en slootje springen PZC sport 129 Schaatsers tekenen massaal petitie Dekbedovertrekken voor een heerlijke nachtrust Paulus Poortvliet gaat weg bij Arendskerke Andy Murray naar derde ronde Toerclub houdt jaarlijkse veldtocht Schalke krijgt goed nieuws over Huntelaar www.pzc.nl/webwinkel donderdag 11 november 2010 Julian en Steven. ging als linksback. Het is er nooit van gekomen, maar de broers had den zelfs best met zijn vijven in één elftal willen spelen. „Ik zou dat erg mooi vinden en zelfs het fietsen ervoor opgeven, als het foto Dirk-Jan Gjeltema moest," laat bouwkundig opzich ter Johan zijn gedachten de vrije loop. Samen met Maarten werd Johan op enig moment k besmet met het wielrenvirus. „En dat doen we best wel fanatiek. We rijden als A-amateurs zo'n dertig wedstrij den per seizoen. Vooral de Ronde van Nieuwerkerk is altijd wel erg leuk. Terwijl dat eigenlijk hele maal niet de cultuur is binnen het wielrennen, word je hier altijd fa natiek toegeroepen door de sup porters van SKNWK. Dat heeft wel wat," aldus Maarten, in het da gelijks leven werkzaam als inspec teur bij de GGD. Robert en Steven zitten er redelijk bescheiden bij. Ze laten evenwel duidelijk blijken niet te snappen waarom twee broers het voetbal ooit inruilden voor het fietsen. „Ik heb helemaal niks met wielren nen," klinkt het bijna in koor. Maarten heeft zijn gevatte reactie meteen gereed: „Hé Robert, daar heb jij ook helemaal de bouw niet voor." Gelach van de andere broers én moeder Annelies, die in de keuken in een aantal uit de klui ten gewassen pannen staat te roe ren. Het postuur van Robert Padmos mag er inderdaad zijn. Zijn indruk wekkende torso doet het t-shirt bollen en zet de stiknaden danig onder spanning. „Ik doe veel aan fitness en heb een eigen krachtrek in mijn kamer staan. Daar kan je alles mee doen," legt de student economie en recht uit. „Ja zijn bed past er nog net in. Het is eigenlijk meer een fitnesskamer met een bed erin," grinnikt Johan. Uit alles blijkt dat de Padmosjes een hecht gezin zijn. Nooit zullen ze elkaar in de steek laten. „Hoe wel er wel eens een raampje of bord is gesneuveld hoor. De af standsbediening vloog ook regel matig door de kamer," weet Jo han. Als het er op aankomt, steunen de broers elkaar echter door dik en dun. „Toen we met zijn drieën in het eerste voetbalden en iemand van ons onderuit geschoffeld werd, onthielden we zijn rugnum mer wel. Voor het einde van de wedstrijd, had in ieder geval één Padmosje sportieve revanche ge haald..." heerenveen - Schaatsers uit bin nen- en buitenland hebben de af gelopen dagen massaal een petitie ondertekend waarin de internatio nale schaatsunie ISU wordt ge vraagd de inmiddels beruchte lijn- regel te schrappen. De beste schaat sers ter wereld verzamelen zich de ze week in Heerenveen voor de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. De protestactie wordt geleid door enkele Nederlandse rijders, maar krijgt veel bijval uit het buiten land. Inmiddels hebben tientallen rijders de petitie ondertekend. De protestbrief wordt vandaag aan de ISU aangeboden. Deze zomer werd tijdens een ISU-congres besloten dat de schaat sers op het rechte stuk binnen hun eigen baan moeten blijven. In dien het ijzer volledig in de baan van de opponent komt, volgt on herroepelijk diskwalificatie. Afgelo pen weekeinde verspeelde bijvoor beeld Jorien Voorhuis op die wijze de Nederlandse titel op de 5 kilo meter. De schaatsers zijn verbol gen over de invoering van de nieu we regel, aangezien schaatsen een „zijwaartse sport" is. Dat wil zeg- 's-HEER ARENDSKERKE Trainer Paulus Poortvliet vertrekt aan het einde van het seizoen bij voetbalvereniging 's-Heer Arends kerke. Dat heeft het bestuur van de zaterdag-vierdeklasser gisteren be kendgemaakt. Poortvliet is aan zijn vierde sei zoen bezig bij de club. Onder hem staat Arendskerke steevast in de subtop van de vierde klasse A. PARIJS Andy Murray heeft moeten over werken om zijn plek in de derde ronde van het Masters-tennistoer- nooi in Parijs veilig te stellen. De als derde geplaatste Brit verloor gisteren de eerste set van de Argen tijn David Nalbandian (2-6), maar herstelde zich tijdig met 6-4 en 6-3. Novak Djokovic had minder moei te met de Juan Monaco: 6-4 6-3. gen; de schaatsers ontwikkelen snelheid door een zijwaartse bewe ging, waardoor het geregeld voor komt dat een rijder een paar centi meter buiten de baan belandt. Om dat ze op het rechte stuk geen voordeel hebben door even in de andere baan te komen, vinden tal loze rijders de regel belachelijk. De ISU wil met deze regel de sport veiliger maken, maar dat vindt oud-schaatser Jochem Uytde- haage - die zijn voormalige colle ga's in het protest bijstaat - geen goed argument. „De veiligheid neemt niet toe, want schaatsers kunnen nog steeds door die lijn gaan", zegt hij. „En daarnaast heeft de jury al een mogelijkheid om iemand te diskwalificeren wan neer deze een opponent hindert door te veel in diens baan te rij den. Deze nieuwe regel voegt niets toe." TVM-schaatser Simon Kuipers ver blijft de komende dagen in het Heerenveense Tjaarda-hotel en ver zamelde daar handtekeningen van rijders die eveneens in datzelfde onderkomen overnachten. Alleen Trevor Marsicano wilde de petitie niet tekenen, de rest wel. HULST De toerclub Hulst houdt zondag 21 november de jaarlijkse veldtoer- tocht. Er wordt gereden over de stadswallen van Hulst de water wingebieden van Clinge en Sint Jansteen, de bossen achter Heikant en de Liniedijk in Hulst. Vertrek vanaf 8.30 tot 10.30 uur. In schrijven bij de kantine van RK- HAV in Hulst. GELSENKIRCHEN Schalke 04 kan opgelucht ademha len. De knieblessure waar Klaas-Jan Huntelaar de afgelopen dagen mee kampte, is niet ernstig en dus kan de Nederlandse top schutter zaterdag meedoen tegen VfL Wolfsburg. Huntelaar meldde zich gisteren weer op het trainings veld en sloot direct aan bij de groepstraining. Deze 3 prachtige dekbedovertrekken van Cinderella zijn van een zeer hoge kwaliteit en voelt zijdezacht aan. De overtrekken zijn alle drie voorzien van een extra lange en een dubbele instopstrook en is daardoor geschikt voor dekbedden met een lengte tot 220 cm. De luxe dekbedovertrekken van Cinderella zijn verkrijgbaar in drie verschillende dessins. Beschikbare maten: 140x220 200x220 240 x 220 Kwaliteit: 100% katoen Naam dessin: Adria, Arola en Pimonte Ga naar onze webwinkel voor het complete assortiment. Categorie binnen en buitenleven slaapkamer Adviesprijs* Maat 140x220 Maat 200 x 220 Maat 240 x 220 €49,95 €99,95 €109,95 Lezersprijs* Maat 140 x 220 €24,95 Maat 200x220 €49,95 Maat 240x220 €54,95 *€5,95 verzendkosten. De actie geldt zolang de voorraad strekt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31