PZC Unieke 14-daagse Kerst- Nieuwjaarsreis Kijk- en luisterplezier voor uw (klein)kind Excursies halfpension incl Costa Blanca, Andalusie en Madrid, vertrek 21 dec. www.pzc.nl/webwinkel Nu in onze webwinkel! Fantastische aanbiedingen www.pzc.nl/webwinkel Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Club van Sinterklaas 9 Kikker Vriendjes Sprookjesboom Rupsje Nooitgenoeg donderdag 11 november 2010 WEBWINKEL Tijdens deze unieke Kerst- Nieuwjaarsreis nemen we u mee naar prachtig Spanje. We zien steden als Madrid en Barcelona, maar ook de hoogtepunten van Andalusië, Sevilla, Granada Albir Playa in Alfaz de Pi, 3 heerlijke luxe nachten. Tijdens oud en nieuw verblijven we in Madrid, ook dat zal een unieke jaarwisseling worden. Uw reis wordt uitgevoerd per luxe comfort-class touringcar (extra beenruimte). En natuurlijk zijn excursies en halfpension inbegrepen, fijne feestdagen! 21-12: Vertrek vanaf diverse opstapplaatsen in eigen regio via de Ar dennen en Luxemburg naar ons overnachtingsadres inde omgeving van Chalon sur Saone voor diner en overnachting. 22-12: Na het ontbijt via Lyon-Avignon naar Barcelona voor verblijf van 2 nachten. 23-12: Vandaag maken we een uitgebreide stadstour door Barcelona en bezoeken we Montserrat het bedevaartsoord van de Zwarte Madonna. Overnachting in Barcelona. 24-12: We verlaten Barcelona en rijden langs de Spaanse Oostkust via Valencia naar Alfaz de Pi Prachtig gelegen aan de Spaanse Middellandse zeekust. We verblijven hier 3 nachten gedurende de 2 kerstdagen en genieten van zon en zee. 27-12: We verlaten Alfaz de Pi en rijden naar Granada voor diner en overnachting. 28-12: Voor de middag brengen we een bezoek aan het wereldbe roemde Alhambra daarna bezoeken we de beroemde Kathedraal van Granada en vertrekken naar Sevilla voor verblijf van 2 nachten. 29-12: Vandaag een uitgebreid bezoek aan Sevilla met zijn Moorse paleis Alcazar, de joodse wijk en zijn grootste kathedraal van Spanje. 30-12: We verlaten Sevilla en rijden naar Cordoba voor bezoek aan de beroemde Moskee Mezquita met haar 865 marmeren pilaren. Diner en overnachting in Cordoba. 31-12: We verlaten Cordoba en rijden door het land van La Mancha categorie reizen rondreizen naar Toledo de oude hoofdstad van Spanje bekend van de middel eeuwse binnenstad en rijden daarna door naar Madrid voor verblijf van 2 nachten. 01-01: Vandaag straat in het teken van een uitgebreid bezoek aan Madrid, we maken een rondrit door de stad met bezoek aan de mar kante stadspunten na de middag vrij voor eigen bezoek aan de stad. 02-01: We verlaten Madrid en rijden naar Burgos voor stads en kathedraalbezoek, hierna doorreis naar Eibar voor overnachting. 03-01: We verlaten Spanje en langs Bordeaux gaan we naar Tours voor diner en overnachting. 04-01: Langs Parijs weer richting Nederland, aankomst in de eigen regio tussen 19.00 en 21.00 uur. Inbegrepen zijn reis per Comfort-class Touringcar met minibar, toilet en aircondi tioning hotelverblijf in uistekende middenklasse hotels o.b.v. half pension excursies volgens programma stadsgidsen in Barcelona Granada, Sevilla, Cordoba en Madrid toeristenbelasting t.w.v. 14,- p.p. en Comfort-class t.w.v. 35,- p.p. 14-daagse rondreis vertrek 21 december 21 december 1199,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. 1-persoonskamer 295,- Entreegelden niet inbegrepen. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt contact opnemen met Maaskant Reizen VOF 0412-482828 o.v.v. reiscode WEG008. Programmawijzin gen voorbehouden en minimum deelname 25 personen. WEBWINKEL Deze exclusieve combinatie maakt het Sinter klaasfeest voor uw (klein)kind compleet. De nieuwste serie van de Club van Sinterklaas op 2 dvd's met de titel 'De jacht op het kas teel'. Samen met de cd 'De echte Sinterklaas liedjes' met maar liefst 52 bekende liedjes gezongen door diverse kinderkoren. De speelduur van de dvd is ruim 4 uur, Neder lands gesproken. Laat uw (klein) kind genieten van deze unieke set dvd's van Kikker Vriendjes. Deze mooie box bestaat uit 3 dvd's: Verliefd Natuur Vriendschap Voor alle leeftijden. Speelduur ca. 110 minuten. Laat uw (klein) kind genieten van deze unieke box met Sprookjesboom dvd's van de Efte- ling! Deze fantastische box bevat 3 dvd's: Het is feest... Magische momenten... Vrienden voor het leven... Speelduur 210 minuten, Nederlands gespro ken. Exclusieve combinatie van het boek en een dvd van Rupsje Nooitgenoeg. Het vertelt het verhaal van een rupsje dat zoveel eet dat het er misselijk van wordt. Maar, als het rupsje zich helemaal volgegeten heeft gebeurt er iets bijzonders... Inclusief nog 4 andere verhaaltjes voor uw (klein)kind. Speelduur dvd 35 minuten, vertelt door Carice van Houten. Boekje: 20 pagina's. Lezersprijs €12,95* •Exclusief 1,95 verzendkosten Lezersprijs €14,95* •Exclusief 2,95 verzendkosten Adviesprijs €20,05 Lezersprijs €14,95* "Exclusief 2,95 verzendkosten Lezersprijs €14,95* •Exclusief 2,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58