I Dennie Tolhoek Dva/Jsdsn Magda Bode - Ardewijn Jan van der Does, echtgenoot van Plonie Tonnie Kloet 0 ITlens0nlinq.nl maandag 8 november 2010 familieberichten 119 1 Heel blij en gelukkig zijn wij I met de geboorte van ons 3e kindje op 31 oktober 2010 William Agaath Nikki Koen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van ons dierbare en trouwe clublid Adolf Abbeel Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Tennisclub Hulster Ambacht - Hulst Neem Heer, mijn beide handen en leid Uw kind, tot ik aan de eeuw'ge stranden de ruste vind. Tot ons groot verdriet is na jaren van langzaam afnemende gezondheid rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Weduwe van Pieter Bode r Vlissingen 06-07-1921 t Vlissingen 05-11-2010 Els en Herman Michiel en Esther Stefanie en Willem Merel Stijn Erik en Irene Jens en Audrey Lars Vera en Anton Mark Martijn Vondellaan 21, Woning 18, 4382 Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 november van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. Vooraf aan de teraardebestelling op de algemene begraafplaats te Vlissingen, zal op donderdag 11 november om 11.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in eerder genoemd rouwcentrum. Na de teraardebestelling is hier ook gelegenheid de naaste familie te condoleren. Correspondentieadres: Familie Bode, p/a Vliedberg 25, 4386 GG Vlissingen. Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze schoonzus en tante Magda Bode-Ardewijn Vlissingen: J.M. Pol-Bode N.C. Pol t Vlissingen: A. Bode t Bode-Brysse 's-Heerenhoek: C.G. Bode I.G.D. Bom Neven en nichten Vlissingen, 5 november 2010 Met droefheid en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wesley Zoon van onze collega Cynthia Schuren en haar partner Paulus de Boer Wij wensen Cynthia en Paulus, Familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies Directie en collega's van Kindercentrum Juultje Ouders en kinderen van Juultje Zaamslag en Juultje de Stelle Je wilde nog zoveel Maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moeje hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet Behoren nu tot het verleden Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is overleden mijn lieve man, onze vader en trotse opa Jan Pieter van der Does Jan A Heinkenszand, 21 juni 1946 t Goes, 5 november 2010 Kapelle: Plonie van der Does-Vermue Wemeldinge: Stefan Kwadendamme: Evelien V en Jeroen Anouk Correspondentieadres: Grachtstraat 6 4421 EV Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 november om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen kimt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Opnieuw bereikte ons het droevige bericht nu ook afscheid te moeten nemen van mijn lieve en zorgzame zoon en onze zwager J van der Does t P Heystek Bram en Fati Adrie t Jaap t Riet en Ton neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Jan van der Does Nico en Marian Vermue Andre Margot en Jasper Remco Jaap en Corina Noordijk Richard Pascal en Nadja Wij zullen er voor jullie zijn Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus Cornelia de Groote-Anthonisse Corrie weduwe van Sander de Groote A Kamperland, 8 juli 1917 t Goes, 6 november 2010 Adriënne en Ton Elly en Ton Mien en Piet Willem en Jobine Klein- en achterkleinkinderen Pie Israël-Anthorïisse Mien de Groote Correspondentieadres: Walenburgstraat 118 4834 RT Breda Op woensdag 10 november is er van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 november om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in deontvangkamer van het crematorium. We bedanken de medewerkers van Allévo Goes en hospice Het Clara hofje hartelijk voor de goede en liefdevolle zorg. De wereld is een mooi mens armer... Natasja Wij wensen onze (windsurf) vriend Robert en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Marco en Sylvia Marijn en Anton Patrick en Greta Annette Patrick Erik en Gerrit en Cindy Adriaan Jacqueline Erik Coen Serge en Ilse Vincente Michel Kleine zorgen kun je delen, maar er i,< eenmort verdriet dat kunnen meiuen niet meer helen. En dat hoeft ook niet. Toon Hermano. Bedroefd moeten wij u mededelen, dat thuis in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn man. onze vader, schoonvader, mijn broer en zwager en onze (oud)oom Ton n ie Kloet -Anthonie Damis Johannes- in de leeftijd van 61 jaar Goes Den Haag Rotterdam Biezelinge Wemeldinge Carla Kloet - Buitenhuis Marco en Tryntsje Mariska en Ewoud Elly en André Waterman - Kloet Joyce en Richard, Luim, Vince Goes, 4 november 2010 Hoogewei 65, 4464 AP Goes. We zullen Tonnie begraven in zijn geboorteplaats Kapelle. Liever geen bezoek aan huis. Voor hem een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft hij gevochten meer kracht was er niet Onze lieve vriend is van ons heengegaan Wij wensen Carla,Marco en Tryntsje, Mariska en Ewoud en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Marius, Janet, Kevin en Lloyd O, bedoel je die bedachtzame man met die grote snor A.D.J. (TONNIE) KLOET administrateur Het Goese Lyceum van 24-09-1973 tot heden Tonnie was van grote waarde voor de organisatie van Het Goese Lyceum. Hij zou 1 januari a.s. van zijn pensioen gaan genieten... Tonnie mocht slechts 61 jaar worden. leerlingen, ouders, personeel, directie, bestuur en raad van toezicht van Het Goese Lyceum, Goes TONNIE We moesten het al een aantal maanden zonder je doen. Nu zijn je droge humor en rake opmerkingen voorgoed verleden tijd. We missen je. Carla, Marco en Mariska heel veel sterkte gewenst. Joly, Elma en Marianne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 87