dShrm) zoeken-» vinden Sofie Emma Dva/ladari 28 I familieberichten dinsdag 9 november 2010 dochter van Jasper en Annemieke Rentmeester 6 november 2010 Heerenstraat 7 4453 AA 's Heerenhoek ,-mr In Gods ontferming opgenomen onze lieve, dappere broer, zwager en oom Cees Boudeling 68 jaar Echtgenoot van Nellie de Visser Steenbergen: Jeanne en Is de Jager-Boudeling Swifterbant: Theo en Rie Boudeling-Breure Anna Jacobapolder: Fien en Pita Boudeling-den Hartog Terneuzen: Koos en Bram Abrahamse-Boudeling Anna Jacobapolder: Jan en Willie Boudeling-de Visser in herinnering) Neven en nich ten Dronten, 6 november 2010 Kruizemunt 104, 8252 BP Dronten je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze behulpzame vader en opa Adriaan Marinus Bliek Adrie sinds 11 mei 2010 weduwnaar van Maria Bliek-van Belzen in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Lenie en Gerard van den Berge-Bliek Utrecht: Marco en Karen Velp: Esther en Ronny Arnemuiden: Jos en Astrid Bliek-Nieuwdorp Melissa Angelo Onze dank gaat uit naar de artsen van de huisartsenpraktijk "Arnemuiden"het personeel van zorgstroomgroep "Arnemuidenen het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Watertoren Middelburg, 6 november 2010 correspondentieadres: Bree 10 4331 EC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 10 november van 17.00 tot 17.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 13 november om 11.15 uur in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zorgcentrum "De Beaufort" te Arnemuiden. Heden overleed onze zwager en oom Adrie Bliek weduwnaar van Maria van Belzen C. van Belzen G. Kasse-van Belzen J. van Belzen-Dees Neven en nichten Na een vriendschap van vele jaren is uit ons midden weg genomen onze beste vriend Adrie Bliek Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Pauw en Stina Schets kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, 6 november 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Adrie Bliek Zijn jarenlange trouwe vriendschap zullen wij niet vergeten. Fam. G. van Belzen Arnemuiden Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze bijna 90-jarige'moeder en oma Leuntie Jannetje de Bree-Deurwaarder weduwe van Adriaan de Bree *16 november 1920 t 7 november 2010 Hengelo: Eliana t en Herman Marten Apeldoorn: Agnes en Eddy Arno Lid Chris ta Correspondentieadres: Zutphensestraat 99 7325 XD Apeldoorn De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 12 november om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan. Je verstand zeg: dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve moeder en schoonmoeder Marearetha Pharailda Van de Velde - de Kort weduwe van Albertus Van de Velde Hontenisse, t Vlissingen, 3 september 1921 7 november 2010 Paula Drost - Van de Velde Gerard Drost Correspondentieadres: Banjaard 15 4341' LL Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 11 november van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de plechtigheid voorafgaande aan de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Als u afscheid wilt nemen met bloemen, graag een enkele roos. Geen toespraken. Voor de liefdevolle verzorging willen wij het personeel van woning 16 van Ter Reede hartelijk dankzeggen. 0 (Hensenlinq.nl Mijn tijden zijn in uw hand; Psalm 31:16a Na een leven in eenvoud is door de Here tot Zich genomen onze broer, zwager, oom en oud-oom Simon Dieleman in de leeftijd van 80 jaar. P. Dieleman f F. Dieleman f Smithers (Canada)A.J. van Cadsand-Dieleman F. van Cadsand f Sara en Bill Marvin Peter en Lynn J. Dieleman f en T. Dieleman-Dekker Nineke Hannie en Jack St.Maure/Kamperland M.A. van Hee-Dieleman en A. de Putterf A.C. van Hee Louis en Muriël Pierre Jacqueline en Jeannot OostburgA.G. Poldervaart-Rienks L. Poldervaart Achterneven en achternichten Axel, 7 november 2010 Correspondentieadres: Hannie en Jack Quist-Dieleman Boezemvliet 10 3299 XP Maasdam De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 11 november om 14.00 uur in het Verenigings gebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een ongelijke strijd is na een vriendschap van bijna 44 jaar overleden onze vriend Jan Pieter van der Does Wij wensen zijn moeder, Plonie en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Kees Kouwer Corrie Kouwer-van de Waart Ruud Kouwer Heinkenszand. 5 november 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn zus en onze tante Corrie de Groote-Anthonisse Pie Israël-Anthonisse Rinus Israël Petra en Kees Schuit-Israël Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook. Hyves. enz. mail een familiebericht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62