag 16 november 2010 Snowboarden is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot één van de populairste wintersporten ter wereld. Skiën staat nog altijd bovenaan, maar op pistes in wintersportgebieden lijken steeds meer mensen de latten in te ruilen voor een plank. Vooral jongeren zijn gek op de boards, maar iedereen met een beetje lef kan leren snowboarden. Om te kunnen snowboar- Oden heb je speciale schoe nen nodig, die bevestigd worden aan een plank van epoxy-glasvezel. De kunst is om je evenwicht te bewaren terwijl je afdaalt van een berg. Sturen doe je door het gewicht te verdelen van de hielen naar de tenen en andersom. De keuze voor een snowboard is afhankelijk van welke stijl je voorkeur heeft. Freeriden is het meest geschikt voor beginners. Bij deze stijl is het de bedoeling dat je afdaalt in eigen tempo. Veel ervaren snowboarders vinden het een uitdaging om dit off-piste te doen in de losse poedersneeuw. Bij alpine boarden of freecarven snijd je als het ware door de sneeuw om een zo hoog mogelijke snelheid te bereiken. Deze stijl is vooral geschikt voor skiërs die willen leren boarden, omdat de twee sporten op veel vlakken overeen komen. Een Freestyle snowboard is speciaal gemaakt voor waaghalzen die graag trucjes doen of sprongen maken. Dit gebeurt vaak in speciale parken met half-pipes, rails en boxen. Maar ook al ben je nog niet toe aan een 360 spin, een sprong in de lucht waarbij je een volledige draai om je lengteas maakt, dan zijn er genoeg mogelijkheden om te gaan snowboarden. Wendy de Jong De Flow Venus is gemaakt voor een comfortabele rit op de piste of in het park, maar het board kan zeker ook een stootje hebben. De Venus is gemaakt voor beginnende vrouwen die willen doorgroeien. Snowboards voor vrouwen zijn lichter van constructie. Het board is geschikt om te snowboarden in allerlei verschillende gebieden. Prijsindicatie: 309,95 Dit snowboard van Rossignol is gemaakt voor - kinderen. Het is een camber board waarbij een technologie is toegepast die zorgt voor een optimale stabiliteit. Zo heb je meer grip onder je voeten voor een volledige controle en balans. Het board is geschikt om mee te freeriden en te ffeestylen op verschillende terreinen. De nieuwe Scan voelt heel licht aan. Prijsindicatie: 179,95 draag eert helm: P warm, licht veilig! We leggen het: graag aan u uit:! reserveer s.v.p. tijdig! Schuithaven 10-12, Zienkzee 0111420080, www.imde.nl Schuilhaven 10-12, Zienkzee 0111420080, wiYWMnc1e.nl Schuithaven 10-12, Zienkzee 0177 420080, wwwMnde.nl Schuithaven 10-12, Zienkzee 0111420080. wwwMnde.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60