T4 Koerswijziging Arnemuiden 321 sport Veere geeft in blessuretijd 2-0-voorsprong weg ZHt6rd3.2~tW66Ci6kl3.SS0r Arnemuiden 0 e ze9e van Arnemuiden heeft zowel Oostkapelle drie punten. Oostknpelle is het smchtofrer. enointetoord gedeeld derde. Koploper Goes moet gelijkspel toestaan Jong Ambon lijdt eerste nederlaag maandag 8 november 2010 MH^Hmrbhhh^wmmh OOSTKAPELLE-ARNEMUIDEN 1-2 Voor de eerste keer in zes duels pakt als Arnemuiden 14 punten. Ze staan met Nieuwdorp OOSTERHOUT - Goes moest giste ren genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel tegen Oosterhout. De Bevelandse club blijft niette min koploper in de tweede klasse van het zondagvoetbal. Oosterhout-Goes 2-2: Goes kon vrede hebben met de 2-2 tegen Oosterhout, ook al staat de tegen stander aanzienlijk lager op de ranglijst. Vroeg in de wedstrijd keek Goes al tegen een achter stand aan, maar nog voor rust her stelde verdediger Shannon Braaf- hart het evenwicht. Na rust zette Steven Fitsch Goes op voorsprong, maar Oosterhout trok de stand een kwartier voor tijd weer gelijk. Terneuzen-Unitas '30 1-0: In een wedstrijd die in de slotfase leek uit te lopen op een kloppartij won Terneuzen verdiend met 1-0 van Unitas'30 uit Etten Leur. Vooral in het eerste halfuur waren de Ter- neuzenaren oppermachtig, maar ze konden het overwicht niet uit drukken in een doelpunt. Pas na een uur kopte Roel Alberti zijn ploeg op voorsprong. Aardenburg - Unitas 3-2: Aarden burg won voor de derde maal op rij. Quinten de Muer zette de thuis ploeg in de 26e minuut op voor sprong. Uit een vrije trap scoorde Aykut Akkanoglu de gelijkmaker. Door twee goals van uitblinker Ste ven de Croock liep Aardenburg na rust uit naar 3-1. Akkanoglu scoor de nog een keer tegen. MIDDELBURG - De negende speel ronde in de vierde klasse A leverde koploper Jong Ambon de eerste nederlaag van dit seizoen op. Steen was op eigen veld met 2-1 te sterk voor de Middelburgers. Bier vliet was met 2-0 te sterk voor Walcheren. Steen-Jong Ambon 2-1: Een ge concentreerd spelend Steen kwam na twintig minuten op voor sprong door een rake kopbal van Robin Mariman: 1-0. Even later strafte Martin Waisapy een zwak moment in de Steen-defensie af en was het weer gelijk: 1-1. Door dat Serge Merckx kort voor rust op de goede plaats stond na een fraaie aanval, kon de thuisploeg met een 2-1-voorsprong de kleed kamer opzoeken. In de tweede helft kenden de Middelburgers meer balbezit, maar weinig kan sen. Biervliet-Walcheren 2-0: Halver wege de eerste helft opende Tim Bogaart op aangeven van Ruben de Meijer de score namens de thuisploeg: 1-0. Kort na het begin van de tweede helft strafte Timon van der Hooft een fout achterin bij Walcheren af door de 2-0 aan te tekenen. Patrijzen-Oostburg 1-0 (1-0). Mario Mulder 1-0. Sluiskil- Breskens 2-1 (1-0). Yannick Vanhijfte 1-0, Meivin Boone 1-1, Yan nick Vanhijfte 2-1. Clinge-Hontenisse 1-0 (0-0). Davy van Puijvelde 1 -0. Robur-Ria W 0-3 (0-1). Jorden Takiddi- ne 0-1 (strafschop). Ludovico Cantoro 0-2 en 0-3. Vierde klasse B. De Schutters-Luctor'88 1-1 (0-0). Son ny Vriends 1-0, Roy van Leeuwen 1-1. