blijft een sportdier spor 29 Kraker in driebanden eindigt in gelijkspel PZC Terrieuzen Dekbedovertrekken voor een heerlijke nachtrust Zeeuws-Vlaanderen' worden zij in de schijnwerpers gezet. Vandaag deel 28: Jan Franken. Paulus Poortvliet gaat weg bij Arendskerke Schaatsers tekenen massaal petitie Toerclub houdt jaarlijkse veldtocht Schalke krijgt goed nieuws over Huntelaar www.pzc.nl/webwinkel donderdag 11 november 2010 gens, die hun stinkende best de den. Bij Terneuzense Boys ben ik na een jaar gestopt, omdat er geen klik was." Dat was anders dan in zijn actieve periode, waarin hij op zeventienja rige leeftijd in de op één na hoog foto Mark Neelemans ste klasse van het amateurvoetbal in de hoofdmacht van Terneuzen debuteerde. „We hadden een goe de ploeg, met Toon van Kouteren op doel, Charles Lauret, Wiesje Leunis, Maarten Klouwers, Jan Koch, Jan Gort, Sam Jansen, Sam Meertens, Tennetje van Waes en Bokje", somt hij moeiteloos op. „Na de watersnoodramp ging het minder en hebben we een aantal jaar In de derde klasse gespeeld. Piet Doorns, de latere keeper, had een prachtige stijl. Mag ik hem ver gelijken met de Zwarte Panter? In 1962 ben ik naar HW'24 gegaan, nadat ik door miscommunicatie een jaar niet had gevoetbald. Ik zat in mijn laatste jaar aan de acade mie en wilde geen blessure op lopen." „Ik was eerder al eens in gesprek geweest met HW'24, maar niet ge gaan, omdat er sprake van was dat de KNVB een onderzoek wilde doen naar betalingen. We hadden een geweldige ploeg en promoveer den naar de eerste klasse. Frans d'Hooghe in de goal, Etienne Schauwaert, Paul de Block, Rudy en Honoré Neefs, Guust Voet, Wil ly van der Poel, Leon van Dorsse- laer: geweldige voetballers. In die tijd stond er veel volk langs de lijn, „na de wedstrijd kwam heel de meute in de kantine weer bij el kaar. Ik was geen brave jongen, maar dat werd door Herman Ver aart (bestuurslid) gelijk goed uitge legd. Je staat niet in het veld om bloemetjes te plukken. Iemand die zijn plicht verzaakte, werd daar op gewezen. Ik kwam als Terneuze- naar bij HVV'24, maar het was één grote vriendenploeg." Na zijn actieve voetballoopbaan en een periode als trainer meldde hij zich als nieuwe inwoner van Zuiddorpe bij volleybalvereniging De Sterre. Daar maakte hij vanuit de laagste klasse van het district een opmerkelijke opmars mee. „Ik vond de promotie naar de derde divisie grandioos. In die tijd had je nog in elke uithoek van Zeeuws-Vlaanderen een club. Veel zijn er opgedoekt, maar De Sterre draait nog steeds als een tierelier. Rob Lammerts brengt er weer structuur in. Ze kunnen een goeie pass geven, een aanval opzetten en de verdediging staat goed. Ik denk dat er over een paar jaar weer een aardige ploeg staat." sas van cent - De kraker in de derde divisie driebanden tussen Bottles/De Parel en Cogito/Polka Print eindigde in een 4-4-gelijk- spel. Daarmee snoepte de thuis ploeg de koploper uit Sluiskil het eerste verliespunt af Voorafhadden de mannen van Co- gito getekend voor een gelijkspel, maar achteraf gezien had er mis schien wel meer ingezeten. Het puntverlies kwam in Sluiskil als een nederlaag aan en werd in Sas gevierd als een overwinning. Het evenwicht was in de onderlinge confrontaties wankel getuige het partijverloop. Koen Pöpsel stond lange tijd op ruime voorsprong en werd in de slotfase voorbij ge streefd door Peter Snelders. Bij Theo Platjouw tegen Louis Dallin- ga was het precies andersom. Dal- linga