2 o I familieberichten Pieter Mesu Sabrina de Waele Sabrina de Waele maandag 15 november 2010 0 mens9nlinq.nl Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij dat aanvaarden. Hoe moeilijk dat soms ook is. 'Veilig in Jezus armen' Heden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van 91 jaar, onze vader, schoonvader, opa en oude opa weduwnaar van Johanna Wisse 12 juli 1919 f 13 november 2010 Gapinge: Jaap Mesu Lies Mesu-Maranus Anita en Hans Kevin Rosalie Purmerend: Ina Walraven-Mesu Jan Walraven Middelburg: Peter Mesu Els Mesu-Kwekkeboom Robbie en Liesbeth Erwin Niels Sint Laurens: Hans Mesu Dianne Mesu-Platteeuw Denvy Merly Correspondentieadres: De Meylaan 9 4333 LP Middelburg Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh en huisarts de heer R.A.D. van Tol. Vader is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 waar u op woensdag 17 november a.s. van 19.00 tot 20.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 18 november om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Sint Laurens. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het wijkcentrum 'van CittershofF, van Cittersstraat 64 te Sint Laurens. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13 vers 13 Volstrekt onverwacht, is rustig en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Johanna Adriana de Wild - Lambrechtse 8 september 1931 te Rilland-Bath Kapelle: Gilze-Rijen: Duiven: t 13 november 2010 te Kapelle Jo de Wild Loek en Tonnie Joost, Sanne Paula en Hans Joris, Merel, Tom Zorgcentrum "Cederhof Correspondentieadres: Lemoenappel 10 6922 AC Duiven De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 18 november 2010 om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de Hervormde kerk. Nu je uit ons leven bent, weg uit ons bestaan. Niemand ooit de reden kent, waarom jij moest gaan. Verbijsterd en intens verdrietig geven wij U kennis dat, door een tragisch ongeval voor ons veel te vroeg is overleden, onze dochter, vrouw, moeder en zus Sabrina de Waele 3 februari 1982 t 13 november 2010 Oost-Souburg: Peter Haasbroek, fason en Brandon Vlissingen: Piet de Waele, Els de Waele t Nel van der Pol Monster: Kees en Miranda van der Kruijk, Tyler en Kyano Correspondentieadres: P. de Waele, Houtwal 29,4386 GJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 november van 17.00 uur tot 18.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis vindt plaats op donderdag 18 november om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Hieraan voorafgaand is er een samenkomst in het uitvaart centrum die begint om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. De hemel heeft er een sterretje bij Moeder van onze kinderen Jason Haasbroek Brandon Haasbroek Always. Peter Haasbroek Je opa is je opa zo eigen en vertrouwd je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Opa Mesu, We zullen je missen Anita en Hans, Kevin, Rosalie Robbie en Liesbeth Erwin Niels Denvy Merly Lieve zus, je bent nu bij onze lieve mama. Maar waarom toch zo snel.. Geef mama een dikke kus van ons. Kees Miranda Tyler en Kyano Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, verdriet, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling heen gegaan mijn lieve dochter Sabrina We zullen je missen! Lieve schat. Papa en Ma t Nel plotseling van ons weggenomen kleindochter van Opa en Oma Cevaal en nichtje van: Frans en Coby+ Jan en Wilma Wilma en Marcel Conny en Leo William en Jolanda Neven en Nichten 1 seconde en alles verandert I seconde en leven wordt dood 1 seconden en een lach wordt een traan 1 seconde en plannen voor de toekomst wordt heimwee naar het verleden 1 seconde en niets zal nog zijn wat het was wat hadden we graag die ene seconde overgeslagen Diep geraakt zijn wij nu we onze lieve kleindochter en nichtje moeten gaan missen Meliskerke Opa en Oma de Waele Oost-Souburg Jo en Elly Middelburg Hannie en Kees Frans en Marita Zoutelande Harry en Kristyn neven en nichten Door een tragisch ongeval moeten wij nu afscheid van jou nemen. Woorden schieten tekort. Lieve Sabrina we zullen je missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Hans, Esther Eli, Tamara Silvano en Quinten Bastiaan, Helena Bryan en Genaya Verbijsterd en vol ongeloof kregen we bericht van een verschrikkelijk ongeluk waarbij is omgekomen Sabrina de Waele Mama van Jason en Brandon en vrouw van Peter Middelburg: Martie Haasbroek-Botermans, Dick Haasbroek t Almere: Alex en Geke Haasbroek; Megan, Kaylee, Nathan en Rachel Almere: Robert en Maria Haasbroek; Isis en Fin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84