Colofon Dyarjadsn Familieberichten 32 I familieberichten donderdag 11 november 2010 fl1ens9nhriq.nl Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Je hebt het als een moedige vrouw doorstaan. Rust nu maar uit. Elizabeth Maria Decker 6 november 1937 t 10 november 2010 Coby en Jan Christiaan Samantha en Marinus en kinderen Ria en Edy Selina Remy Verdere familie, neven en nichten Correspondentieadres: Fam. E.M. van Damme Fuchsialaan 5 4401 HV Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 13 november om 13.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij danken alle personeel van afdeling E van het ADRZ te Goes en dokter Verbiest voor de goede zorg. Lies Mijn laatste knuffel. Karin en familie Haar leven was vervuld van liefde en zorg. Wij hebben nu afscheid moeten nemen van onze Üeve moeder en oma Bep de Hollander-Lokerse weduwe van Toon de Hollander 's Gravenpolder, 22-03-1923 Goes, 09-11-2010 Oegstgeest: Hans de Hollander Marcia Visser Wageningen: Mattias de Hollander Sassenheim: Bram de Hollander Connie Koster Amsterdam: Merel Zwankhuizen Utrecht: Bente Zwankhuizen Louise de Colignylaan 1c 4461 SK Goes Maandag 15 november om 13:00 uur houden wij een afscheidsdienst in "De Hoogte", Polulierenstraat 29, Goes. Aansluitend om 14:00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes, aan het Geldeloozepad. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in informele sfeer. Locatie is "De Vier Linden", Kattendijksedijk 19, Goes. Willem Jacobs Kaffee 't Hof Lieve Willem Rust zacht Je oude buren van de Vismarkt Marijke, Mara en Derk Willem(neus) We zullen je humor missen. Familie en vrienden veel sterkte toegewenst. Directie, medewerkers en klanten de Reutel "Old soldiers never die, they just fade away." Onze lieve, markante, eigenzinnige man, broer, vader en opa is er niet meer Bart Spuij Vlissingen, Oost-Souburg, 29 januari 1926 9 november 2010 Jeanne Spuij-Hendrikse Piet Spuij Corry Spuij-Dekker Ineke en Gertjan Dave Easthope Simone Spuij-Fraaij Michael en John Jonathan, Tobias en Daniel Bart is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 12 november van 17.00 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 13 november om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Roerstraat 8,4388 RW Oost-Souburg Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Beter opgebrand dan uitgedoofd. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Antje Hester van Stee 8 november 1937 10 november 2010 Iris Eric en Helena Vincent, Casper Fuchsialaan 3 4401 HV Yerseke Correspondentieadres: Lokhorst 16 3085 WX Rotterdam De crematieplechtigheid wordt maandag 15 november om 13.00 uur gehouden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot samenzijn. Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Klazina van der Leeuw -Riet- echtgenote van Florus Jacobus Stroo Bergen op Zoom, 24 januari 1926 t Vlissingen, 9 november 2010 Vlissingen: F.J. Stroo Rotterdam: Frans en Hennie Yorick Aardenburg: Peter en Anita Hylke en Lieke Sybren en Saskia Oost-Souburg: Marian en Ab Diana Bianca en Lennard Evi, Isa Eelco Rotterdam: Ineke Colijnstraat 7 4384 EH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 13 november van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar om 15.30 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zonder ook maar even te klagen volgens jou ging het altijd goed. Verdrietig, maar vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde, geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Henk Tax Jan Wanst t en Steef Wanst-Tax Wim en Catrien Tax-de Kooning Henk en Riet van Oosterhout-Tax Eugene Tax t en Ineke Tax-de Visser t Rob Valewink en Corrie Valewink-Tax t Gerda Roeten Neven en nichten Vlissingen, 9 november 2010 We hebben te vroeg afscheid moeten nemen van onze biljartvriend Henk Tax Bestuur en leden Biljartvereniging Het Groene Laken Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom. Cornells Marinus van Weele Kees Echtgenoot van Tiny Muiters In de leeftijd van 71 jaar Terneuzen: Rien en Nel van Weele-van Duivendijk Terneuzen: Leo en Catrien van Weele-de Koning Kinderen en kleinkinderen 9 november Correspondentieadres: Populierenlaan 23 1911 BJ Uitgeest Met intens verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Zeeuwse trots en goede vriend. Dag lieve Edwin Wij wensen Patricia, Vincent, Thomas en familie zeer veel sterkte toe. Irma, Henk, Jordi en Deveny Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78