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de 90e minuut van het duel leidde Veere tegen DFS nog met 2-0, maar op het wedstrijdformulier werd uiteinde lijk 2-3 ingevuld! Ook VCK had wat met de extra tijd, want die ploeg besliste de derby tegen Dom burg door een late treffer: 1-0. De Meeuwen ging onderuit bij Yerse- ke en Nieuwland pakte een punt bij Kapelle (1-1). Veere - DFS 2-3: Voor rust waren de meeste kansen voor DFS, maar kwam Veere door een eigen doel punt van DFS-verdediger Patrick Verboom op een i-o-voorsprong. Voorafgaand aan die actie werd een handsbal van Ronnie Louwer- se door scheidsrechter Van Delft over het hoofd gezien. Na rust zorgde invaller René-Michel Gerrit sen op aangeven van Ronnie Lou- werse voor de 2-0. Veere leek de overwinning te gaan pakken, maar de blessuretijd leverde een bizarre wending op. In de 91e minuut kop te Anco van der Linde de 2-1 bin nen. Vijf minuten later stapte DFS door treffers van Kevin Veerhoek en Vincent Bakker met een 2-3-ze- ge van het veld. Yerseke - De Meeuwen 3-0: Yer- seke was effectiever dan De Meeu wen. De ploeg uit Zoutelande was in de eerste twintig minuten beter en Yerseke liep achter de feiten aan. Een fout van Rinko Koppejan leidde echter de 1-0 van Frank Bak ker in. Ook na rust was De Meeuwen meer aan de bal, maar opnieuw hielp de verdediging van de bezoe kers Yerseke een handje. Bernie Steketee zorgde na een scrimmage voor de goal voor 2-0. Vijf minu ten voor tijd kopte Michel de Rooij ook nog de 3-0 binnen. VCK - Domburg 1-0: VCK pakte tien minuten in de blessuretijd de overwinning. In de negentig minu ten daarvoor ontspon zich een ty pische o-o-wedstrijd, waarbij bei de keepers nauwelijks op de proef werden gesteld. Toen Jesse van der Meulen werd neergetrokken in het strafschopgebied gaf scheidsrech ter Schuitemaker de thuisploeg een strafschop. Danny Joosse zorg de vanaf de stip voor de winnende treffer. Kapelle - Nieuwland 1-1: Voor rust was het duel in balans, maar was Nieuwland gevaarlijk in de counter. In de tweede helft bleek vooral dat Kapelle een afmaker mist. In de 74e minuut werd Michel Ca rol wegens het neerhalen van de doorgebroken Robin Boogaard uit het veld gestuurd. Zes minuten la ter hielp Francis Langemaire uit een vrije trap de bezoekers alsnog aan een o-i-voorsprong. Kapelle kwam in de blessuretijd via Tim Ja- cobusse alsnog aan een meer dan verdiend punt. Colijnsplaatse Boys - SKNWK 6-2 (4-1). Wilco de Valk (strafschop) 0-1 en 5-2, Michiel van der Weele 1-1, 2-1 en 4-1Jermo Sandee 3-1Sander van Ouwerkerk 5-1, Robbert Jan van de Ge- nugten 6-2. Spui - Heinkenszand 3-3 (3-2). Ad Verlinde 1-0, Kevin de Roode 2-0, Mark Doene 2-1, Jeroen Verdonk 2-2, Veli Eryuruk 3-2, Kevin Jacobusse 3-3. Derde klasse B. Krabbendijke-Tholense Boys 2-0 (0-0): Danny Weber 1-0, Danny Weber 2-0. Rillandia-Klundert 0-3 (0-2): Eric Fuanani 0-1, Poger Mukoko 0-2, Poger Mukoko 0-3. WHS-FSV 3-1 (0-0): Arvin de Witte 1-0, Jordy Hommel 2-0, Ramon Lingen 2-1 (strafschop), Patrick Ketting 3-1 (strafschop). The Gunners-Smerdiek 8-0 (3-0): Mi chael van Gastel 1-0, Bas Broeders 2-0, Paul Pedersen 3-0, Michael van Gastel 4-0, Bas Kools 5-0, Paul Pedersen 6-0, Richard Uitzinger 7-0, Richard Uitzinger 8-0. Noad'67-SVG 2-1 (1-0): Lars Steijn 1-0, Rob den Engelsman 1-1 (eigen doelpunt), Dennis Kot 2-1. Oostkapelle-verdediger Ruben Coppoolse werkt de bal weg, zodat Arnemuiden-spits Mark van Haneghem er niet mee aan de haal kan gaan. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74