381 sport Drie spelers melden zich af MORGEN IS ER GEEN POSTBEZORGING. Nederlands elftal Rsllykampioen Loeb wint slotakkoord Augustine Loof mist interland maandag 15 november 2010 Amsterdam - Demy de Zeeuw, Ur- by Emanuelson en Khalid Boulah- rouz hebben zich afgemeld voor de oefeninterland van het Neder lands elftal woensdag tegen Tur- 'kije. De drie spelers kampen met blessures. Dat maakte de KNVB gisteren bekend. Bondscoach Bert van Marwijk roept vooralsnog geen vervangers op voor het drietal. De selectie be staat nu uit achttien spelers. De Zeeuw heeft last van rugklach ten. Emanuelson, teamgenoot van De Zeeuw bij Ajax, heeft een bles sure aan zijn onderbeen. Boulahrouz kampt met een dij beenblessure. De verdediger van VfB Stuttgart liep zaterdag tijdens de competitiewedstrijd tegen 1. FC Kaiserslautern (3-3) een spierbles sure op. Technisch directeur Fredi Bobic van Stuttgart zei zaterdag al te vre zen voor een fikse blessure bij Bou lahrouz. „Ik houd rekening met een spierscheuring. Ik denk dat we hem weer een paar weken kwijt zijn." Bondscoach Cor Pot van ]ong Oranje kan voor de oefeninterland tegen long Denemarken niet be schikken over Tim Krul en Luuk de Jong. Beide spelers hebben zich gisteren afgemeld voor het duel van woensdag in het Deense Eler- ning. Doelman Krul heeft bij zijn club Newcastle United een ham stringblessure opgelopen. De Jong heeft griep. Keeper Leonard Nienhuis (FC Gro ningen) en Davy Pröpper (Vitesse) zijn hun vervangers. Voor Pröpper is het zijn eerste uitverkiezing. middelburg - Augustine Loof komt morgen niet in actie met het Nederlands elftal onder 15 jaar. De speler van Cortgene/JVOZ Bi, die voor voor de interland tegen Bel gië was geselecteerd, is niet in het bezit van een Nederlands pas poort. Loof is afkomstig uit Sierra Leone en heeft; een verblijfsvergun ning, maar is in afwachting van een Nederlands paspoort. „Het is zuur voor die jongen", zegt trainer Dolf Roks van JVOZ. „We gaan er nu alles aan doen om versneld een paspoort te krijgen. Bij Oranje wil len ze hem er graag bij hebben." CARDIFF - De Franse rallyrijder Sebastien Loeb heeft zondag de Rally van Wales gewonnen, de dertiende en laatste ronde van het wereldkampioenschap. Hij bleef in zijn Citroën de Noor Petter Solberg (Citroen) negentien seconden voor. De 36-jarige Loeb was vorige maand al zeker van zijn zevende wereldtitel op rij. Hij boekte zijn achtste overwinning van het seizoen en 62e in zijn car rière. foto Alastair C-rant/AP WE VRAGEN UW BEGRIP. Als gevolg hiervan zullen de vakbonden morgen een landelijke stakingsactie uitvoeren. Hierdoor zal morgen helaas zeer beperkt post worden bezorgd. Onze excuses daarvoor. We hebben zeker begrip voor de medewerkers met betrekking tot hun onzekere toekomst, maar betreuren de werkonderbreking omdat het de problemen in de postmarkt niet oplost. We stellen alles in het werk om de ongemakken voor u tot een minimum te beperken. Internet en de komst van concurrentie hebben ertoe geleid dat nu 30% minder post wordt verstuurd dan 10 jaar geleden. Deze trend zal voorlopig doorgaan waardoor we de inrichting en omvang van onze bedrijfsvoering moeten aanpassen. Dit om de continuïteit van het bedrijf te kunnen waarborgen. Sinds 2007 zijn we met de vakorganisaties in gesprek om te komen tot een voor alle partijen aanvaardbare invulling van deze noodzakelijke maar ingrijpende veranderingen. De afgelopen maanden is intensief gesproken met de vakorganisaties over de reorganisatie van ons bedrijf. Tot op heden hebben we hier geen bevredigend akkoord over kunnen bereiken. Spoedeisende zendingen (zoals rouwpost en medische zendingen) worden wel bezorgd. De bezorging van pakketten zal geen invloed ondervinden van de stakingsactie. Morgen zijn alle postkantoren gewoon geopend. Meer informatie over de postbezorging en de staking kunt u vinden op www.tntpost.nl/update

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 48