DvarJadsn Truus Wiltenburg-Romijn 32 familieberichten vrijdag 12 november 2010 mensenlinq.nl De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 1 (onberijmd) Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mee, dat voor ons geheel onverwacht, door de Heere van ons is weggenomen, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve pa en opa Adriaan van Belzen echtgenoot van Clasina Geertruida Marteijn in de leeftijd van 82 jaar. Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Prediker 125b C.G. van Belzen-Marteijn Mieneke en Piet Oosterling-van Belzen Arjen en Lydia, Linde, Talitha Niek en Adriana, Mariska, Pieter, Tjitze, William Esther en Adriaan, Lucy Evert Kees en Sjaan van Belzen-Meedendorp Andries en Karianne, Silja Ellen en Gertjan, Roan Klaas van Belzen Chietza Bhoelai Debby Silvana en Eli Ariana 10 november 2010 Mansfeldstraat 26,4341 EX Arnemuiden Mijn man, onze pa en opa is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. maandag 15 november om 11.00 uur in de "Rehobothkerk", van de Hersteld Hervormde Gemeente, van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. H. Juffer. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te* Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Geen bloemen. Heden overleed onze lieve zwager en oom Adrie van Belzen Geertje Janse en kinderen Arnemuiden, 10 november 2010 Sterven is niet erg Want dat moet iedereen Maar missen wat je liefhebt Dat doet pijn Verdrietig zijn wij met het heengaan van onze lieve vriendin Elizabeth Maria Decker Wij wensen haar kinderen, schoon-, klein- en achterklein kinderen veel sterkte in de moeilijke tijd. Eliza Marten 10 november 2010 Lieve Willem Rust zacht Je oude buren van de Vismarkt Marijke, Sara en Derk Nu Liesbeth niet meer in ons midden is, resten slechts de herinneringringen aan de momenten dat ze bij ons was, belangstellend en altijd enthousiast. We zullen Liesbeth missen en wensen de familie veel sterkte Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde Bij ieder afscheid valt een traan omdat je iemand moet laten gaan waar je zo aan bent gehecht verdriet dat is een groot gevecht Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Truus Wiltenburg-Romijn in de leeftijd van 65 jaar. Zierikzee, Cor Wiltenburg Renesse, Margreet Wandel-Wiltenburg Joop Wandel Zierikzee, Miranda Ravia-Wiltenburg Wim Ravia Stijn Nick 10 november 2010 Watersnipstraat 64 4302 VD Zierikzee Gelegenheid tot condoleren zaterdag 13 november van 14.30 tot 15.15 uur in het kerkcentrum van de Gasthuis- kerk te Zierikzee (ingang en parkeren via Hoge Molen straat). De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis De lege plek, het doet zo'n pijn. Lieve oma, in gedachten zal je altijd bij ons zijn. "Dag allerliefste oma van de héle wereld Stijn en Nick Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en schoonzus Truus Wiltenburg-Romijn J. Romijn C. Romijn-Nuyens t W. Paulussen C. Romijn t J. Romijn-Bom L. Romijn t C. Romijn-den Hollander M. Braal-Romijn K. Braai C. Romijn C. van Empel 10 november 2010 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING "Veilig in Jezus' armen" Met groot verdriet, maar vervuld van mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Maria de Kok Nellie weduwe van Cornelis Dekker in de hoge leeftijd van 92 jaar. Etten-Leur: I. Schipper-Dekker B. Schipper Robert Martin en Louisa Tholen, 8 november 2010 Correspondentieadres: Pianohof 64, 4876 VN Etten-Leur. Dinsdag 16 november vindt om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaats in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een zeer moedige strijd, waar wij veel bewondering voor hebben, is overleden onze schoonbroer en oom Karei Wentzler Marieken en Frans Jo, Annie (t) en Ria Richard en Ria Jac en Ni Ida Rosa en Piet Gerda en Wilfried Margriet en Manuel Adri en Magda Frans en Lydia Hun kinderen en kleinkinderen Hij zal altijd blijven voortleven in onze herinnering. In verband met het overlijden van mijn pa zijn wij aanstaande zaterdag de gehele dag gesloten. Schoen- en sleutelmakerij R. Wentzler Markt 3, Terneuzen Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Miranda, Wim, Stijn, Nick en de familie Wiltenburg heel veel sterkte toe. Huisartspraktijk Bruel Marjanne en Gert Jan Irene en Ben Audrey en Rob Martijn en Saskia Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Truus Wiltenburg-Romijn Dreischor: W.J. Wiltenburg K.P. Wiltenburg-Nuijens Zierikzee: J. Wiltenburg-Verwest Neven en nichten Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Truus Wiltenburg Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jo Wandel-Eerland John en Saskia Willemse Mike en Kim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64