321 sport Ingmar Quist: Ik kon nog naar Wemeldinge zwijnt Tihani zorgt voor zege Vosmeer door de uitzege bij Zwaluwen. De concurrentie Kioetmge heeft d,tseizoen pakt echter ook zijn punten. uitwedstrijden behaald. maandag 8 november 2010 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal won Vos meer de topper tegen koploper Hal steren met 2-1. Doordat ook Zierik- zee won, is die ploeg de nieuwe lij staanvoerder. Vosmeer heeft het zelfde aantal punten, maar één duel meer gespeeld. SPS speelde ge lijk bij Chrislandia (3-3) en Stave- nisse beleefde een offday bij BW'63:8-2. Vosmeer-Halsteren 2-1: Vosmeer was in de topper de gelukkigste ploeg. Voor rust was Halsteren iets beter en de Brabanders kwamen via Peter Geense op 0-1. Pas in de tachtigste minuut zorgde Rachid Bouhoudane met zijn achttiende seizoenstreffer voor de gelijkmaker. Vlak voor tijd schoot Mourad Tiha ni zijn ploeg vanaf de rand van het strafschopgebied naar de winst. Chrislandia-SPS 3-3: Alle doelpun ten vielen na rust! Michel Lisseveld zette SPS in de 47e minuut op 0-1, maar twaalf minuten later leidde Chrislandia door goals van Leon Stolk en Remon Heinsius (ix) met 3-1. SPS toonde echter veerkracht en kwam in de slotfase uit bijna ge slagen positie terug. Colin van der Slikke tekende voor de 2-3. Eén mi nuut voor tijd hielp Jom Elenbaas SPS aan de gelijkmaker. BW'63-Stavenisse 8-2: „Een dra ma", concludeerde Stavenisse-trai- ner Jaap Knop. De vijfde competi tienederlaag kreeg al voor rust ge stalte, want toen leidde de thuis ploeg al met 4-1. Youssef Smits zorgde voor 4-1, maar daarvoor wa ren Yildiz en Azarkan elk al twee keer trefzeker geweest. Een eigen doelpunt hielp Stavenisse nog wel aan de 4-2, maar door goals van Farid el Mallouki, Jassin Sener en Ibrahim Parlamais (2x) liep het ver schil nog hoog op. Zierikzee-Vrederust 11-0: Frank van der Helm 1-0, 3-0, 4-0, 6-0, 7-0 en 8-0, Björn Boot 2-0, Martijn van Grunsven 5-0, Freek Torensma 9-0, 10-0 en 11-0. WIK'57-Mevo 3-2: Rick Bevelander 1-0 en 2-2, Pieter van de Neut 1-1, Adriaan Wandel 1-2, Bram Blakenburg 3-2. ZWALUWEN-KLOETINCE 1-0 Kloetinge maakt een sprongetje op de ranglijst c> J 7 van zijn 11 punten m De Kloetingse matchwinnaar Ingmar Quist (links) probeert Furghill Zeldenrust te passeren. foto Rob Kamminga door Tom Vennink MIDDELBURG - Bevelanders be houdt de leiding in de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal dank zij een 6-2-zege op Cadzand. Een krappe zege op SVD (1-0) houdt Wemeldinge in het zog van de kop loper. Bevelanders-Cadzand 6-2: Beve landers heeft weinig fouten ge maakt tegen Cadzand. De koplo per nam de leiding via Mark Zwe- mer en kwam al snel op 2-0 via Leo Koole. Zwemer maakte zijn tweede, gevolgd door Benjamin Be- sems en Rudi Clement: 5-0. In de tweede helft beperkte Cad zand de schade. Benjamin Besems scoorde weliswaar voor Bevelan ders, maar Peter Nieskens en Phi lip Keymel hielden de Cadzandse nederlaag binnen de perken. Wemeldinge-SVD 1-0: Wemeldin ge is bijzonder goed weggekomen met drie punten. Het passeren van SVD-doelman Dirk Jan van 't Zelf den bleek een enorme opgave voor de Wemeldingse aanvallers. Zo kreeg Pieter Bolle een strafschop niet achter Van 't Zelfden en bleef de wedstrijd ondanks talloze kan sen voor Wemeldinge doelpunt loos tot de zeventigste minuut. Niels Kole liet de doelman voor het eerst kansloos met een vernieti gende vrije trap. In de laatste mi nuut vloog de bal in het net van Wemeldinge, maar de SVD-goal werd afgekeurd wegens vermeend aanvallen op de keeper. WolfaartSdijk-Hoedekenskerke 2-4: Wolfaartsdijk begon sterk aan de wedstrijd en werd naar 2-0 ge dragen door Erik de Kok en Ar nold van Gemerden. Vervolgens bleef een enorme kans op 3-0 on benut en stokte het bij de thuis ploeg. Hoedekenskerke kwam vlak voor Puzzel ouderwets gezellig mee en maak kans op een USB platenspeler van Lenco! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58