1200 stap naar buiten voor 15 Duo opgepakt in verband met dood van Vlissinger Letsel bij aanrijding op Oude Zeedijk Rolstoeldanskoppel wordt tiende op WK Workshop energie besparen in Goes maandag 8 november 2010 A B 111113 Zoveel kilometers heeft de Franse funkfanfare Funky Style Brass afgelegd om als hoofdact op te treden van het Funfest-festival. De tien heren, deels aehuld in rokies en iurken. spelen de afaeladen zaal in 't Beest plat. maandag 8 november 2010 Funky Style Brass uit het Franse Toulouse zet met zijn anabole fanfare-energie 't Beest op zijn kop. foto's Wilem Mieras Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst SINT-ANNALAND Bij een ongeval op de Oude Zeedijk (N658) bij Sint-Annaland zijn zater dagmiddag twee personen gewond geraakt. Door nog onbekende oor zaak botste een personenauto op een bestelbus. De personenauto kwam door de klap in de naastgelegen sloot tot stilstand. De bestuurder is door brandweermensen en ambulance personeel uit de auto gehaald en overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de bestelbus is ook per ambulance naar het zieken huis vervoerd. HANNOVER Remco van Sabben uit Heinkens- zand en Celestine Zegers uit Venlo zijn als tiende geëindigd bij het WK Rolstoeldansen in de Duitse stad Hannover. Het rolstoeldans koppel had al verschillende titels op zak: Nederlands kampioen, kam pioen van de Benelux en een vijfde plaats tijdens de World Cup in april dit jaar. In hun klasse won een danspaar uit Wit-Rusland. Van de deelnemende Nederlanders had den ze wel de hoogste score. GOES De Goese initiatiefgroep ^Kracht houdt maandag 15 november een workshop 'Meer met minder' met als doel een dertig procent lager energieverbruik in huis. De work shop valt binnen het kader van de Zeeuwse klimaatweek. Besproken wordt welke besparingsmaatrege len mogelijk zijn en welke subsidie regelingen daar voor bestaan. Workshop vindt vanaf 19.30 uur plaats in het Goese 'milieuhuis' aan Ravelijn de Groene jager 5. door Maurits Sep VLISSINGEN - De 36-jarige Joost van der Linden uit Vlissingen is waar schijnlijk toch door een misdrijf om het leven gekomen. De politie heeft twee Vlissingers aangehou den in verband met zijn dood. Het gaat om een 25-jarige vrouw en een 43-jarige man. Zij zijn afge lopen vrijdag aangehouden in Eindhoven en worden vandaag voorgeleid voor de rechter-com- missaris. De politie heeft dit zater dag bekendgemaakt. Omdat het onderzoek nog in volle gang is, wilde de politie verder niets meedelen over de aanhou ding. In het persbericht wordt ge sproken over de aanhouding van twee 'verdachten'. Desgevraagd be vestigde politiewoordvoerster Mi reille Aalders dat het tweetal is aan gehouden 'op verdenking van het plegen van een misdrijf. Tot nog toe werd een misdrijf niet uitgeslo ten, maar hield de politie officieel ook nog rekening met een natuur lijke doodsoorzaak en met een on geluk. loost van der Linden werd maan dag 11 oktober na een melding van gaslucht in en om de woning door politie en brandweer dood aange troffen in een woning in de Dorts- mansstraat in Vlissingen. EsaE www.DELTA.nl/ZeeuwsGroen Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op LTA vooralle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en COj.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39