Hoeden, petten en stoffen in Zaamslag uit 7 j Hoeveel bolletjes bont zitten er aan deze sjaal? Stichting Open Haard luidt jubileumseizoen in donderdag 11 november 2010 mijn assortiment uitgebreid met zeepjes, cadeaudoosjes en geurboe- ketjes. Dat zijn flesjes met geurwa- ter waarin je houten stokjes zet, zo dat de geur verspreid wordt. Hier was vraag naar en mensen blijven het leuk vinden." In de winkel ruikt het dan ook lekker naar zeep. lanny heeft geen personeel, maar vindt dat ook niet erg, want 'ze doe dit heel graag'. Brouwershaven Gerard Smallegange praat over boerderij namen bij NBvP Vrouwen van Nu, afde ling Brouwershaven. Tonnenmagazijn, 20.00 uur. Burgh-Haamstede Openbare vergadering Dorpsraad Burgh-Haamstede. Dorpshuis de Schutse, 19.30 uur. Renesse Vlinder- en Libellenwerkgroep Zeeland houdt in samenwerking met Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland (Ster- na), een informatieavond over Zeeuwse dagvlinders en libellen. De presentatie zal worden gehouden door Kars Veling van de Vlinderstichting in Wageningen. Informatie en aanmel ding: 0113 270 436 of hen- ny.waanders@xs4all.nl Ecoscope, 19.45 - 21.45 uur. Zierikzee Knutselen met een dennenappel. Kinderboerderij De Punt, vanaf 13.30 tot 15.00 uur. anny kon uit veel artikelen kie zen om een prijsvraag te beden ken, want rondom naaien en stoffen aan de meter valt natuur lijk vanalles te bedenken. Maar het hoedengedeelte zou wat lastiger zijn, omdat niet erg veel mensen daar verstand van hebben. Janny vond het leuk om eens een heel ander artikel te nemen dat zij ook verkoopt. Naast hoeden en stoffen zijn er namelijk ook tassen, leg gings en sjaals te koop. Daarom gaat de prijsvraag over de sjaal die Janny hierboven laat zien. De vraag is dan ook: hoeveel bolle tjes bont zitten er aan deze sjaal? De uitslag kan tot woensdag 17 no vember gemaild worden naar: mulstofhoed@tele2.nl Openingstijden Stoffen Hoedje in Zaamslag: dinsdag tot en met vrijdag: 9.30-12 uur en van 13 tot 18 uur. Vrijdag koopavond van 19 tot 21 uur. Zaterdag: 9.30-17 uur. Vorige week vroeg schoenenwin kel Mrs Marcos in Vlissingen hoeveel zwarte bloemetjes de ach terwand van de winkel telde. Het antwoord: 55. Jamey Wong uit Middelburg wint een paar winter- laarzen. Stapels hoeden voor de liefhebber. Van links naar rechts: Hein Hoogendoorn, Esther Been en Lieve Ceuens. Stichting Open Haard Concer ten in Terneuzen viert het tienjarig bestaan. Het jubi leumseizoen 2010-2011 wordt zon dag geopend met een bijzonder re cital. Twee zangeressen en een pia nist verzorgen het programma Tos co eet slakken zonder zout. De uitvoerenden zijn Lieve Geuens (sopraan), Esther Been (mezzosopraan) en Hein Hoogen doorn (piano). In Tosca eet slakken zonder zout willen zij opera van ho ge kwaliteit brengen met een beet je humor. Zoals de naam al sugge reert, leggen zij geen zout op de slakken maar proberen met hun muzikaal/artistieke inbreng een extra dimensie te geven aan het concert, dat het karakter moet krij gen van een feest. Het trio streeft naar een onge dwongen sfeer. De zangeressen blij ven niet op het podium staan, maar lopen tussen het publiek. Zo ervaren bezoekers van dichtij de emoties die in de aria's worden ge legd en de techniek van een klas siek geschoolde stem. Op het programma staan aria's en duetten uit bekende opera's van Mozart, Bizet, Puccini, Verdi, Rossi ni, Massenet, Donizetti, Gershwin, Weill en anderen 'Tosca eet slakken zonder zout', zondag in Porgy en Bess in Terneuzen. Aanvang: 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61