S&fe 'ÏÊwhlBU 4r. Colofon i de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 (J Hlens9niinq.nl dinsdag 9 november 2010 familieberichten 29 Het is gemakkelijk om te glimlachen en blij te zijn wanneer het in je leventje klinkt als een lied. Maar je bent nog veel meer de moeite waard als je kan glimlachen bij tegenspoed of verdriet. Verdrietig, maar met onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maatje Jacoba Glerum-van de Gruiter weduwe van Cornelis Glerum A Monster, 1 september 1925 t Middelburg, 6 november 2010 Burgh: Gerda t Middelburg: Rob en Marianne Akersloot: Carla en Carla Uden: Coby Kerkwerve: Paul en Marianne Burgh: Ronald Zierikzee: Erik en Monique Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van het Sint fans Hospice De Casembroot voor de goede zorgen. Correspondenti ead res Breeweg72 4335 AS Middelburg Moeder is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 11 november om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente, van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het wijkcentrum "van Cittershof". De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig zijn wij omdat onze oma is overleden Jos Rene en Wilma, Tycho, Jesse Marije en Joachim, Casper. Teun Maarten en Anne-Marieke loris Frank Esther en Kenneth David en Anouschka Joachim t Lucas t Sam Julia Linda Marlies Na een dappere strijd hebben wij afscheid genomen van onze lieve Pa en Opa Jozias Joost de Jonge Jo weduwnaar van Jozina Catharina Tannetje Macheels Vlissingen, 22 december 1919 Domburg, 6 november 2010 Domburg: Fran^oise Roelse-de Jonge Ad Roelse Westkapelle: Jan de Jonge Appie de fonge-Waterman Domburg: Marjo Boone-de Jonge Peter Boone Klein- en achterkleinkinderen P.J. Eloutstraat 9 4357 AH Domburg Onze speciale dank gaat uit naar het hele Team van Zorgcentrum Sirnnia, voor de fijne tijd aldaar! Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 november a.s. van 13.00 tot 13.15 uur in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal er om 13.30 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats te Domburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof". Toch nog onverwacht is overleden Willy Verhulst in de leeftijd van 61 jaar Namens de kinderen, kleinkinderen broer, zussen en vriend U kunt afscheid van haar nemen donderdag 11 november van 16.00 uur tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 12 november om 10.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. We hebben jou niet echt verloren Daari'oor gaf je ons teveel Wat je zei blijven we horen Van wat we zijn ben je een deel Diep bedroefd, maar dankbaar dat hem nog langer lijden bespaard is gebleven, maken wij u het overlijden bekend van mijn innig geliefde man, onze innig geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Frederik Arend Wisse Frits 19 februari 1926 7 november 2010 Ritthem: M. Wisse-Janse Ritthem: Jan Wisse Rina Wisse-Kuyk Middelburg: Marja Wisse Arie van der Wal Oost-Souburg: Kees Wisse (in herinnering) Oost-Souburg: Erik Wisse Ineke Wisse-facobse Grijpskerke: Arjan Wisse Jolanda Wisse-van Wallenburg Vlissingen: Rianda Wisse Peter Falhaber Klein- en achterkleinkinderen Met dank aan het verplegend personeel van 't Gasthuis (afd. Singel) voor de goede verzorging. Bosschaartsweg 6 4389 VJ Ritthem De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 13 november om 10.30 uur in de Protestantse Kerk te Ritthem. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk van 09.45 -10.15 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden is uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde zwager en oom Frits Wisse Koudekerke: J. Kodde-Janse Ritthem: M.E. Janse-de Visser Koudekerke: L. Brasser Vlissingen: K. Janse N. Janse-Kluyfhout Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse Neven en nichten 7 november 2010 Tn ineens is Fiet zover. Mijn zeer zorgzame, fieve manonze zeer liefhebbende (schoon) vader, opa en overgrootvader, tot het eind toe Betrokken, creatief en zorgend, is na een kort ziekbed overleden. Lodewijk Alexander C fievry Wolff -Lody- echtgenoot van Frieda Bendsneijder A" Yogyakarta, 13 januari 1920 t Middelburg, 7 no\'ember 2010 Middelburg: Frieda Wolff-Bendsneijder Middelburg: Roy Wolff en Marianne Bouwmeester Rachelle en Ron Nieuwerkerk: Constaiice Wolff en Kees Menheere Manuela en Denny Nicky, Sam Angela en Barry Kayleigh, Mitchell Chanted en André Benny en Renée Middelburg: Maudy Wolff en Lein Geschiere Middelburg: Ilse Wolff en Stef de Nooijer Moira 9? enjeroen Onze dank gaat uit naar dr. Van de Peppel en het personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord voor de liefdevolle verzorging. C.orrespoiulentieadres: Ilse Wolff. Pr. Hendrikstraat 20 4332 VS Middelburg Lody is opgebaard in de rouwkamer van St. Willibrord, Bachtensteene 1, 4331AB Middelburg. Voorafgaand aan de afscheidsdienst op vrijdag 12 november in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg, is er om 14.00u. gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Wij begeleiden hem om 15.00u. naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis kunt u in een informele sfeer in de aula van de begraafplaats de familie condoleren en met hen samenzijn. Hij hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 7deG uitvaartverzorging REQUIEM Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl amliiebejriehten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Hij hield van bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze'advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63