Beauty Verwenarrangement 5 weken voor 15,- PZC PZC Thermen Roosendaal PZC ABONNEE VOORDEEL Ja, ik word abonnee van de PZC Thermen Roosendaal biedt u alles om de dagelijkse zorgen even helemaal te vergeten en te genieten van ontspanning, rust, wellness en beauty. Ontspan in de ruime saunacabines, het Laconium, de Cavitotronic en de stoomba den. Maak gebruik van de verschillende ver kwikkende coolcorners, stap in de heerlijke whirlpools en kom tot rust in het Caldarium. Daarnaast kunt u verschillende professio nele beauty arrangementen boeken. Voel uzelf een VIP en laat u met alle égards be handelen. Ervaren schoonheidsspecialistes behandelen u met topproducten. Dat moét u beslist een keer letterlijk aan den lijve on dervinden. Inhoud arrangement: Ontvangst en entree van de Thermen naar keuze; Gebruik van handdoeken en badjas; Cafe of thee complet met ovenvers appelgebak en slagroom; Gebruik van de zonnebank Heerlijke maaltijdsalade, met ovenvers stokbrood en kruidenboter; Afscheidscadeau, een zakje scrubzout voor thuis en de keuze uit één van de volgende behandelin gen: - Exclusieve gelaatsbehandeling "Tresordes mer" Klasieke gezichtsbehandeling, analyse van de huid, huidscrub, eventueel verwijderen van comodonen, individueel gezichtsmasker, verzorging met hydrate- rende cremes. Tijdens het indrogen van het masker een hoofdhuid of voetmassage. - Exclusieve Hot Stone Massage Tresor de Thailande" Sin Tao Hot Stone massage volgens de oude tradities uit het Verre Oosten met gebruikmaking van fijne etherische olieën. Dit arrangement kost normaal 109,-. Abonnees van de PZC betalen slechts 54,50. Dus 2 voor de prijs van één. Met bij betaling van 19,50 p.p. kunt u beide beauty onderdelen reserveren. Noodzakelijk van te voren te reserveren. De aanbieding is geldig tot 31 januari 2011. Thermen Roosendaal De Stok 6 4703 SZ Roosendaal Telefoon: (0165) 39 48 39 E-mail: info@thermenroosendaal.nl www.pzc.nl/abonneevoordeel of een korting van 15,- op een zelf samen te stellen fotoboek www.pzc.nl/aanbieding ^IP8»»u- Ik neem een proefabonnement: O 5 weken voor 15,- (ps) Het proefabonnement eindigt automatisch. Ik neem een doorlopend abonnement: O Ik kies de eerste 2 weken gratis. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door (nau) of O Ik kies een welkomstcadeau: een kortingscode t.w.v. 15,- op een zelf samen te stellen fotoboek (na prem) vphotobook.nl Ik betaal automatisch per: C Kwartaal. 71,95 O Halfjaar 139,95 Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per O m O v Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice a Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg g of kijk op www.pzc.nl/aanbieding. Bent u al abonnee? Houd uw krant in de gaten voor de AbonneeVoordeel advertentie die binnenkort verschijnt en ontvang 33% korting op een zelf samen te stellen digitaal fotoboek op www.myphotobook.nl De aanbieding op de folder is geldig t/m 05-12-2010. Het proefaanbod geldt alleen als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en op de website van de kranttreft u nadereinformatie aan. Tussenvoegsel: Achternaam: Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn bank-/girorekening: Handtekening:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76