een strakke tunnel hoor' !a 15 Wij zijn hoogst verblijd en zingen ons volkslied Helft gestolen fietsen is terug bij eigenaar Brandweer rukt uit voor vissersboot Man verliest rijbewijs wegens aanrijding Coby Spreekmeester maandag 8 november 2010 Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst MIDDELBURG De helft van de fietsen die de poli tie onlangs vond bij een onderzoek in Middelburg, is terug bij de recht matige eigenaren. Tijdens een kijk- ochtend vonden 15 mensen zater dag hun fiets terug. Zij konden dat bewijzen met een fietssleutel of aankoopnota. In totaal werden bij het onderzoek 45 gestolen fietsen gevonden. Tien ervan waren al te ruggegeven aan de eigenaren, om dat zij aangifte hadden gedaan van diefstal. Op de kïjkochtend kwa men driehonderd mensen af. VLISSINGEN De brandweer is zaterdagnacht met twee wagens uitgerukt na een brandmelding op een vissersboot aan de Visserijkade in de binnenha ven van Vlissingen. Passanten za gen vonken aan boord van het schip. Omdat het om een schip ging, werd meteen een 'middel- brand' gemeld. Uiteindelijk was het geen brand, maar bleek het te gaan om vonken in een hulpmotor. De eigenaar van de schip is gebeld en de brandweer hoefde verder niets te doen. VLISSINGEN Een 17-jarig meisje dat op de hoek van de J. Israelslaan en de Bloemen- laan in Vlissingen stond te wach ten, is in de nacht van zaterdag op zondag aangereden door een 23-jari- ge Vlissingse automobilist. Uit een blaastest bleek dat de (be ginnend) bestuurder alcohol had genuttigd, waarna zijn rijbewijs is ingevorderd. Het meisje is vermoe delijk van achteren aangereden en op de motorkap terechtgekomen. Zij is naar de huisartsenpost ge bracht voor onderzoek. DOMBURG, 8 november 1944. „Als vader naar Domburg gaat, we melt het daar van de Duitse krijgs gevangenen. De gehele dag rijden de Engelse amfibie-wagens en gro te pantserwagens langs de weg, door een laag water van 60 tot 70 centimeter. De angst wordt allengs minder, en wij voelen ons langza merhand weer veilig. Woensdag middag om vier uur bereikt ons het bericht dat de laatste tegen stand op Oostkapelle is gebroken. Wij zijn hoogst verblijd en zingen van blijdschap ons volkslied." Dit is de laatste aflevering in de serie over het oorlogsdagboek van Jaap Ko- mejan. Het dagboek is terug te lezen op www.pzc.nl/oorlogsdagboek. Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op voor alle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en C03. Groepen van zo'n dertig belangstellende mogen tot in de tunnel lopen en krijgen uitleg van de bouwers van het Dampoort Aquaduct. foto's Ruben Oreel belangstellenden lieten zich rondleiden door de tunnel. „Ik wilde er gewoon eens doorheen lopen, dat leek me wel leuk, nu het nog kan. De gids maakte het bezoek extra leuk. We hadden echt zo'n werkgek. Hij gaf heel veel uitleg en ook goeie uitleg." FONTEINEN VAX AARDE Het oorlogsdagboek van Jaap' Komejan zie www.pzc.nl/oorlogsdagboek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17