Gemiste strafschop Ronald 321 Hekkensluiter sknwk Van der Helm maakt er zes moet gat laten vallen 1jS8l^|€^V i^uiveidiiu speciL up eigen veiu mei i-i genjK legen WC'68 in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Duiveland speelde voor de vierde Een gemiste strafschop breekt de ploeg op. speelde het m Maai vijf keer gelijk. Ouwerkerk herstelt zich met zeven goals Mathijs Hage zakt met Baronie verder weg 'MM wÊm maandag 8 november 2010 keer dit seizoen gelijk. Vorig seizoen OUWERKERK Na de 0-4-nederlaag van vorige week tegen Dosko 5 heeft Ouwer kerk zondag met een 7-1-overwin- ning op Zeeland Sport 3 de draad weer opgepakt. Een goed en voor het eerst in een 4-4-2-systeem spe lend Ouwerkerk leidde bij rust al met 3-0. Topschutter bij de Schouwse ploeg was Jakkoo Brouwer met vier tref fers. Barry Manni, Nicky Koenen en Silvain Caverlé maakten de ze venklapper compleet. BREDA Mathijs Hage zit met Baronie in zwaar weer in de topklasse van het zondagvoetbal. De van oorsprong Zierikzeeënaar speelde negentig minuten in de met 0-1 verloren thuiswedstrijd tegen Gemert. Sa men met die tegenstander staat Ba ronie nu gedeeld op de dertiende plaats. Aan het einde van de compe titie degraderen de nummers veer tien, vijftien en zestien naar de hoofdklasse. RUDESTATS Frank van der Helm is nu Zeeuwse topscorer. Lees erover op het weblog RudeStats via www.pzc.nl/blogs 5-5 Ook op RudeStats: De Noormannen speelt wéér 5-5. Nu tegen Dinte- loord, vorig jaar tegen Kruiningen. STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl door Klaas Verspoor MIDDELBURG - SKNWK leed zater dagmiddag in de derde klasse A een pijnlijke 6-2-nederlaag tegen Colijnsplaatse Boys. De ploeg van trainer Gerard Olijhöek staat laat ste, met vier punten achterstand op Domburg en vijf op Veere, waardoor het de aansluiting be gint te verliezen. Colijnsplaatse Boys-SKNWK 6-2: In de openingsminuut kreeg Colijnsplaatse Boys de allereerste kans, maar kwam SKNWK even later uit een strafschop op voor sprong. Na een overtreding op Ste fan Vermeer zorgde Wilco de Valk voor de 0-1. De thuisploeg ging niet bij de pak ken neerzitten. Jermo Sandee schoot op de paal, maar via Michiel van der Weele werd het toch 1-1. Van der Weele, die ook nog de paal raakte, zorgde ook voor de 2-1 en was betrokken bij de 3-1 en 4-1. Sandee zorgde na Van der Weeles assist voor de 3-1. Van der Weele tekende zelf voor de 4-1-ruststand. Kort na rust tilde Sander van Ou werkerk de score naar 5-1. Uit een vrije trap van Oleg Bondarenko kopte De Valk zijn en SKNWK's tweede treffer binnen, maar het slotakkoord was toch weer van Co lijnsplaatse Boys. Robbert Jan van de Genugten, die twee seizoenen geleden een jaartje bij Zierikzee speelde, maakte 6-2. Yerseke-De Meeuwen 3-0 (1-0). Frank Bakker 1-0, Bernie Steketee 2-0, Michel de Rooij 3-0. VCK-Doinmburg 1-0 (0-0). Danny Joos- se 1 -0 (strafschop). Spui-Heinkeimszand 3-3 (3-2). Ad Ver linde 1-0, Kevin de Roode 2-0, Mark Doene 2-1, Jeroen Verdonk 2-2, Veli Eryürük 3-2, Kevin Jacobusse 3-3. Kapelle-Nieuwland 1-1 (0-0). Francis Langemaire 0-1, Tim Jacobusse 1-1. Ro de kaart: Michel Carol (Nieuwland). door Klaas Verspoor MIDDELBURG - WIK'57 won zater dag in de vierde klasse B thuis met 3-2 van Mevo. Voor de ploeg uit Kerkwerve betekende het de eer ste zege sinds 17 april 2010. Zierik zee boekte wederom een monster zege. Onder meer door zes goals van Frank van der Helm werd Vre derust met 11-0 verslagen. Zierik zee is de nieuwe koploper, omdat Vosmeer Halsteren met 2-1 klopte. Zierikzee-Vrederust 11-0: Vrede rust startte brutaal en kreeg in de eerste twintig minuten twee goe de kansen, maar Zierikzee-doel- man Ruud van de Linde toonde zijn kwaliteiten. Frank van der Helm opende namens Zierikzee, dat aantrad zonder de geblesseer de Thomas Vos, de score. Door de 1-0 brak er waf bij Vrederust en liep de score snel op. Bij rust leid de Zierikzee door goals van Björn Boot, twee keer Van der Helm en Martijn van Grunsven met 5-0. Door twee zuivere hattricks haal de Zierikzee, dat prima speelde en tot het einde toe bleef voetballen als een collectief voor de tweede week op rij de dubbele cijfers. Eerst scoorde Van der Helm zijn vierde, vijfde en zesde treffer van de middag en daarna deed Freek Torensma van zich spreken. De middenvelder scoorde voor het eerst een hattrick in de hoofd macht. Zierikzee heeft na negen duels al een positief doelsaldo van 54, evenveel punten als Vosmeer en een voorsprong van twee punten op Halsteren. „We speelden onze beste wedstrijd, met prachtige doelpunten", liet Zierikzee-trainer Marcel van Duijn weten. WIK'57-Mevo 3-2: In een sportief verlopen derby pakte WIK'57 de eerste punten van het seizoen. Rick Bevelander opende in de eer ste helft de score voor de thuis ploeg, maar door een treffer van Pieter van der Neut gingen de ploe gen met een gelijke stand rusten. Mevo nam in de tweede helft door een goal van Adriaan Wandel een 2-1-voorsprong en even leek WIK'57 op de tiende seizoensne derlaag af te stevenen. Rick Bevel ander bracht met zijn tweede tref fer de stand weer in evenwicht. Met een hard schot zorgde Bram Blakenburg voor de beslissing in de verder evenwichtige wedstrijd. Ondanks de overwinning blijft: WIK'57 de laatste plaats op de ranglijst bezetten. Mevo en Vrede rust staan drie punten boven de ploeg uit Kerkwerve. BVV'63-Stavenisse 8-2 (4-1). Sinan Yil- diz 1-0 en 4-0, Bilal Azarkan 2-0 en 3-0, Youssef Smits 4-1, eigen doelpunt BW'63 4-2, Farid el Mallouki 5-2, Jas- sin Sener 6-2, Ibrahim Parlamais 7-2 en 8-2. Vosmeer-Halsteren 2-1 (0-1). Peter Geense 0-1, Rachid Bouhoudane 1-1, Mourad Tihani 2-1 Chrislandia-SPS 3-3 (0-0). Michel Lis- seveld 0-1, Leon Stolk 1-1, Remon Heinsius 2-1 en 3-1, Colin van de Slik- ke 2-3, Jorn Elenbaas 3-3. Kruiningen-Brouwershaven afgelast. '0^'i Wilmar van de Sande (links) probeert aan de bal te komen tegen VVC'68. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30