kwam 19-13 achter en won nog met 30-21. Na de pauze pakte Tony Dobbelaere de winst tegen een goed begonnen Meerten Dal- linga en op de andere tafel werd het gevaar van de thuisclub, Chris- tiaan de Mil, door Jean Paul de Kraker in een ijzeren greep gehou den. Het driebandenteam van 's-HEER ARENDSKERKE Trainer Paulus Poortvliet vertrekt aan het einde van het seizoen bij voetbalvereniging 's-Heer Arends kerke. Dat heeft het bestuur van de zaterdag-vierdeklasser gisteren be kendgemaakt. Poortvliet is aan zijn vierde sei zoen bezig bij de club. Onder hem staat Arendskerke steevast in de subtop van de vierde klasse A. HEERENVEEN Schaatsers uit binnen- en buiten land hebben de afgelopen dagen massaal een petitie ondertekend waarin de internationale schaats- unie ISU wordt gevraagd de inmid dels beruchte lijnregel te schrap pen. De protestactie wordt geleid door enkele Nederlandse rijders, maar krijgt veel bijval uit het bui tenland. Reynaert/dranken Pluym ontsnap te in de vierde divisie in een ware thriller aan een kleine nederlaag te gen Unit 8: 4-4. Na een moeizame maar toch rui me overwinning van Carel van Meelen en nipt verlies van een on gelukkig spelende Florent Rom- baut volgde de apotheose na de pauze. Rob Claerhoudt kreeg geen voet aan de grond tegen de goed spelende Piet Verschure, maar op de andere tafel gebeurde het alle maal. Robin Claerhoudt vloog als een hazewind uit de startblokken en leidde na 13 beurten met 15-2 te gen Martin Sturm. Die was echter vijf beurten later weer langszij. Claerhoudt produceerde de ene misser na de ander al was het steeds millimeterwerk. Vanaf dan gaven de kemphanen elkaar niks meer toe en leidden om beurten de dans. Tot de eindfase toen Clae rhoudt als eerste de finish over ging en een gelijkspel zeker leek. Sturm had echter nog de nabeurt, maakte er al twee en stond met nog op een punt van de teamzege. Omdat hij miste kwam tot opluch ting van de Zeeuws Vlamingen net niet zo ver. HULST De toerclub Hulst houdt zondag 21 november de jaarlijkse veldtoer- tocht. Er wordt gereden over de stadswallen van Hulst de water wingebieden van Clinge en Sint Jansteen, de bossen achter Heikant en de Liniedijk in Hulst. Vertrek vanaf 8.30 tot 10.30 uur. In schrijven bij de kantine van RK- HAV in Hulst. GELSENKIRCHEN Schalke 04 kan opgelucht ademha len. De knieblessure waar Klaas-Jan Huntelaar de afgelopen dagen mee kampte, is niet ernstig en dus kan de Nederlandse top schutter zaterdag meedoen tegen VfL Wolfsburg. Huntelaar meldde zich gisteren weer op het trainings veld en sloot direct aan bij de groepstraining. mBfsmemsfiiisassBSBgsem^m Deze 3 prachtige dekbedovertrekken van Cinderella zijn van een zeer hoge kwaliteit en voelt zijdezacht aan. De overtrekken zijn alle drie voorzien van een extra lange en een dubbele instopstrook en is daardoor geschikt voor dekbedden met een lengte tot 220 cm. De luxe dekbedovertrekken van Cinderella zijn verkrijgbaar in drie verschillende dessins. Beschikbare maten: 140 x 220 200x220 240 x 220 Kwaliteit: 100% katoen Naam dessin: Adria, Arola en Pimonte Adviesprijs* Maat 140 x 220 Maat 200x220 Maat 240 x 220 €49,95 €99,95 €109,95 Ga naar onze webwinkel voor het complete assortiment. Lezersprijs* Maat 140x220 €24,95 Maat 200x220 €49,95 Maat 240 x 220 €54,95 *€5.95 verzendkosten- De actie geldt zolang de voorraad strekt Categorie binnen en buitenleven slaapkamer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51